Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Дек 21, 2014 11:02 pm

Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
 Зелено кафе за отслабване 
Автор Съобщение

Мнение Зелено кафе за отслабване
Момичета, пили ли сте зелено кафе и запознати ли сте с ефектите от зеленото кафе. Наистина ли може да се отслабва?
Тук http://www.the-healthiest.com/archives/425 открих интересна иформация за зеленото кафе, но е на английски.
Тук http://www.cosmopolitan.bg/zdravni-novi ... bvane.html има малко информация и на български за зеленото кафе.

Вто Май 28, 2013 6:14 pm Профил WWW

Мнение Re: Зелено кафе за отслабване
Отслабвайте с добра храна и тренировки.Всичко останало или не действа,или вреди.

Сря Май 29, 2013 12:27 pm Профил

По принцип кафето, каквото и да е, но не подсладено, помага за отслабване. Също и зеления чай. Но ако се разчита само на кафе и чай нищо няма да се постигне.

Сря Май 29, 2013 4:08 pm Профил
Аватар

Днес тъкмо ми попада някаква статия, че според най-новите изследвания от кафето не се отслабвало, ами се пълнеело :|

Пон Юни 03, 2013 4:01 pm Профил

Пълнее се ако е със захар, сметана или мляко, защото има 4 пъти повече калории отколкото чистото кафе, и то празни калории. Аз лично не виждам проблем като пия по 3-4 чисти кафета на ден.

Пон Юни 03, 2013 4:12 pm Профил
Аватар

И аз без захар пия кафето, а иначе в конкретната статия за чисто кафе ставаше въпрос, като обясняваха, че ако го пиеш в някакви промишлени количества (5 чаши дневно и повече) напълняваш, а иначе не водело до отслабване, в каквито и форми и количества да го пиеш.

Пон Юни 03, 2013 4:18 pm Профил

Хапчета за отслабване - http://buythermacuts.bg Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Вто Мар 25, 2014 3:02 pm Профил
Аватар

Всички хапчета са пълна заблуда,това зелено кафе също...Не разбирам защо хората не могат да проумеят,че не става да хапваме само вкусни и бързи храни без да спортуваме и някакво кафе или чай,или каквото и да е било ще ни оправи. Започваш да се храниш здравословно и под това нямам в предвид да се подложиш на диета,която да те побърка от глад...и като я спреш да си върнеш килата двойно....почти съм убедена,че повечето хора знаят от какво точно напълняват или са започнали да напълняват...трябва да има воля и да се изкарат от менюто тези храни....аз лично много обичам хляб,мога да изям половин хляб на ядене,но забелязах,че не ми влияе добре...спрях хляба и си наложих да си позволям по една-две филийки черен хляб само в неделя....изминаха десетина дни от тогава и вече съм почти 3 кг надолу.

Сря Мар 26, 2014 12:30 am Профил
Аватар

Напълно подкрепям tissi. Не може да се тъпчеш със всичко, което ти попадне, а после да искаш добри резултати като се качиш на кантара. Аз също много обичам тестени неща, но от тях качвам килограми, затова съм ги ограничила. Имам приятелка, която сляпо вярва на разните рекламирани продукти и се тъпче с какви ли хапчета, а не иска да идва да тича с мен.
Сега се е зарибила и тя по зеленото кафе мисля, че това беше http://apteka.framar.bg/30033725/%D0%B7 ... 0%B5%D0%B9
Ами вече седмица го пие, но аз разлика не забелязвам.

Сря Апр 16, 2014 2:52 pm Профил
Аватар

Всичко е боклук и жалко за хората, които се надяват на чудеса. Най-лесното отслабване за мен след гладуването е диета със сокове. Поемаш витамини и си отслабваш

Сря Апр 16, 2014 10:14 pm Профил
Аватар

Аз пък подкрепям фитнес/спорт и здравословно хранене...Ако някой иска да види тайната на отслабването да гледа Пълна промяна:Отслабване по TLC

Съб Апр 19, 2014 1:16 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.