Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Ное 29, 2014 12:28 am

Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 Ниско кръвно 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
Ако винаги си била с ниско кръвно не би трябвало да ти е проблем , но щом го усещаш по-добре иди на лекар . Моето също е ниско 90/60 след кафе ... Айран със сол също върши работа , а най-добра работа - студена бира :lol:

Ей ама как ме запалихте с тази бира
:wink:

Чет Юни 11, 2009 1:28 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
Za airiana sus sol ima ne6to vqrno, a i e nai-dobre za mahmurluk (na men osobeno mi pada kruvnoto sled zapoi).

Изображение

Чет Юни 11, 2009 1:47 pm Профил WWW

Мнение 
Аз също съм със същия проблем. Пия Ефортил, но да ти кажа пак ми става лошо от горещините. Аз лично се справям като пия айрян без сол, което въщност май го дават за сваляне на кръвно, но пък ме разхлажда. Все пак иди на лекар.

Чет Юни 11, 2009 3:01 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз защо съм останала с впечтлението, че киселото мляко сваля, а не вдига кръвното!? :roll: Кой ви го каза това за айрана!? :idea:

Чет Юни 11, 2009 3:54 pm Профил
Аватар

Мнение 
Със сол съм писала , именно тя вдига кръвното :!:

Чет Юни 11, 2009 6:31 pm Профил WWW

Мнение 
mimibebe7o, аз съм същата :lol:
Само дето гаджето още не може да ми свикне и като му "тупна" се побърква от притеснения...

Аз лично се оправям с мноооооого айрян. До скоро си мислех, че кафето и колата помагат, но това е само временно, в смисъл - вдигат ти кръвното моментално, но за малко, затова гледам на ден да пия поне 2-3 литра айрян, кога подсолен, кога не, но, да чукна на дърво, дето има една приказка - скоро не съм припадала (само ония ден ми стана лошо, като се връщах от магазина, но не бях яла нито кисело мляко, нито бях пила айрян)

Пет Юни 12, 2009 2:42 pm Профил ICQ

Мнение 
Аз също имам ниско кръвно и е страшно неприятно, защото не знаеш кога може да ти стане лошо.Аз не съм припадала слава богу(дано не ми се случва),но много често ми се вие свят и даже мога да кажа,че не ми се вие точно свят ,а ми е замяно.Аз лично го вдигам със айран с много сол.Когато бях ходила на невролог и ми казаха,че имам ниско кръвно лекаря ми каза изобщо да не пия газирани напитки и кола!Някой знае ли с какво друго можем да си вдигнем кръвното(без кола и кафе)?

Нед Юни 14, 2009 10:06 am Профил
Аватар

Мнение 
:? Олее,оня ден се прибирам аз и като ме напекла жегата и аз като бързам да се прибера да не пукилясам некаде из улиците,като ми стана 4ерно пред о4ите и бързам бързам щото бях сама като ме обля една леедена пот като зех да трепера седнах на една пейка и звъннах на моя да си ме земе, и като съм легнала на пейката нема ставане 4ак неможех да говоря хората ме питат ''добре ли си'' аз немога да зацепаа, ужас ужаас от там на лекар и ми предписаха некви капки некво ''чудо от тайгата'' май беше златно чудо ли нещо подобно.Ама нали ние хората сме такива същества 4е трябва да ти е до гъзъ та да ходиш на лекар.. ивикам е добре ще ги купа сега съм добре и не ги купих :slap: .. Пия айран със много сол дано ме спаси 4е на плаж нмога да хода.

Нед Юни 14, 2009 12:00 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ох, аз сега се прибирам от плажа... Така да ми падна кръвното, че не е истина. И той такъв плаж, без нито един капан. Щях и аз да перкулясам там. Бяхме с на милото колата, ама как да кажа - айде да си ходим, като всички искаха да седят още :? Добре, че на Слънцето му изкочи работа, че да си тръгнем :)

Нед Юни 14, 2009 2:07 pm Профил
Аватар

Мнение 
play_girl_bs написа:
Ох, аз сега се прибирам от плажа... Така да ми падна кръвното, че не е истина. И той такъв плаж, без нито един капан. Щях и аз да перкулясам там. Бяхме с на милото колата, ама как да кажа - айде да си ходим, като всички искаха да седят още :? Добре, че на Слънцето му изкочи работа, че да си тръгнем :)

vodata stava li ve4e za kupane ili o6te e studena

Нед Юни 14, 2009 2:24 pm Профил
Аватар

Мнение 
Как да не става. Аз от май месец ходя и ми е топла на мен. :lol: Тактиката е един път да се гмурнеш :P

Нед Юни 14, 2009 2:35 pm Профил
Аватар

Мнение 
че ти си морж :lol: аз само краката си топвам и ми е ледена

Нед Юни 14, 2009 2:39 pm Профил
Аватар

Мнение 
А не, не мога аз така. Ако не вляза във водата и след след 15 мин съм припаднала :lol: На мен първата ми работа е постилам си хавлията, събличам се по бански и ВЕДНАГА във водата. А от там вадене няма. Плувам, плувам, плувам...

Нед Юни 14, 2009 2:47 pm Профил
Аватар

Мнение 
az imah sa6tiq problem.nemojeh da izlqza ot vka6ti bez da piq ne6to.pieh po 500 ml.kafe ka den,izqjdala sam po 2 6okolada,piela sam kola...airqn sas sol mnogo dobre deistva.sa6to da si rastriva6 tila za po-dobro orosqvane.pieh i edni hap4ete-gytron i efortil,neznam dali o6te gi ima.pomagat vremenno.v jegata sam pripadala.ottogava si varvq s vodata v 4antata.

Нед Юни 14, 2009 5:24 pm Профил
Аватар

Мнение 
mimibebe7o написа:
:? Олее,оня ден се прибирам аз и като ме напекла жегата и аз като бързам да се прибера да не пукилясам некаде из улиците,като ми стана 4ерно пред о4ите и бързам бързам щото бях сама като ме обля една леедена пот като зех да трепера седнах на една пейка и звъннах на моя да си ме земе, и като съм легнала на пейката нема ставане 4ак неможех да говоря хората ме питат ''добре ли си'' аз немога да зацепаа, ужас ужаас от там на лекар и ми предписаха некви капки некво ''чудо от тайгата'' май беше златно чудо ли нещо подобно.Ама нали ние хората сме такива същества 4е трябва да ти е до гъзъ та да ходиш на лекар.. ивикам е добре ще ги купа сега съм добре и не ги купих :slap: .. Пия айран със много сол дано ме спаси 4е на плаж нмога да хода.

Аз този номер го направих преди седмица в един магазин. Успях да се въздържа да не припадна само за да не изплаша хората с мен. Иначе тая студена пот - ужас...

Моето кръвно е ниско и обикновено ми прилошава когато не съм яла повече от 24ч, което лятото се случва тврде често. Ама и майка ми е с ниско кръвно и хич не съм се разправяла да ходя по доктори. Няколко пъти съм припадала. Ама вече успявам да се контолирам, за да не плаша хората. Пия си по едно кафе когато се сетя. Понякога цяла седмица не пия и всичко е ок.

Нед Юни 14, 2009 11:29 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.