Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Дек 11, 2017 8:27 am

Отговори на тема  [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 Онлайн магазин за дамски дрехи 
Автор Съобщение

Мнение Re: Онлайн магазин за дамски дрехи
Маркетзона е хубав магазин, има много хубави дамски официални рокли, но понякога бавят доставките и нямат обратна връзка, чата не отговаря бързо

Сря Мар 22, 2017 8:12 am Профил WWW

Търговия на едро употребявани дрехи и нова: www.textiltrade.eu

Сря Мар 22, 2017 10:56 am Профил

Разгледайте роклите на www.jordannis.com доста добри модели.

Чет Мар 30, 2017 10:43 am Профил

Никога не си пазарувайте от магазин , името на страницата в фейсбук е - Онлайн Магазин, а в интернет - dreshki.bg
Абсолютно некоректни некадърници.
Поръчах си риза тип боди , при което ми беше изпратена дефектна риза, без копчета за закопчаване на бодито.
След като им звъннах , за да ми я заменят ми изпратиха отново риза с доставка 4лв.
Аз им звъннах , за да им каза,че щом следователно грешката е тяхна те би трябвало да си платят доставката.
Жената ми каза, когато отида в Еконта , служителите да звъннат на номера, посочен на пратката и те ще се погрижат да не плащам доставката. След като ходих 5 пъти до еконт , защото на посочения номер не отговаряше никой и в продължение на 5 дни даваше гласова поща, аз отново звънях и се разправях на телефона, посочен на страницата в фейсбук , при което те ме убеждаваха, че ще се свържат с този номер ,за да може аз да си взема ризата. След като нищо не направиха по въпроса и дори не направиха обратна връзка с мен , за да ми кажат какво се случва, този телефон продължаваше да си е изключен, аз се ядосах и си поисках парите обратно. Върнах ризата и минаха повече от 10 дни от срока - а парите ги нямаше. Звънях всяка седмица и обяснявах всеки път какъв е случая , а те не правеха нищо по въпроса. Всеки път ми казваха как ще пуснат парите или ще се свържат отново с мен по - късно, но никога не го правеха, Аз трябваше да ги търся всеки път, въпреки че грешката беше тяхна. Все още не съм си получила парите , а мина доста време след 10-дневния срок!
Абсолютни некадърници, които не знаят как какво правят и как се прави бизнес . Не си пазарувайте от тях !!!
Звънях почти всеки ден и те не знаеха какво се случва. Нямам думи просто за ужасното обслужване, дори едно извинение не чух за създалата се ситуация !

Чет Мар 30, 2017 11:13 pm Профил

svetlenceto17 написа:
Никога не си пазарувайте от магазин , името на страницата в фейсбук е - Онлайн Магазин, а в интернет - dreshki.bg
Абсолютно некоректни некадърници.
Поръчах си риза тип боди , при което ми беше изпратена дефектна риза, без копчета за закопчаване на бодито.
След като им звъннах , за да ми я заменят ми изпратиха отново риза с доставка 4лв.
Аз им звъннах , за да им каза,че щом следователно грешката е тяхна те би трябвало да си платят доставката.
Жената ми каза, когато отида в Еконта , служителите да звъннат на номера, посочен на пратката и те ще се погрижат да не плащам доставката. След като ходих 5 пъти до еконт , защото на посочения номер не отговаряше никой и в продължение на 5 дни даваше гласова поща, аз отново звънях и се разправях на телефона, посочен на страницата в фейсбук , при което те ме убеждаваха, че ще се свържат с този номер ,за да може аз да си взема ризата. След като нищо не направиха по въпроса и дори не направиха обратна връзка с мен , за да ми кажат какво се случва, този телефон продължаваше да си е изключен, аз се ядосах и си поисках парите обратно. Върнах ризата и минаха повече от 10 дни от срока - а парите ги нямаше. Звънях всяка седмица и обяснявах всеки път какъв е случая , а те не правеха нищо по въпроса. Всеки път ми казваха как ще пуснат парите или ще се свържат отново с мен по - късно, но никога не го правеха, Аз трябваше да ги търся всеки път, въпреки че грешката беше тяхна. Все още не съм си получила парите , а мина доста време след 10-дневния срок!
Абсолютни некадърници, които не знаят как какво правят и как се прави бизнес . Не си пазарувайте от тях !!!
Звънях почти всеки ден и те не знаеха какво се случва. Нямам думи просто за ужасното обслужване, дори едно извинение не чух за създалата се ситуация !

Можете да се оплачете на Защита на потребителите, ако пазите касовата бележка или товарителницата.

Сря Апр 19, 2017 4:48 pm Профил WWW

Какво мислите за дамски рокли купени онлайн отговарят ли си размерите указани в таблиците на онлайн магазините.

Съб Апр 22, 2017 10:31 am Профил

По принцип роклите си отговарят, винаги се дава ориентировъчна таблица с размери за рокли, има и такива магазини които посочват точни размери.

Нед Апр 23, 2017 4:34 pm Профил WWW

И аз по цял ден ги ровя тивя магазини, ама ми е много трудно да си намирам по-големи размери като за мен, над XL. Миналата седмица попаднах на тази групичка и за късмет, намерих доста подходящи онлайн магазини за макси дами: https://www.facebook.com/groups/maksi.moda/

Пет Май 26, 2017 4:38 pm Профил

Напосредък много магазини се ориентираха да продават дамски рокли, блузи и летни блузи за едри дами, така че с търсене ще намерите.

Нед Май 28, 2017 5:11 pm Профил WWW

Можете да проверите www.pandashop.bg . Магазинът е стрийтуеър насочен и зареждаме дрехи и марки , които са едни от най ценените в тази култура. Модерни дамски и мъжки дрехи ви очакват в сайта и в магазина ни който се намира в гр.Варна булевард Сливница 10 . Рекламно лице на магазина е рапърът 100 КИЛА и ако сте фенове имаме дрехи с негово лого , както и дрехи от личните му колекции , които заедно шием.

Сря Май 31, 2017 4:48 pm Профил

Във фейсбук също постоянно вървят реклами с магазини за дамски дрехи големи размери, туники и рокли, щом търсите в гугъл може би ви се появяват и там.

Съб Юни 03, 2017 8:46 pm Профил WWW

Здравейте и от мен, ето един невероятен сайт за дрехи, от спортни до официални,а това е една невероятна роля, посетете го
http://www.bgwebmarket.com/Formuliari/s ... e_id=25201

Пон Юни 05, 2017 7:10 am Профил

ИМА НОВИ ПОПЪЛНЕНИЯ В ЛЮБИМИЯ САЙТ, ВИЖТЕ ГИ
http://www.bgwebmarket.com/Formuliari/s ... e_id=25880

Сря Юни 07, 2017 9:10 pm Профил

Много хубави летни и дълги рокли има в този магазин

Съб Юни 10, 2017 10:22 pm Профил WWW

www.bgwebmarket.com

Съб Юни 17, 2017 12:45 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.