Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Дек 16, 2017 9:46 pm

Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 Предстоящите празници 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: Предстоящите празници
sunshine_f написа:
Не мога да разбера тогава какво се жалваш. Оставам с впечатление, че в ситуацията, в която се намираш в момента ти е добре.

Жалвам се, щото заради едни две тъпи, проклети, долни и двулични змии сега животът ми е такъв. :cry: Ако Симона не се беше появявала в живота ми, това никога нямаше да се случчи. Какво й пречеше любовта ми към Ники, не ога да я разбера, бе. :cry: Трябваше непременно да ми демонстрира, че тя е по-силната, щото аз съм несамостоятелна, не мога да правя почти нищо сама и живея с родителите си. :evil: Отгоре на всичко тъпата дъщеря на съседите ми вгорчи живота допълнително, за капак. Съюзиха се двете със Симона срещу мен в подигравките. :evil: :x Пратиха ми троянец на компа, заради който всичките снимки на племенницата ми като бебе, всички кавър версии на поп-фолк песните ми заминаха. :cry: :cry: :cry: Сега още ме е яд, защото няма как да си ги върна. Снимките на племенницата ми си ги имах единствено там, а сайтът, от който теглех кавър версиите вече е заминал по дяволите............ :cry: Заради тях нямам мотивацията да направя нищо, абсолютно нищо - нито да си изчистя стаята, нито да накарам нашите да ми залепят нови тапети, или да я пребоядисат, нито да си довърша уроците по френски език, нито да се науча да пека сладки с племенницата ми. По цял ден само лежа, гледам телевизия, или играя на някви игри на таблета. Просто животът ми няма смисъл без Ники......... :cry: Стаята ми е в ужасно състояние, гардероба ми не съм го оправяла с години, тапетите са подмокрени и нагърчени заради оня теч преди 2 години........ от съседите идват и хлебарки в стаята ми. :x Да не говорим за луксозните ми принцески издания на книжките на Дисни и редовните списания, които затрих при теча. Въобще всичко ми се струпа и то заради тия две свраки. Хвани едната и я удари у другата. :x :x :x

Та, в такъв смисъл се оплаквам, Съншайн. :) Яд ме е, че си проспивам най-хубавите години от живота, през които връстниците ми се веселят, ходят по купони, събират се, смеят се, някои вече имат деца, а аз само си пилея годините, защото никога нищо вече няма да бъде същото. :cry: Нашите не ме разбират, тъй като вече отиват към 60 години, вече се изморяват и те, имат кръвно, пият хапчета. Сестра ми се изнесе с мъжа си и племенницата ми в столицата, та в Берковица останахме само ние. Леля ми идва от време на време с братовчедките, но работа вкъщи има много, а аз съм в депресия и не ога да направя нищо. :cry: :evil: Разбирам, че нашите се уморяват и вероятно им е писнало, но никакво внимание не ми обръщат - готвят каквото им падне, без да се съобразяват, че трябва да се готви здравословно. Никой вече не ме извежда на разходка, зщото аз сама не мога да излизам, несамостоятелна съм. Ако бях заедно с Ники щяхме всеки ден да излизаме на разходки до училището, да играем на криеница, да се гоним и надбягваме. Помня колко се надбягвах като бях в началното училище, а преди месеци племенницата ме победи. Дори и там вече не см същата......... :cry:

Чет Ное 02, 2017 4:28 pm Профил
Аватар

Аз се оплаквах, че не се съобразяват с мен, когато бях на 15.....Това го казвам, защото оплакванията ти звучат като на дете в 8-ми клас. Тогава е разбираемо да не си напълно самостоятелен, да зависиш от всичко и от всички. Но когато става дума за една 30 годишна жена...извинявай, но звучи смешно. И не можеш да ме убедиш, че на тази възраст не можеш да се изнесеш от дома на вашите и да си намериш работа и нормално жилище, било то и под наем. А относно онази "усойница" - забрави и продължи. Не всички мъже гледат на жените като слугини, не е само този Ники в целия свят. Разшири малко личния си мироглед, срещай се с повече нови хора. Ако в Берковица ти е тясно, замини за София или друг голям град, почни работа, почни някакъв курс за допълнителна кфалификация. Така и ще се запознаеш с повече хора и ще разбереш, че света може и да е хубав.

Пет Ное 03, 2017 10:26 am Профил
Аватар

sunshine_f написа:
Аз се оплаквах, че не се съобразяват с мен, когато бях на 15.....Това го казвам, защото оплакванията ти звучат като на дете в 8-ми клас. Тогава е разбираемо да не си напълно самостоятелен, да зависиш от всичко и от всички. Но когато става дума за една 30 годишна жена...извинявай, но звучи смешно. И не можеш да ме убедиш, че на тази възраст не можеш да се изнесеш от дома на вашите и да си намериш работа и нормално жилище, било то и под наем. А относно онази "усойница" - забрави и продължи. Не всички мъже гледат на жените като слугини, не е само този Ники в целия свят. Разшири малко личния си мироглед, срещай се с повече нови хора. Ако в Берковица ти е тясно, замини за София или друг голям град, почни работа, почни някакъв курс за допълнителна кфалификация. Така и ще се запознаеш с повече хора и ще разбереш, че света може и да е хубав.

Да не мислиш, че не съм опитвала да забравя за Ники? Опитвах многократно, но просто е невъзможно....... Тези ръце, тези очи, тази усмивка, винаги ще си спомням за тях и ще ми е мъчно, че една глупачка ми го откадна и че ми съсипа толкова години от живота, само защото не й отвърнах при първата ни среща, както заслужаваше и тя си въобрази, че може да ме мачка. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: А по въпроса с живеенето - несамостоятелна съм, съответно няма как да отида да живея в друг град, или пък да се изнеса на квартира. Безработна съм, в Берковица трудно се намира хубава работа, освен някаква, в която трябва да търпиш изискванията на шефа, или пък мрънканията на клиентите, а това не ми е по силите. :x :x :x :x Нашите преди не бяха такива........ преди се радваха на малките неща, вярваха в доброто , бяха добри........... Е, да вярно, сравняваха ме пак с по-голямата ми сестра и с това, че тя е завършила висше и работи престижна професия, а аз не, но това го преглъщах все някак си, не ми пукаше особено. :cry: :cry: :cry: Сега просто не мога да ги позная - всеки ден скандали вкъщи за най-малкото нещо, не мога нищо да им споделя, щото ще почнат да ми крещят насреща.... приятелката ми е в чужбина вече втори месец, заради меденият си месец. Уж се води един, а вече втори ги няма, пишем си по скайп, но искам да се видим вече..... :cry: :cry: :cry: Затова ви говоря - животът ми се превърна в истински ад, заради една тъпа, проскубана патица без работа. Защо трябваше да стане така, бе, защо, бе?.......... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Чет Ное 09, 2017 10:10 am Профил
Аватар

Според мен не си несамостоятелна, просто така си си го навила на пръста и така ти изнася.
Пак ми повтаряш, че в Берковица няма работа...но само да ти кажа-Берковица не е цяла България. А. ти явно не искаш да си мръднеш четирибуквието най-малкото да поразгледаш обявите, пък какво остава за нещо друго.
Относно онзи Ники-много хора са били в това положение, пък са оживели, имат си работа и си продължават живота.
И за да спрат да те сравняват със сестра ти, вземи се стегни и направи нещо с живота си.
Не може на тези години да си с мисленето на дете в осми клас....,та дори някои от тях имат представа какво ще правят в бъдеще.......
Подреди си приоритетите. :evil:

Чет Ное 09, 2017 2:41 pm Профил
Аватар

sunshine_f написа:
Според мен не си несамостоятелна, просто така си си го навила на пръста и така ти изнася.
Пак ми повтаряш, че в Берковица няма работа...но само да ти кажа-Берковица не е цяла България. А. ти явно не искаш да си мръднеш четирибуквието най-малкото да поразгледаш обявите, пък какво остава за нещо друго.
Относно онзи Ники-много хора са били в това положение, пък са оживели, имат си работа и си продължават живота.
И за да спрат да те сравняват със сестра ти, вземи се стегни и направи нещо с живота си.
Не може на тези години да си с мисленето на дете в осми клас....,та дори някои от тях имат представа какво ще правят в бъдеще.......
Подреди си приоритетите. :evil:

Напротив, несамостоятелна съм, все още не мога да си връзвам връзките на обувките, научих се да познавам часовника едва, когато бях на 20. Не мога да готвя, да чистя, да пера и да гладя. Всичко това го правят нашите или сестра ми, когато се приберат от работа, но понеже сестра ми и принцесата ми се преместиха отскоро в столицата, разчитам само на нашите. :evil: :evil: :evil: :evil: Когато бонбончето ми беше тук, аз всеки ден й помагах с домашните и уроците, учехме и четяхме заедно и изкарваше само шестици. :D Аз принципно не си падам по хамалската работа и затова ще си остана вероятно стара мома, щото днешните момчета гледат само външният вид на момичетата - да е възможно най-курвенски и да имат поведение, тип слугиня. Е, съжалявам, но не съм учила дванадесет години в училище, за да търпя капризите и желанията на някой си тъпанар. :x :x :x :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Всички си мислят, че се скатавам, но това въобще не е така. Аз предпочитам да се занимавам просто с по-интелектуални дейности, а не с хамалска слугинска работа. Баща ми ми се сърди, че не готвя. Е, готвила съм само веднъж и ефектът беше катастрофален - 2 изгорени шкафа плюс счупен котлон. Оттогава насам съм се зарекла, че няма да готвя, нито пък да чистя. Страх ме е да включвам уредите в контакта, за да не ме хване тока. :cry: :cry: :cry: :x

Пет Ное 10, 2017 11:54 am Профил
Аватар

Виждам, че няма смисъл да обяснявам пак едно и също. Навила си си на пръста, че нищо не можеш и другите са ти виновни....няма повече какво да те посъветвам.
А ако несамостоятелността се свежда до това да не можеш да си връзваш връзките на обувките, то това означава, че и аз съм несамостоятелна, защото с моя корем в седми месец и аз не мога да го правя....... :evil:

Пет Ное 10, 2017 1:34 pm Профил
Аватар

Виждам, че няма смисъл да си говорим каквото и да било. Имах съвсем чисти намерения и желание да ти помогна, но ти явно желаеш да си останеш един търтей, живеещ на гърба на родителите си. Щом това е твоята цел в живота, ок, давай, но да знаеш, че никой не е вечен, включително и родителите ти. Помисли си какво ще правиш, кой ще те издържа и какви доходи ще получаваш, както и откъде, щом родителите ти си отидат от този свят. Ще лежиш на гърба на сестра си ли? Вечно ли ще бъдеш в тежест на някого, Катерина? Просто си си навила на пръста, че нищо не можеш, защото ти е по-изгодно така, да си лежиш вкъщи, отколкото да работиш 8 часа дори като касиерка. Работи има, но мързелът ти е ГОЛЯМ. Бъди си търтей щом искаш, твоя работа. :)

Пет Ное 10, 2017 2:23 pm Профил
Аватар

bebka90 написа:
Виждам, че няма смисъл да си говорим каквото и да било. Имах съвсем чисти намерения и желание да ти помогна, но ти явно желаеш да си останеш един търтей, живеещ на гърба на родителите си. Щом това е твоята цел в живота, ок, давай, но да знаеш, че никой не е вечен, включително и родителите ти. Помисли си какво ще правиш, кой ще те издържа и какви доходи ще получаваш, както и откъде, щом родителите ти си отидат от този свят. Ще лежиш на гърба на сестра си ли? Вечно ли ще бъдеш в тежест на някого, Катерина? Просто си си навила на пръста, че нищо не можеш, защото ти е по-изгодно така, да си лежиш вкъщи, отколкото да работиш 8 часа дори като касиерка. Работи има, но мързелът ти е ГОЛЯМ. Бъди си търтей щом искаш, твоя работа. :)

Не, тъпа патицо, не съм търтей, за разлика от теб вероятно. Нямам нужда от такава "помощ" и четене на етика. Достатъчни са ми опяванията на нашите вкъщи. :x :x :x :x :x Не смятам, че лежа на нечий гръб - нали затова са ми родители, за да ми помагат, да ме издържат и да ме гледат като принцеса. Вие като не разбирате си затваряйте устите. :evil: :evil: :evil: Щото си ви представям какви разглезени барбита сте - кифли, чакащи всичко наготово, пък седнали да ми наливат акъл да работя. Ай, моля ви се! :x :x :x :x Днес изгледах филмчето Пепеляшка на "Дисни" - толкова много приличам на Пепеляшка....... мило, умно и добро момиче, което никой не оценява и всички отхвърлят с насмешка, заради някви материални причини. :x :x :x :x :cry: :cry: :cry: Така че моралът и тъпите съвети си ги дръжте за себе си, не ми трябват! :evil: :evil: :evil:

Нед Ное 12, 2017 12:23 am Профил
Аватар

Не мисля, че трябва да обиждаш. Момичето ти дава адекватни съвети за нещо, което жена на 30 години би трябвало сама да се сети, че трябва да ги направи. А и по написаното от теб-наистина изглеждаш като търтей. Не може цял живот да са ти оправдание сестра ти и онзи там....как му беше името. Вземи живота си в ръце, не си на 15.

Вто Ное 14, 2017 11:39 am Профил
Аватар

sunshine_f написа:
Не мисля, че трябва да обиждаш. Момичето ти дава адекватни съвети за нещо, което жена на 30 години би трябвало сама да се сети, че трябва да ги направи. А и по написаното от теб-наистина изглеждаш като търтей. Не може цял живот да са ти оправдание сестра ти и онзи там....как му беше името. Вземи живота си в ръце, не си на 15.

О, да, ще обиждам, защото просто ми писна отвсякъде да ме зариват с купища четения на морали! :evil: :evil: :evil: Не разбрахте ли, че мога да бъда щастлива само и единствено с Ники?................ :cry: :cry: :cry: Без него нямам желание да правя абсолютно нищо - нито да кача килограми, нито да изляза от депресията, нито нищо...... :evil: Как ми се иска да се бяхме видели поне веднъж! Ама не и не - тъпата патица Симона го спира, щото я е страх, че ще й го открадна, нашите не искат и да чуят за него. :x :x :x Знаете ли какво ми е, бе? Толкова години да съм нещастна и да осъзнавам, че никога повече няма да съм щастлива??? Искам 2010 година да се върне... тогава се видях за последен път с Ники и то случайно... Бях с най-грозните възможни дрехи на света, с шапка на розови цветчета, която е на майка ми. Тогава исках да си поговорим с него, но бях с майка ми и тя почна да ме дърпа напред. :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Оттогава насам не съм го виждала никога. Знаете ли какво ми е, бе? Знаете ли какво е една тъпа, злобна патица да ти проваля живота, само защото така си е наумила? Защото Симона не е истински влюбена в Ники - тя просто е една тъпа, долна и проклета използвачка, която си е наумила да ми съсипе живота и засега се справя чудесно. Просто ми писна от нея, бе! :x :x :x :x :x :x Да не говоря и за оная патка съседската дъщеря отгоре, двете със Симона са приятелки и оная отгоре все ми прави мизерии............ :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: На няколко пъти вече ми идеше да й покажа, че не съм толкова слаба, но майка ми и сестра ми ме спираха. :evil: :evil: :evil:

Така че, да, патици, несамостоятелна съм. Ако за вас това е някакъв проблем, то на мен не ми пука. Не на всички хора животите им са розови, проумейте го............. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Сря Ное 15, 2017 12:40 pm Профил
Аватар

Празниците идват, но за съжаление коледното настроение ми го няма никакво, благодарение на нашите, сестра ми, Симона, както и на няколко берковски клюкаря - радвайте се, за първа година нямам коледно настроение, няма и да имам. Това ви беше целта в живота - да ме видите нещастна, ето, постигнахте го, радвайте се! :evil: :evil: :evil: :evil: Но на мен лично ми писна от вашите клюки, сплетни и интриги - какво пиша тук не е ваша работа, проумейте го! Пиша тук, защото няма къде другаде да споделям - единственият човек, който ме разбира и пред когото мога да споделя какво ми е, е принцеската, но тя е твърде малка, и не искам да я товаря с моите истории, нека си има нормално детство, каквото аз така и никога не получих, заради нашите, които ми вгорчаваха непрекъснато живота с техните очаквания, разбирания и морали. :x :x :x :x :x :x :x :x Така че, радвайте се, нещастна съм, обезверена съм, че някога ще имам човек до себе си, нямам желание нито да украся къщата, нито да си оправя стаята, нито да изляза на предколеден шопинг. Да не говоря вече колко списания изпуснах заради депресията и преследванията на онова лудо прасе. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Има една поговорка, че всичко се връща - е, искам да важи с пълна сила за Симона, искам да видя как един ден тя страда, как изпитва всичко, което изпитвам аз сега.... да види какво е да си смачкан, унизен и в депресия. :x :x :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Съб Дек 02, 2017 8:27 pm Профил
Аватар

Wolfie написа:
Празниците идват, но за съжаление коледното настроение ми го няма никакво, благодарение на нашите, сестра ми, Симона, както и на няколко берковски клюкаря - радвайте се, за първа година нямам коледно настроение, няма и да имам. Това ви беше целта в живота - да ме видите нещастна, ето, постигнахте го, радвайте се! :evil: :evil: :evil: :evil: Но на мен лично ми писна от вашите клюки, сплетни и интриги - какво пиша тук не е ваша работа, проумейте го! Пиша тук, защото няма къде другаде да споделям - единственият човек, който ме разбира и пред когото мога да споделя какво ми е, е принцеската, но тя е твърде малка, и не искам да я товаря с моите истории, нека си има нормално детство, каквото аз така и никога не получих, заради нашите, които ми вгорчаваха непрекъснато живота с техните очаквания, разбирания и морали. :x :x :x :x :x :x :x :x Така че, радвайте се, нещастна съм, обезверена съм, че някога ще имам човек до себе си, нямам желание нито да украся къщата, нито да си оправя стаята, нито да изляза на предколеден шопинг. Да не говоря вече колко списания изпуснах заради депресията и преследванията на онова лудо прасе. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Има една поговорка, че всичко се връща - е, искам да важи с пълна сила за Симона, искам да видя как един ден тя страда, как изпитва всичко, което изпитвам аз сега.... да види какво е да си смачкан, унизен и в депресия. :x :x :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Вината за нещастието ти си е само и единствено твоя - проумей го. И моля те, спри да обиждаш и кълнеш хората - клетвите, заканите и обидите не са признак на висока култура, каквато претендираш да имаш. Спри да обвиняваш Симона за всичко - не забравяй, че Николай САМ я е предпочел пред теб. Знам, че няма да схванеш и пак ще си повтаряш твоите логики и разсъждения, така че дори и не се опитвам да те убедя в каквото и да било. Просто спри с клетвите, защото се връщат. :)

Нед Дек 03, 2017 5:08 pm Профил
Аватар

Вината за нещастието ти си е само и единствено твоя - проумей го. И моля те, спри да обиждаш и кълнеш хората - клетвите, заканите и обидите не са признак на висока култура, каквато претендираш да имаш. Спри да обвиняваш Симона за всичко - не забравяй, че Николай САМ я е предпочел пред теб. Знам, че няма да схванеш и пак ще си повтаряш твоите логики и разсъждения, така че дори и не се опитвам да те убедя в каквото и да било. Просто спри с клетвите, защото се връщат. :) [/quote]

Съгласна съм с тен, но мисля че няма смисъл да й се повтаря повече. Просто пак ще започне да се оплаква и да казва колко е несамостоятелна....все същата плоча хах. Така че предлагам да не се хабим повече :)

Нед Дек 03, 2017 7:32 pm Профил
Аватар

bebka90 написа:
Wolfie написа:

Вината за нещастието ти си е само и единствено твоя - проумей го. И моля те, спри да обиждаш и кълнеш хората - клетвите, заканите и обидите не са признак на висока култура, каквато претендираш да имаш. Спри да обвиняваш Симона за всичко - не забравяй, че Николай САМ я е предпочел пред теб. Знам, че няма да схванеш и пак ще си повтаряш твоите логики и разсъждения, така че дори и не се опитвам да те убедя в каквото и да било. Просто спри с клетвите, защото се връщат. :)

Не, патице, Ники е достатъчно умен и не би я предпочел пред мен, просто тая му е размътила мозъка, а и след раждането на дъщеря му, той се промени. Казват, че всички мъже се променят, когато станат бащи, така че донякъде го оправдавам, но онова лудо прасе няама да забравя никога как ме тормози и как ми вгорчи живота! :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: Просто тя е много злобна и не може да понася чуждото щастие, и види ли някой щастлив, непременно трябва да му вгорчи живота с истеричните си преследвания и тормози. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: 2010 година ми беше най-добрата от всичките, тогава гледах новогодишната програма на "Планета", тогава излязоха едни от най-големите хитове, които бързо се превърнаха и в мои любими парчета. Тогава се събуждах с усмивка на лице, защото бях влюбена и реално имаше шанс любовта ни да стане факт. Тогава имах желание да променя външния си вид и начина си на живот. Тогава за пръв път ми се прииска сама да излизам навън на разходки. Знаете ли какво означава това за един несамостоятелен човек, а? :x :x :x :x :x И изведнъж всичкото това щастие се разби на хиляди парченца, заради една побъркана истеричка без работа. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Заради нея си затрих и част от дисковете, както и част от принцеските издания на приказките на Дисни, които възнамерявах да подаря и завещая на племенницата ми. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x Е, как да не я обиждам и да не бъда злобна? Каквото повикало, такова се и обадило, нали се сещаш? :x :x :x :x :x

Пон Дек 04, 2017 10:28 am Профил
Аватар

Кити беше започнала да ми липсва, но честно казано ти я заместваш перфектно....

Пон Дек 04, 2017 11:19 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.