69 идеи за секс...  от мъже!
69 идеи за секс... от мъже!

Cosmo попита 69 мъже какво искат от теб в секса!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Апр 23, 2014 12:10 pm

Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 KAk da razbera dali me Obicha istinski 
Автор Съобщение

Мнение KAk da razbera dali me Obicha istinski
V posledno vreme ne si govorim mnogo,a i az postoqnno mu vdigam skandali ,che sigurno mi izneverqva .Veche neznam dori dali vse oshte me obicha?? Kak da razbera probvah vsichki nachini ,opitah se davgovorq s nego normalno ,no toi kato vsichki ostanali puti prosto smeni temata ,obeshtavah mu kakvo li ne samo i samo da mi kaje ,toi ne poiska ! Predi okolo sedmica dokato bqh na lekcii mi prati sms s dumite "koga shte se priberesh ,trqbva da govorq s teb,lipsvash mi kote obicham te " no dali tova beshe istinskoto mu az ili prosto taka neznam !!! Veche ni6to neznam otchaqna sam Pomognete ,posuvetvai te me neshto ,kakvo oshte da napravq neznam!

Пон Дек 08, 2008 12:20 am Профил
Аватар

Мнение 
ходи се гръмни ! :)

Пон Дек 08, 2008 12:21 am Профил
Аватар

Мнение 
Лелелеле, а ако не те обича вече какво правиме :shock:

Пон Дек 08, 2008 12:24 am Профил

Мнение 
Такам - първо му вдигаш скандали, а после се чудиш дали те обича ...
Оф, изясни си първо на какво се дължат скандалите.
И недей да си мислиш нищо, просто виж за какво иска да си говорите.
Сериозно си помисли за скандалите в бъдеще!!!

Пон Дек 08, 2008 12:56 pm Профил
Аватар

Мнение 
GMilev написа:
ходи се гръмни ! :)

Понеже в 98% от темите даваш този съвет,защо не вземеш да го изпробваш :o

Пон Дек 08, 2008 3:08 pm Профил
Аватар

Мнение 
optron написа:
Такам - първо му вдигаш скандали, а после се чудиш дали те обича ...
Оф, изясни си първо на какво се дължат скандалите.
И недей да си мислиш нищо, просто виж за какво иска да си говорите.
Сериозно си помисли за скандалите в бъдеще!!!

А защо изобщо се карате? Защото го подозираш или заради какво? Дали тези неща не се случват само в главата ти, смисъл сама да се навиваш

Пон Дек 08, 2008 7:31 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Мила, опитай се да сдържаш гнева си. Когато започнеш да му викаш насреща спри и си вземи минутка за размисъл. Опитай се да общуваш с него нормално, като големи хора, не като деца. Със скандали нищо не се постига. Аз съм същата като теб и макар с много сили, почти успявам да се владея. Колкото и да сме горделиви, трябва да се заредим с голяма доза търпение и понякога да отстъпваме. Не ми се отдава много, но се получава при мен :) А колкото до въпроса дали ти изневерява...Ами няма защо да го питаш, нито да му досаждаш! Дори и да е така, то най-вероятно не е нищо сериозно, ако го обичаш не се интересувай повече и всичко ще си дойде на мястото, една забежка не е толкова страшно, стига да е само секс! А щом той не си е признал, значи наистина те обича и не иска да те изгуби. Всички хора грешат, научи се да прощаваш. Ако пък не ти изневерява тези скандали и тази несигурност в него ще го подтикнат рано или късно. Ако не го обичаш или осъзнаваш, че не сте един за друг, не си пасвате, не се разбирате вече...Кажи му чао и не го мисли много много, свиква се с всеки, но ти си на първо място, без значение неговите чувства. Малко дълго стана, поздрави от мен! И умната!

You don't need anybody else to be sorry for you..You've got no heart!

Пон Дек 08, 2008 8:03 pm Профил

Мнение 
slunc3to написа:
Мила, опитай се да сдържаш гнева си. Когато започнеш да му викаш насреща спри и си вземи минутка за размисъл. Опитай се да общуваш с него нормално, като големи хора, не като деца. Със скандали нищо не се постига. Аз съм същата като теб и макар с много сили, почти успявам да се владея. Колкото и да сме горделиви, трябва да се заредим с голяма доза търпение и понякога да отстъпваме. Не ми се отдава много, но се получава при мен :) А колкото до въпроса дали ти изневерява...Ами няма защо да го питаш, нито да му досаждаш! Дори и да е така, то най-вероятно не е нищо сериозно, ако го обичаш не се интересувай повече и всичко ще си дойде на мястото, една забежка не е толкова страшно, стига да е само секс! А щом той не си е признал, значи наистина те обича и не иска да те изгуби. Всички хора грешат, научи се да прощаваш. Ако пък не ти изневерява тези скандали и тази несигурност в него ще го подтикнат рано или късно. Ако не го обичаш или осъзнаваш, че не сте един за друг, не си пасвате, не се разбирате вече...Кажи му чао и не го мисли много много, свиква се с всеки, но ти си на първо място, без значение неговите чувства. Малко дълго стана, поздрави от мен! И умната!

Blagodqra ti za suveta ,moje puk i da stane ! :)

Пон Дек 08, 2008 11:31 pm Профил

Мнение 
Тебе тоя смс те плаши,така ли?Да не би да ти каже,че не иска да е с тебе ли?Ако е така-нямаше да има продължението"обичам те коте"..Винаги има такива моменти в една връзка..Просто изчакай малко

Вто Дек 09, 2008 1:44 am Профил
Аватар

Мнение 
ами може би ако спреш да му вдигаш скандали, човека ще иска да говори с теб.. пък за това дали те обича, ами то се усеща от начина по който се държи с теб.. защото той може да ти каже, че те обича, но ако не го показва с действия са си само голи думи.. така че разчитай повече на интуицията си и сама си отговори на този въпрос

Вто Дек 09, 2008 12:36 pm Профил
Аватар

Мнение 
И аз съм на същото мнение по въпроса по хубаво е да се показва любовта от колкото да се повтарят като папагал изтараканата дума обичам те през пет минути а да няма и грам обич при мен е така дразня се че мажа ми не казва често Обичам те но ми го показва всеки ден и съм много щастлива :)

Чет Дек 11, 2008 3:18 pm Профил
Аватар

Мнение 
Няма как да разбереш дали те обича - това се усеща. и... се променя!

Чет Дек 11, 2008 5:39 pm Профил
Аватар

Мнение 
oste li ne si se grumnala?

Чет Дек 11, 2008 6:26 pm Профил
Аватар

Мнение хм
Аз си мисля че всички двойки се карат. Понякога е градивно защото опознаваш повече човека до себе си и е по-добре като нещо не е наред да се казва вместо да се премълвава и да се натрупва. В другия случай просто си недоволна защото връзката не те задоволява. Обаче ако нападаш човека с критики той едва ли че ти се обяснява в любов. А дали те обича- мисля че това се усеща. Със сигурност ще усетиш ако вече не те обича.

Чет Дек 11, 2008 9:10 pm Профил
Аватар

Мнение 
Спри със скандалите..Иначе ще го загубиш!!

Съб Дек 13, 2008 8:50 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: