Той е влюбен в теб, когато...
Той е влюбен в теб, когато...

12 признака, че най-добрият ти приятел си пада по теб!

15 признака, че шефът те сваля
15 признака, че шефът те сваля

Ако не си сигурна какво точно се случва, чети нататък!

Любовен седмичен хороскоп
Любовен седмичен хороскоп

Виж какво са ти приготвили звездите!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Окт 23, 2014 12:21 pm

Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 Помощ!Вагинални брадавици! 
Автор Съобщение

Мнение Помощ!Вагинални брадавици!
Момичета, ако има такава тема ми дайде линк към нея, за да не ви губя времето, но ми трябва спешен съвет. Вече повече от половин година се боря с тези вагинални брадавици, които приятеля ми ми лепна, той вече е здрав, а аз още се мъча.
Сега... въпросът седи така: след като ми излезнаха странните пъпчици, отидох на генеколог, който като ме видя се изплаши и ми каза "Добре, че си дошла на време". Обясни ми, че това за брадавици, които се предават само чрез полов път и че са доста опасни. Изписа ми лекарство (Кондилин), с което да се мажа. Мазането е чрез тампони (бодобни на клечки за уши), с които да държа 1-2мин на всяка брадавица.Каза ми, че секс ако правя трябва да е обезателно с презерватив.ок, до тук добре, но какво става.... мажа се аз и след месец болезнени процедури и без секс всичко минава.Няма и следа от пъпчица или брадавица. След което правя секс, но с кондом. Дни след това се поглеждам и цялата съм пламната отново. От 8-9 месеца този кошмар продължава- мажа се минава, правя секс и пак всичко от начало.
Моля ви, ако някоя от вас е изпадала в подобно положение или знае нещо по-въпроса да ми помогне.

Чет Юли 09, 2009 1:10 am Профил
Аватар

Мнение 
Влез в манастир! :lol: :shock:

album.bg/carlyangel

Чет Юли 09, 2009 1:32 am Профил
Аватар

Мнение 
Carlyangell
МнениеПуснато на: 09 Юли 2009 00:32 Заглавие:
Влез в манастир! Laughing Shocked

много смешно...
ами мацко незнам какво да кажа защото не съм компетентна по въпроса..ами ти сподели ли това с лекаря,че при секс след това веднага ти се появяват? Твоят приятел напълно здрав ли е? :(

Чет Юли 09, 2009 8:04 am Профил
Аватар

Мнение 
MiSsBloNd написа:
Carlyangell
МнениеПуснато на: 09 Юли 2009 00:32 Заглавие:
Влез в манастир! Laughing Shocked

много смешно...
ами мацко незнам какво да кажа защото не съм компетентна по въпроса..ами ти сподели ли това с лекаря,че при секс след това веднага ти се появяват? Твоят приятел напълно здрав ли е? :(

Да знам,че е смешно! :P

album.bg/carlyangel

Чет Юли 09, 2009 1:26 pm Профил

Мнение 
Единственото решение на твоя проблем е да скъсаш с приятеля си! Мъжете са носители на тази болест,но много рядко се разболяват.Проявят се и при слаба имунна система.Пий някакви витамини.Иначе всеки път,когато правиш секс с приятеля си те ще се пявяват ;) няма начин,мила,ще трябва да го зарежеш,ако не искаш тези кондиломи да ти се появяват отново и отново

Пет Юли 10, 2009 8:02 pm Профил
Аватар

Мнение 
Да бе Carlyangell,много смешно...ако на теб ти дойде до главата това да видим дали ще ти е толкова смешно... :(

Съб Юли 11, 2009 8:36 am Профил
Аватар

Мнение 
:x :evil: :twisted: Аз изобщо като 4ета проблема ти се чудя :? :evil: божеееее ти си с него след тези брадавици ти си с негооо зарежи го.

Съб Юли 11, 2009 4:06 pm Профил
Аватар

Мнение 
абе аз мисля,че приятелят ти май не се е изчистил и всеки път те прихваща пак и пак .. :( :( :? или ддз..

Нед Юли 12, 2009 6:52 pm Профил
Аватар

Мнение 
Айде стига глупости, и аз май имам такова нещо то известно време и смятам тази седмица да посетя гинеколог.И какво да взема да се разделя с приятеля си?Пия противозачатъчни от 3 месеца и оттогава и двамата правим секс без презерватив за първи път,т.е. с първи партньор,той си е правил изследвания и каза,че е чист.Знам,че този вирус може да го пипнеш и от обществена тоалетна-мъжа е носител ,при жената не са болезнени и не сърбят,проблема е,че по-късно шанса да развиеш рак на шийката на матката е по-голям,тъй като се причинява от същия вирус(естествено не всички болни от рак са имали кондиломи по-рано).Оказа се,че и майка ми има брадавица,която казва,че се появява и се скрива понякога,но лекаря й казал,че няма да я лекува,защото не е опасна.Това пък ме навява на мисълта,че може и да се предава чрез бельото при пране,щом може и чрез тоалетна :roll: А не сме имали рискови контакти...Та искам да питам-ако се окаже,че съм заразена с това чудо(знам,че е много упорито) винаги ли се обгарят,това ли е единственото лечение?Четох по-нагоре за някакво мазило,бихте ли ми обяснили подробно :oops:

Съб Юли 18, 2009 2:09 pm Профил
Аватар

Мнение 
Az gi imah i do predi 4 meseca se lekuvah.Ujasno nepriqtni sa, mnogo surbqt i se lekuvat prodaljitelno. Az sushto gi lekuvah s Kondilin i mi predpisaha Izoprinizin mislq che beshe (tova sa hapcheta za podsilvane na imunnata sistema). Dokolkoto sam zapoznata ne vinagi se gorqt s tok , no ako ne pomogne kondilina se nalaga. Lechenieto e dulgo i bolezneno..Iskam da popitam po zapoznatite kogato mi se poqviha trqbvashe i priqtelqt mi da otide na pregled i na nego mu nqmashe nishto no lekarkata mu beshe predpisala nqkakvi hapcheta za vseki sluchai ako "virusa spi" . Az naskoro bqh na pregled i ginekolojkata mi kaza che nqmam nishto veche ( da utuchnq che moite bradavici bqha samo vunshni vutre bqh chista) I vaprosa mi e dali mogat pak da mi se poqvqt ? I izvinete me moje bi za glupaviq vapros no nie pravim sex s prezervativ ne sme si izneverqvali togava hodehme ot blizo 1god i ginekolojkata mi kaza che perioda v koito bradavicite se poqvqvat sled zarazqvaneto e okolo 6 meseca? Kak podqvolite az gi imah bez da izneverqvam a toi gi nqmashe

Пон Юли 20, 2009 10:24 pm Профил
Аватар

Мнение 
дел

Вто Юли 21, 2009 8:51 am Профил
Аватар

Мнение 
Аз имам само 1 и тя е микроскопична,днес за първи път се намазах с Кондилин-лекарката каза,че трябвало да стане бяла и да се отлепи сама,ама аз такова нещо не видях,не стана бяла.Сигурно не съм се намазала правилно. :o

Съб Авг 08, 2009 5:44 pm Профил
Аватар

Мнение 
Те не побеляват от първия път, а постепенно. На мен ми бяха необходими около 2 месеца за да паднат.

Нед Авг 09, 2009 10:12 am Профил
Аватар

Мнение 
мажи пишката, която ще те чука преди секс

Нед Авг 09, 2009 11:05 am Профил
Аватар

Мнение 
Tralala написа:
Az gi imah i do predi 4 meseca se lekuvah.Ujasno nepriqtni sa, mnogo surbqt i se lekuvat prodaljitelno. Az sushto gi lekuvah s Kondilin i mi predpisaha Izoprinizin mislq che beshe (tova sa hapcheta za podsilvane na imunnata sistema). Dokolkoto sam zapoznata ne vinagi se gorqt s tok , no ako ne pomogne kondilina se nalaga. Lechenieto e dulgo i bolezneno..Iskam da popitam po zapoznatite kogato mi se poqviha trqbvashe i priqtelqt mi da otide na pregled i na nego mu nqmashe nishto no lekarkata mu beshe predpisala nqkakvi hapcheta za vseki sluchai ako "virusa spi" . Az naskoro bqh na pregled i ginekolojkata mi kaza che nqmam nishto veche ( da utuchnq che moite bradavici bqha samo vunshni vutre bqh chista) I vaprosa mi e dali mogat pak da mi se poqvqt ? I izvinete me moje bi za glupaviq vapros no nie pravim sex s prezervativ ne sme si izneverqvali togava hodehme ot blizo 1god i ginekolojkata mi kaza che perioda v koito bradavicite se poqvqvat sled zarazqvaneto e okolo 6 meseca? Kak podqvolite az gi imah bez da izneverqvam a toi gi nqmashe

moite sushto bqha samo vunshno, no ne pomnq s kakvo gi mazah... Samo nam che naistina beshe ujasno bolezneno... ginekolojkata i na men purvo mi kaza che se predavat samo po polov put no i dvamata si govrihme dosta seriozno i ne sme si izneverqvali taka che se poluchava i ot razni bakterii.. Priqtelqt mi nqmashe nishto a az sled mazaneto i ujasnoto parene se izlekuvah i sega nqma nishto! Po-dobre otnovo da se pregledate i dvamata po obstoino

Пон Авг 10, 2009 5:15 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 49 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: