Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Ное 21, 2018 3:22 pm

Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 Какво подарих на любимия? 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
страхотен подарък :)
Аз на моето приятелче съм му подарявала -дрехи, бельо,рамка със снимка,бонбони ,шоколади,козметика.
Тази Коледа мисля да му подаря нещо за колата - на моменти я обича повече от мен :lol: Макар ,че не знам какво да е то!Давайте идеи - ама да не са гуми,джанти или пък нещо за двигателя ,защото нямам толкова пари :lol: А може и някакъв екип със марката на колата ,който също не знам от къде ще намеря!!

Чет Ное 12, 2009 8:09 pm Профил
Аватар

Мнение 
deni4eto написа:
страхотен подарък :)
Аз на моето приятелче съм му подарявала -дрехи, бельо,рамка със снимка,бонбони ,шоколади,козметика.
Тази Коледа мисля да му подаря нещо за колата - на моменти я обича повече от мен :lol: Макар ,че не знам какво да е то!Давайте идеи - ама да не са гуми,джанти или пък нещо за двигателя ,защото нямам толкова пари :lol: А може и някакъв екип със марката на колата ,който също не знам от къде ще намеря!!
Ми слънце то друго не остана хаха,купи му едно ароматизаторче "Борче" :lol: :lol: :lol: 2,50 лв. съм го виждал :lol: :lol: :lol:

Чет Ное 12, 2009 9:07 pm Профил
Аватар

Мнение 
Може да му купиш за колата две огромни тениски размер xxxxl примерно и на тях да дадеш да ти щампират ваши снимки или пък някакви други анимационни герои примерно или нещо ваше си което е специално .... и та идеята на тези тениски е 4е се слагат на предните две облегалки на седалките и изглежа мн щуро и сладко :) аз имам две розови такива с мики и мини маус в моята кола ии всички мн и се радват :)

Нед Дек 06, 2009 5:16 pm Профил

Мнение 
Хайде да вдигнем малко темата :)
Подарих на моя приятел кожен калъф за навигацията,много се зарадва,и комплект топчета за тенис на маса,жълти,защото отдавна търсеше,а те по-трудно се намират.Подранихме малко с подаръците за Коледа,но поне е щастлив,мисля да му взема и още нещо,харесал си е новия модел на Викторинокс и мисля да му взема и него :)

Пет Дек 18, 2009 10:03 am Профил
Аватар

Мнение 
Аз мисля за коледа да му подаря хубава химикалка, гравирана с името му, но нямам идея откъде.Сещам се само за големите книжарници,но не съм проверила още.
Ако някой знае къде в Пловдив се продават хубави химикалки нека сподели :oops:

Нед Дек 20, 2009 1:39 pm Профил

Мнение Re: Какво подарих на любимия?
ето един сайт който има много странни предложения за подаръци
има интересни

http://fantasybg.com/

Пет Сеп 02, 2011 2:28 am Профил
Аватар

Амиии аз искам да направя подарък на моя приятел, ей така без повод и мисля да му подаря албум с наши снимки, който мисля да си изработя сама.... още не съм измислила как точно да стане, но се надявам скоро и това да стане. Ако имате някакви идеи и предложения кажете.

Съб Ное 05, 2011 12:54 am Профил

Здравейте!! И аз имам същия проблем, защото до сега съм му подарявала куб неща, но сега зациклих буквално :D Знам,че се чудите какво да им подарите, такаче ще ви нахвърлям няколко идеи и няколко подаръчета, които съм му подарявала. :) протмоне с наша снимка вътре, рамка с наша снимка (много и се израдва впрочем), дрехи, камера за компиютър, подаръци свързани с любимия му отбор, ключо държател и много други. Срщо така може да му подарите преспапие много е актуално на мен това ми беше идеята за коледа, но ненамерих :( :cry: :D Надявам се да съм ви помогнала с каквото мога, но ще се радвам и вие да ми помогнете за коледен подарък :( Благодаря предварително :bp: :bp: :bp: :bp: :bp:

Пон Дек 10, 2012 10:32 pm Профил
Аватар

Да се включа и аз..подарявала съм му неща и обичам нещата да са практични и желани...

Последният повод е сега за Коледа! Купих му абонамент за списание "National Geographic". Така 12 месеца ще се радва на подаръка си... :)

Вто Дек 25, 2012 1:21 pm Профил
Аватар

Сега за Коледа му подарих дебел пуловер и боксерки.

Вто Дек 25, 2012 1:33 pm Профил

Ейй като каза боксерки ..гледах много яки модели изрязани с кожи и вериги (малко садо мазо стил) в http://www.sexshop.bg :shock: Дали да не се пусна да му подаря такива гащи :oops: Тъкмо и аз ще "намажа" с подобна гледка :bp:

Сря Дек 18, 2013 4:56 pm Профил

Аз поръчах една магическа чаша със снимка, стана суперррр изненада.
Сайта от който я поръчах е:
http://www.rabotilnitzata.com

Вто Яну 14, 2014 5:42 pm Профил
Аватар

desyy135 написа:
Здравейте!! И аз имам същия проблем, защото до сега съм му подарявала куб неща, но сега зациклих буквално :D Знам,че се чудите какво да им подарите, такаче ще ви нахвърлям няколко идеи и няколко подаръчета, които съм му подарявала. :) протмоне с наша снимка вътре, рамка с наша снимка (много и се израдва впрочем), дрехи, камера за компиютър, подаръци свързани с любимия му отбор, ключо държател и много други. Срщо така може да му подарите преспапие много е актуално на мен това ми беше идеята за коледа, но ненамерих :( :cry: :D Надявам се да съм ви помогнала с каквото мога, но ще се радвам и вие да ми помогнете за коледен подарък :( Благодаря предварително :bp: :bp: :bp: :bp: :bp:

не МОГА ДА ТИ прочета мнението :idea: на КОМПИУТЕРо

Вто Яну 14, 2014 8:59 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.