Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Сеп 22, 2014 7:26 am

Отговори на тема  [ 192 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
 Бенките-премахване или прикриване?! 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
Преди време махнах всичките си бенки. При един лекар от Казанлък. За около седмица мазане с някакъв негов препарат, се обелиха като ранички и сега нямам дори белези. Ако искате, ще му изровя телефона. Аз лично съм много доволна и знам, че при него ходят много хора от цяла България, а и не беше скъпо - за 20тина бенки тогава (преди 5 години май) беше 50 лв. Сега и 100 да е, пак не ми се вижда много. Обаче доколкото знам той маха само такива, които са изпъкнали и брадавици, но все пак може да попитате. Ще се опитам утре да постна телефон за връзка.

Сря Май 27, 2009 10:21 pm Профил
Аватар

Мнение 
И аз имам една на нослето :x дразни ме

Чет Юни 04, 2009 12:00 am Профил

Мнение Премахване на бенки
Aко някои има желание да премахне нежеланите си релефни бенки може да ме потърси на e-mail : dem00n@abv.bg
Процедурата е много проста и не изисква никаква оперативна намеса. Изпитано е и мога да гарантирам за ефикасността и безопасността на процедурата.
Всичко се изразява в намазването на въпросната бенка с мехлем който е разработен от мой близък чешки лекар работещ в бранша с премахването на бенки от 40 год. Мехлема не е патентован и не се продава а е запазено ноу-хау.

Е това е от мен. За въпросите които не съм разискал пишете ми

Вто Окт 27, 2009 3:27 am Профил

Мнение 
Преди година и половина махах бенки при д-р Пенев (стария) във Варна , за който някой беше споменал в началото на темата.не мога да кажа ,че съм много доволна , но и не мога да се оплача.Какво прави той- работи само понеделник , вторник и сряда и без направление. Взех си час по телефона , защото е много натоварен , а аз съм от Търговище и исках да съм сигурна , че като отида ще вляза. Пред вартата чакаха много хора. Вкарва ги като на поточна линия. Не прави никакви изследвания , но е голям специалист и си знае работата . Определя на око кои може и кои неможе да се махат. Работи на участъци. Имам много бенки по цялото тяло , но някои са релефни и на такива места , че се закачат и се разраняват често. Тях ги махна без проблем . Работи с лазер и ползва за дезинфекция сребо. Има страхотна апаратура. за 20 мин ми обрати предната дясна страна на тялото. Махна няколко големи релефни бенки и всички малки. От големите останаха белези , но не са дразнещи.Взе ми 100лв , но не мога да кажа на бенка ли , как ги смята. Болката е поносима щом и мъжът ми я изтърпя и му махнаха една на врата.Останаха ми още доста релефни бенки на гърба за изчистване , но ми е скъпичко на този етап. Личният ми лекар каза ,че не се дават направления за това , защото се водело козметична процедура. Уточнявам , че в почистения участък имам и черни бенки , нерелефни , но за тях знам ,че са "опасните" , доктора не ги пипна.

Пон Ное 02, 2009 1:32 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Според мен е излишно прилагането на такава процедура.

Пон Ное 02, 2009 5:30 pm Профил

Мнение Луди сте
bili4 написа:
Преди година и половина махах бенки при д-р Пенев (стария) във Варна , за който някой беше споменал в началото на темата.не мога да кажа ,че съм много доволна , но и не мога да се оплача.Какво прави той- работи само понеделник , вторник и сряда и без направление. Взех си час по телефона , защото е много натоварен , а аз съм от Търговище и исках да съм сигурна , че като отида ще вляза. Пред вартата чакаха много хора. Вкарва ги като на поточна линия. Не прави никакви изследвания , но е голям специалист и си знае работата . Определя на око кои може и кои неможе да се махат. Работи на участъци. Имам много бенки по цялото тяло , но някои са релефни и на такива места , че се закачат и се разраняват често. Тях ги махна без проблем . Работи с лазер и ползва за дезинфекция сребо. Има страхотна апаратура. за 20 мин ми обрати предната дясна страна на тялото. Махна няколко големи релефни бенки и всички малки. От големите останаха белези , но не са дразнещи.Взе ми 100лв , но не мога да кажа на бенка ли , как ги смята. Болката е поносима щом и мъжът ми я изтърпя и му махнаха една на врата.Останаха ми още доста релефни бенки на гърба за изчистване , но ми е скъпичко на този етап. Личният ми лекар каза ,че не се дават направления за това , защото се водело козметична процедура. Уточнявам , че в почистения участък имам и черни бенки , нерелефни , но за тях знам ,че са "опасните" , доктора не ги пипна.

Луди ли сте какви са тея лазери 100 лв 10000 лева болки и т.н. казвам ви елате да ви махна бенките без никакви лазери и часове и глупости става за 10 мин. мазането и после падат без да боли и без да има опасност от каквото и да е !!! :!: :!: :!:

Вто Ное 03, 2009 1:58 am Профил

Мнение 
нямой може ли да ми препоръча лекар от Русе, при когото да отида на консултация?не искам на сляпо да си купувам кремове и да експериментирам с кожата си

Вто Ное 03, 2009 9:46 am Профил

Мнение 
Здравей и от мен!
Сигурно е много досадно да имаш голяма бенка,но до колкото аз съм чувала премахването им не е много препоръчително,защото може да се получат други увреждания.Една приятелка на майка ми си махна една бенка преди около 3 -4 месеца и сега има мозъчен тумор.Всички лекари твърдят,че е точно заради бенката.Е все пак не е сигурно,че това ще се случи и на теб.След като извършват такива манипулации едва ли процента на усложненията е толкова голям.Все пак най-добре се консултирай с дерматолог и обмисли добре,преди да действаш!
Успех!

Пет Ное 20, 2009 7:58 pm Профил

Мнение 
BornHappy написа:
Здравей и от мен!
Сигурно е много досадно да имаш голяма бенка,но до колкото аз съм чувала премахването им не е много препоръчително,защото може да се получат други увреждания.Една приятелка на майка ми си махна една бенка преди около 3 -4 месеца и сега има мозъчен тумор.Всички лекари твърдят,че е точно заради бенката.Е все пак не е сигурно,че това ще се случи и на теб.След като извършват такива манипулации едва ли процента на усложненията е толкова голям.Все пак най-добре се консултирай с дерматолог и обмисли добре,преди да действаш!
Успех!

Да има такива усложнения при оперативна намеса , защото нашите лекари са "професионалисти" и не премахват напълно бенката ! Има други методи за премахването ! Един от тях е чрез този мехлем който ви казвам ! Вече доста хора са разбрали и са доста доволни !!! Нищо лично просто се дразня на тъпите лекари !!! Всеки сам може да прецени кое е най-добро за него! Може да ме търсите и на скупе goofy_vr

Пон Май 02, 2011 10:31 pm Профил
Аватар

Мнение 
На мен ми се наложи преди време да махна една бенка (релефна), защото се беше разранила.. отидох на лекар, който си беше специалист по това и той ме изпрати на хирург, защото бенките се махали само оперативно.. изобщо не боли (нали ти слагат местна упойка).. след това 1 седмица стоях с шевовете.. като ги махнаха си личеше за около месец, но с течение на времето вече нищо не си личи и няма белег.. да отбележа, че цялата процедура беше с направление от личната и ми излезе към 10 лв (купих си само консумативите - упойка, марли и др.)..

Вто Май 03, 2011 11:40 am Профил
Аватар

Мнение 
И аз утре ще ходя.... страх не страх. Разраних една без да искам на лицето под челюстта - на място, което постоянно се закача и се трие от дрехи - за да се пазя, значи изобщо да не обличам якета и блузи с яка. Ще пукна от страх, защото съм чувала какви ли не ужасии за рецидиви и т.н. а съм бяла и руса... оффф... :cry:

edit: Днес ходих на лекар и след обстоен преглед на проблемните ми уж бенки, които си бях втълпила се оказа, че ми няма нищо. Лекарката ми обясни, че трябва да започнат да се израждат и да растат. Основната причина поради, която отидох беше гореспоменатата леко разранена бенка. Пита ме, кога съм я разранила - аз й отвърнах: "Отдавна". Успокои ме, като ми каза, че ако е имало нещо до сега сто пъти е щяла да се измени. Ама нали съм и аз една.... :lol: На всички с притеснения - отидете на преглед!!! Няма нищо страшно - самият страх може да ви побърка, както стана с мен... :lol:
А за тези дето премахвали бенки с разни мазила - не се доверявайте! Четох някъде, че един такъв "лечител" уморил двама пациенти! Някаква лекарка е алармирала за това и съди въпросният "знахар". Премахването на бенки става само след консултация с лекар (ако той прецени, че е необходимо да се отстранят!). Не си правете експерименти със здравето!

Последна промяна Kristina88 на Пет Май 13, 2011 6:04 pm, променена общо 1 път

Сря Май 11, 2011 11:20 pm Профил
Аватар

Мнение 
''

Пет Май 13, 2011 6:04 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 192 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: