Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Ное 23, 2014 4:42 am

Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 Добър гинеколог във Варна 
Автор Съобщение

Мнение 
Meri написа:
На мен ми препоръчаха и д-р Минчева в клиника Европа (не мога да чакам в момента 2 месеца за час при Петинка :cry: ). Някой да има отзиви за нея? В неделя мисля да ходя там.

АКо ти е спешно отиваш пред кабинета и чакаш и ще стане.

Сря Яну 10, 2007 5:05 pm Профил
Аватар

Мнение :)
А някой има ли нещо да каже за д-р Сариев от майчин дом?:) :shock:

Изображение

Пет Мар 23, 2007 2:20 pm Профил

Мнение 
момичета аз да ви кажа сега :) д-р Марио Давидков го препоръчвам много горещо в поликлиниката "Младост", само че вътре той си е направил негова собствена клиника! ходя при него от 1 година, има най-модерна техника (купил си е 4-измерен видиозон), абе голяма работа е...и аборта си направих при него :cry: вярно, че взима малко скъпичко 50 лв. :shock: амааа....откакто съм тръгнала при него си плащам без никакви задръжки, още повече, че ми го препоръча една софиянка (те хора от там идват дори) и така... :) успех!

Пет Мар 23, 2007 3:07 pm Профил
Аватар

Мнение 
Цитат:
На мен ми препоръчаха и д-р Минчева в клиника Европа (не мога да чакам в момента 2 месеца за час при Петинка ). Някой да има отзиви за нея? В неделя мисля да ходя там.

Ужас !Избери си някой друг. :wink:

Пет Мар 23, 2007 6:00 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Аз съм ходила при Марков. Препоръча ми го колежка, която от години ходи при него и той и води и бременноста. Първо отидох при д-р Янева или Янчева ли беше( те са в един кабинет) и ми каза, че имам малко възпаление, някакъв слаб антибиотик и щяло да ми мине. На контролния след 7 дни беше д-р Марков. След прегледа ме прие по спешност за киста пред спукване, за която имах симптоми от поне 3 месеца, а Янева/ Янчева не видя нищо. Лежах в болницата и още няколко пъти ходих при д-р Марков и не мисля, че е лош лекар. Ходих там, защото прегледите ми са безплатни, но иначе моя любим лекар си е д-р Уалид - на Китайската стена. Май работи само частно, но е много внимателен, много говори и те разсейва, има си техника и всичко и определено те предразполага за прегледа. А и преди него бях ходила при много други гинеколози и никои не ми казваше какво ми има, а той даже ми показа :) Определено е добър лекар.

Съб Мар 24, 2007 2:08 pm Профил ICQ

Мнение 
Спешно ми се налага да отида на гинеколог, а не искам повече да ходя при досегашната ми (Савулева).Честно казано не съм доволна от нея :? Тук прочетох добри отзиви за д-р Петинка Цветкова , някой знае ли каква цена е прегледа?Мисля да отида и да чакам, дано ме приемат без час :roll:

Вто Апр 10, 2007 4:26 am Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Monka написа:
Д-р Петинка Цветкова

понеделник, сряда, петък - 9:00 - 14:00
"Битоля" 1 ет.1 ап.3, тел 635708
вторкюнник и четвъртък - 10:00 - 18:00
"Тодор Влайков" 65 603654

Много внимателна и готинка,работи по здравна каса и единствена откри какво ми има ...

И аз препоръчвам нея много е добра , само , че лошото е , че е малко трудно да се вредиш за час .

Вто Апр 10, 2007 10:18 am Профил WWW
Аватар

Мнение 
Без направление мисля , че е 15 лв. , но не съм много сигурна . Но толкова би трябвало да е .

Вто Апр 10, 2007 10:19 am Профил WWW

Мнение 
Весела написа:
Без направление мисля , че е 15 лв. , но не съм много сигурна . Но толкова би трябвало да е .

Да, 15 лв. е без направление гинекологичния преглед, а ако ползваш видеозон мисля че беше 25 лв.

Вто Апр 10, 2007 1:39 pm Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
ДА толкова е -когато е спешно отиваш и чакаш пред кабинета и тя ще тъе приеме :wink:

Чет Апр 12, 2007 12:17 am Профил ICQ
Аватар

Местоположение: моят свят е далече от хората, някъде в неизвестно измерение
Мнение 
Някой може ли да каже нещо за д-р Дюлгерова от МЦ "Надежда"?
Днес бях на преглед при нея. Поразрових се из нета - някои я хвалят, но повечето отзиви май са негативни :roll: От прегледа съм доволна - беше много внимателна, въпреки, че влязох половин час след края на работното й време. Обаче ми се иска да чуя някакви отзиви и като специалист как е :?: :arrow: Чудя се дали в петък като ми излязат резултатите да започна лечението, което ще ми предпише или в понеделник да се консултирам и с друг (аз съм малко особен случай - симптомите ми често са подвеждащи и неведнъж ми се е случвало да ме лекуват не точно от това, от което съм болна, а не ми се ще да се тъпча с излишни лекарства) :roll:

Пон Апр 23, 2007 10:10 pm Профил

Мнение 
Искам да попитам дали някой знае нещо за д-р Делчев?И м/у другото Сариев не си заслжава измисля много тежки болести,които лечението им е до живот.

Вто Юли 10, 2007 12:12 pm Профил
Аватар

Мнение 
И аз искам да препоръчам гинеколога, при който ходя. Много съм доволна от него, както и майка ми.

Д-р Константин Нешев
МБАЛ "Св.Анна-Варна" АД: Гинекологична клиника
Работно време: непрекъснато

Телефон за контакти:
началник отделение: 6926 – 209
лекарски кабинет: 6926 – 255
манипулационна: 6926 – 714
ст.а-ка: 6926 – 732 ст.а-ка

http://www.svetaanna-varna.com/view.aspx?f=144&s=226

Вто Юли 10, 2007 1:30 pm Профил
Аватар

Мнение 
Някой знае ли дали телефоните на д-р Петинка Цветкова все още са актуални?

Съб Ное 29, 2008 7:20 pm Профил
Аватар

Мнение 
Някой ходил ли е при д-р Ваня Кирилова(медицински център Младост)??Аз отскоро ходя при нея и засега съм много доволна :)

Съб Ное 29, 2008 11:11 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: