Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Дек 15, 2018 9:58 pm

Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 ВАТЕРЛО 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: ВАТЕРЛО
andrianivanov написа:
sweet_bebeee написа:
От прекалено много чужд език не се забравя родния, момиченце :lol: А и твоето не е забравено, а чисто и просто неграмотност, пЪрфюм и Збирщина, айде моля ти се...

Не ми пука По горе писах не ме интерисува Бългаският език. Интерисува ме значението на преводи и не граматиката, което е и по важно. Граматиката е второстепенна и за това си има редактори, които за места като това не са уместни да се ползват. Да не те накарам да ми напишеш неща но на английски и да се заям с теб тогава да видим как ще се оправдаеш. Това е дребнавост Нямам намерение да се повтарям

:lol: :lol: тук те ебават , защото си супер неграмотен на роден език. Не може голям мъж да не може да си напише изречение без 100 грешки, при положение , че това ти е родния език. Смешно е и издава колко си тъп всъщност. А за това за английския беше супер смешно, знам го на някакво посредствено ниво, но пък знам други 2 езика перфектно, но това не ми е пречело да пиша без грешки на български. Просто си неграмотен педерас, не ти е проблема че понеже обръщаш внимание на друг език и не те интересува българския , както 90% от младите хора, си забравил родния и пишеш като цигане с 3ти клас :wink:

Пет Сеп 27, 2013 12:11 am Профил

Виж какво аз не съм Кита. Мери си приказките. Избивай си комплексите на друг

Пет Сеп 27, 2013 12:30 am Профил
Аватар

Жестоко ме затапи :lol:

Пет Сеп 27, 2013 12:38 am Профил
Аватар

То си личи кой се оправдава. Аз чалга не слушам, ама ти си толкова тъп, че сигуно тайно й се кефиш. Айде, пусни си Мадона, обуй токчетата на майка ти и се кротни.

Изображение

Пет Сеп 27, 2013 9:39 am Профил WWW
Аватар

ХАХАХАХААХАХАХАХАХАХ....
Ебаси кретенията са последните две страници....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Нед Сеп 29, 2013 12:46 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.