Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Дек 11, 2018 12:39 pm

Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
 Мнения за лазерната епилация 
Автор Съобщение

Мнение Мнения за лазерната епилация
Много слушам в последно време за лазерната епилация, и като чели започвам да се замислям дали и аз да не се подложа ноимам доста неясноти по въпроса:
Наистина ли се премахват завинаги
Чувала съм че боляло
Как мислите заслужава ли си ?

Сря Юни 10, 2009 12:56 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ako mojesh da si go pozvolish-zashto ne!!!!

Сря Юни 10, 2009 2:59 pm Профил
Аватар

Мнение Re: Мнения за лазерната епилация
roza1roza написа:
Наистина ли се премахват завинаги
Чувала съм че боляло
Как мислите заслужава ли си ?

Не е завинаги .Няма такъв метод завинаги

Сря Юни 10, 2009 3:03 pm Профил
Аватар

Мнение 
Много искам да отида на лазерна епилация, защото наистина космите изчезват, но е много скъпо. Имам ценоразпис от някакъв салон в София. За да си премахнеш космите на целите крака ти трябват 540 лева. За подмишници пише 30 лв., а за за ръце 120 лева. А пък за общи бикини 80 лева. Ако ги имам ще ги дам , защото се оттарваваш от космите за месеци. Те пак излизат ама по бавно и много по нарядко

Съб Сеп 19, 2009 1:01 pm Профил

Мнение 
Anjelka2 написа:
Много искам да отида на лазерна епилация, защото наистина космите изчезват, но е много скъпо. Имам ценоразпис от някакъв салон в София. За да си премахнеш космите на целите крака ти трябват 540 лева. За подмишници пише 30 лв., а за за ръце 120 лева. А пък за общи бикини 80 лева. Ако ги имам ще ги дам , защото се оттарваваш от космите за месеци. Те пак излизат ама по бавно и много по нарядко

Хаха вярно ли толкова струва !?
Странно , защото уреди за домашна лазерна епилация има и то на цени от 250 лева ..

Съб Сеп 19, 2009 3:31 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
Струва си, много си струва.
Ходя на лазерна епилация за триъгълника и подмишниците, и всъщност съм ходила 3 или 4 пъти. Последният беше преди около три месеца- все още няма нищо.
Аз специално, на тези места не мога да изтърпя епилатор- прекалено много боли, а за самобръсначка изобщо няма какво да говоря. Така че според мен парите,които иначе давах всеки месец за кола са същите,които съм дала за тези процедури.

I am that shadow following every move, reminding you
That it's never good enough, never good enough...

Съб Сеп 19, 2009 6:50 pm Профил
Аватар

Мнение 
Sylvester написа:
Anjelka2 написа:

Странно , защото уреди за домашна лазерна епилация има и то на цени от 250 лева ..

Не знам обаче дали тези уреди за домашна епилация имат същия ефект както лазерното обезкосмяване в студията.

Съб Сеп 19, 2009 7:24 pm Профил

Мнение 
Anjelka2 написа:
Sylvester написа:
Anjelka2 написа:

Не знам обаче дали тези уреди за домашна епилация имат същия ефект както лазерното обезкосмяване в студията.

Това няма как да знам , но може да потърсиш мнения на такива , които са използвали подобни уреди.

Съб Сеп 19, 2009 9:20 pm Профил WWW

Мнение 
Аз си направих лазерна епилация на скулите, между веждите и на целия триъгълник през март и цяло лято намах косми.Появиха се отново в края на август.Бяха много по-малко и по-тънки.Сега отново си направих епилация и се надявам след 5-6 процедури да имам траен резултат.

Вто Сеп 22, 2009 1:37 pm Профил

Мнение 
не е чак толкова скъпо.. скъпо е за краката, просто защото е голямо мястото. Зимат по 5 лв на светване.. На устата отгоре излиза около 25 лв на сеанс.. за 4 месеца махат всичко... завинаги. Аз планирам още дагодина да използвам лазерната епилация.. просто защото сега живея в град, в който не се предлага такова нещо, а догодина ще живея в софия :)

Сря Сеп 23, 2009 8:38 am Профил
Аватар

Мнение 
haze написа:
Струва си, много си струва.
Ходя на лазерна епилация за триъгълника и подмишниците, и всъщност съм ходила 3 или 4 пъти. Последният беше преди около три месеца- все още няма нищо.
Аз специално, на тези места не мога да изтърпя епилатор- прекалено много боли, а за самобръсначка изобщо няма какво да говоря. Така че според мен парите,които иначе давах всеки месец за кола са същите,които съм дала за тези процедури.

+ и аз за същите места се чудя.

Сря Сеп 23, 2009 2:03 pm Профил

Мнение 
какво мислите за машинките за домашно ползване?

Сря Сеп 30, 2009 12:48 pm Профил

Мнение 
jula написа:
какво мислите за машинките за домашно ползване?
прочети по-горе... казаха вече

Чет Окт 01, 2009 1:18 am Профил

Мнение 
Извинявяйте но може ли малко по подробно за лазерната епилация, т.е. да обясните колко пъти се ходи , дали боли и през колко време трябва да се ходи

Сря Окт 07, 2009 2:58 pm Профил
Аватар

Мнение 
За цените недейте да плашите толкова. Във Варна преди лятото имаше "промоция" за 80 пари бикини и подмишници.
А това за "в домашни условия" на никого не го препоръчвам. На една позната и останаха белези от такава епилация от "специалист" в престижен салон. А сама в къщи... не бих си и помислила до къде бих се докарала с такова нещо!

Сря Окт 07, 2009 9:49 pm Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 32 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.