Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Юли 19, 2018 5:13 am

Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Дразни ме .. 
Автор Съобщение

Мнение Дразни ме ..
Здравейте ,
Първо да кажа че пиша за пръв път и имам наистина нужда от съвет. Тормозя се заради един глупчо , който ми влезна под кожата още от миналата година и все още ми се върти в главата тъй като нещата между нас останаха неизживяни по един или друг начин :cry: Историята е следната: Запознахме се на обучение за работа , той беше прекрасен , готин , мил , станахме си веднага компания с него и една друга мацка и удряхме голям лаф ( една вечер си говорих с него на дълго и на широко) , открихме общи неща помежду си и тн. Но в този период имах приятел с когото бях дълго време и на когото държах и си забранявах да си мисля за този човек , макар и той да ме беше привлякъл още с пръв поглед. Нямате си идея като застанехме един до друг колко много си подхождахме всички колеги постоянно ни бъзикаха че трябва да сме двойка. По време на обучението нито аз нито той беше предприемал никакви стъпки. По-късно се оказа че ще работим в продължение на 4 месеца заедно и ще живеем дори в обща квартира с други хора , много се зарадвахме - и приятеля ми откачаше поради тази причина. Преди да замина за тази дълга 4 месечна командировка , той ми пишеше но си говорихме съвсем общи неща откъм общите ни хобита и интереси , но нищо повече , един ден той си беше измислил повод и дори дойде до моят роден град в който бях за известен период и пътувахме заедно , всичко беше супер докато моят приятел не ме накара да го махна от социалните мрежи - обясних му но ми стана адски тъпо , предполагам и на него. След което аз се разделих с моят приятел по множество други причини , се извиних на въпросният мистър Х и нещата се орпавиха. Заминахме на командировка и адът се почна - почна се едно заяждане всеки ден , тъпи бъзици , да ме дразни за ме закача , същевременно вечер постоянно търсеше контакт с мен ,, айде размачкай ме , не знам си кво '' и нищо , през цялото време не предприе нищо спрямо мен и си излизаше с разни жени и така нататък ( ако питате мен си е пълен ********* ) , беше ми правил само намеци за секс - и ми падна изцяло в очите - за тези месеци аз осъзнах че той може да е на 22 , но акъла му е толкова детски. До сега не е имал сериозна приятелка и изибощо приятелка а само еднодневки - той не знае как да се държи с една жена и да се отнася с нея , камо ли да си признае чувствата. Беше ми натяквал че кой друг щял да дойде заради мен в града ми и така нататък... Но така и приключи лятото без нищо същшествено - щеше да ме целуне , бяхме сами но си казахме да нека не правим глупости. През есента се видяхме , отидох у тях да го видя ии познайте лафихме си радвахме се един на друг и нашият човек вече тръгна да обръща всичко на секс .. ама естествено какво ли очаквах .. Ситуацията приключи с това че аз го резнах и си тръгнах , само се бяхме целували .. обаче аз , аз проклетият ум още не ги забравям и ми е в ума... Тогава му казах ,, няма ли да ме прегърнеш поне за чао '' а той ми отговори ,, както ти ми бягаш сега и аз '' .. Не всичко свършва до тук , от тогава не съм го виждала , когато се събираме с колегите с които живяхме 4 месеца тук в София той не идва , но защото наистина пътува и,ли е зает с новото си начинание , януари ме покани на диско но не бях в града и от тогава едно голямо НИЩО .. всичко се свежда до сталкване на сторитата в инстаграм един на друг иии от известно време спря да ми харесва снимките в инстаграм, не знам умишлено ли е не е ли .. последните 6-7 поста избощо не ги харесва а ми гледа всичко което кача на стори , слага си и той някви любовни неща , ала бала но не мисля че са за мен .. Мисълта ми е всичко ли преди е било напразно ? Нарочно ли го прави това с лайковете ? И двамата сме инати , още мисля за него и нарочно го отрязах първия път защото исках да видя само за секса ли е - явно да , но гледам го , социални мрежи и прочие и се дразня , искам го някак си и то много .. но не знам как да постъпя .. казвала съм си ще го забравя той е тъп женкар изобщо не ме е харесвал но продължавам да го мисля , в живота ми е имало всякакви момчета , но никой не ме е дразнил колкото него .. до такава степен че да ми влезе така под кожата. Благодаря на всички които прочетоха смотания ми роман - не мога да пиша кратко - очаквам с нетърпение вашите мнения ! :)

Сря Мар 07, 2018 10:14 pm Профил
Аватар

Мнение Re: Дразни ме ..
Добре де, ти какво всъщност искаш или очакваш от него, връзка, секс или просто да получаваш вниманието му и да си говорите?

Чет Мар 08, 2018 9:05 pm Профил

olineza , просто го искам в живота си , дори да знам че не е за мен , искам вниманието му искам да съм с него .. от друга страна си мисля че той е бил последното момче което е било в живота ми с нещо и в момента защото съм сама от скука се занимавам с глупости покрай него .. просто не знам какво да правя вече не искам да го търся той също не смее като котка и мишка постоянно .. :(

Пет Мар 09, 2018 1:39 am Профил
Аватар

Звучиш точно като бившата ми. Обсебваща нарцисистка. Като чуя гласа и ми се присира рязко. Добре че момчето е далеч от тебе. Остави го да живее старините си щастливо и не му прави живота мрачен. Такава токсична жена като теб може да си намери само боклук! :D

Пон Апр 16, 2018 3:38 pm Профил

Едва ли и тя знае какво точно търси.

Пет Юни 01, 2018 6:43 pm Профил

Първо аджеба разбери какво искаш и тогава прави крачки към него :)

Пон Юни 04, 2018 2:48 pm Профил

Подкрепям мнението на valia35 !

Пон Юни 04, 2018 3:53 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене: