Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Май 01, 2017 9:15 am

Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Четки за грим 
Автор Съобщение

Мнение 
Blondelle написа:
Стефчица, ти си съкровище! :D
И аз ползвам някакви ейвънски, купих си целия несесер с четки, но в интерес на истината не съм особено доволна :roll: :?
Четката им за руж е ужасно малка!

Ако са едни розовички - найстина са смотани :D И аз си ги взех. Ама ако са от сивите аз съм доволна :)

Чет Май 31, 2007 8:07 pm Профил

Мнение Re: Четки за грим
И на мен не ми се дават толкова пари за професионални четки за гримиране и си купих тези два комплекта
32бр. професионални четки за гримиране или другите са тези
24бр. Професионални четки за гримиране , но първите са по-добри според мен, самите четки са от по-високо качество :) Като цяло съм доволна от двата комплекта и го препоръчвам на всеки, който не му се хвърлят излишни пари на вятъра! :baloon:

Вто Мар 14, 2017 4:00 pm Профил

Аз лично си поръчах от Али експрес и съм много доволна!

Вто Мар 28, 2017 10:03 am Профил WWW

Наскоро попаднах на марка четки за грим, които не са много популярни на българския пазар все още. Реших да пробвам, защото изглеждат качествени. Определено добро попадение!!! Има огромно разнообразие от четки за фон дьо тен, за руж, за хайлайтър.... да не говорим за тези за сенки - просто страхотни. Аз си ги взех от тук http://www.parfimo.bg/kozmetika-hakuro

Вто Апр 11, 2017 10:07 am Профил

Вчера пристигнаха моите нови четки за грим http://vibe.bg/komplekt-profesionalni-chetki-za-grim . С тях много прецизно и лесно мога да нанасям грима си, особено фон дьо тена. Нанася се много равномерно и не остават черти. Хубаво е, че в комплекта са включени различни видове четки, така че с тях мога да си направя един цялостно завършен грим.

Вто Апр 18, 2017 5:27 pm Профил
Аватар

elisavetapetrova написа:
Вчера пристигнаха моите нови четки за грим http://vibe.bg/komplekt-profesionalni-chetki-za-grim . С тях много прецизно и лесно мога да нанасям грима си, особено фон дьо тена. Нанася се много равномерно и не остават черти. Хубаво е, че в комплекта са включени различни видове четки, така че с тях мога да си направя един цялостно завършен грим.

Много си проста :mrgreen:

Вто Апр 18, 2017 9:32 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.