Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Ное 15, 2018 1:55 pm

Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 Какво подарих на любимия? 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
хахаха браво на тебе :D [/quote][/code]

Сря Фев 18, 2009 12:44 pm Профил
Аватар

Мнение 
На 10.02 сладурчето ми имаше рожден ден и поръчах по интернет играта Twister, която е голяма емоция като я играем...... голи! :angel:

You can never kill me
Jew me, sue me
Everybody do me
Kick me, kike me
Don't you black or white me!

Чет Фев 19, 2009 12:04 am Профил
Аватар

Мнение 
Baby_boo написа:
На 10.02 сладурчето ми имаше рожден ден и поръчах по интернет играта Twister, която е голяма емоция като я играем...... голи! :angel:

Има го и по магазините.. май в МЕТРО го бях виждала в отдел играчки.

Пон Фев 23, 2009 12:20 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Baby_boo написа:

И аз подарих тази игра, но за Свети Валентин. Обаче моята е някаква любовна версия и вместо точки има сърца с различни цветове + опция целувки :boff:

ForgetMeNot написа:
Аз му подарих дъвка с косъм

Незабравим подарък :lol: :lol: :lol:

Сря Фев 25, 2009 11:00 am Профил
Аватар

Мнение 
Baby_boo написа:

В Чехия на една спартакиада спечелих 3-то място на Twister :lol: Трябва и аз да си взема една за мен. :D

Сря Фев 25, 2009 11:29 am Профил
Аватар

Мнение 
Моето момче беше абитуриент като мен, а сме заедно от 3 години и реших,че го обичам достатъчно за хубав и скъп подарък а и повода си струваше ... та подаръкат ми беше цифров фотоапарат на който той просто подивя :oops: а аз получих прекрасен марков парфюм :oops:

Нед Май 31, 2009 7:42 pm Профил
Аватар

Мнение 
мoмичета аз скоро правя една година с моя приятел и мисля да му подаря чаша с наша снимка или запалка в красива кутиика. какво ще кажете ставали.даите още някоя идея . мн ми е трудно

Нед Май 31, 2009 8:10 pm Профил
Аватар

Мнение 
az puk na moq mu kupih futbolna topka na Nike v koqto toi se vlubi,tui kato e fubtolist..za jalost sega topkata ne izliza ot vitrinata.. :lol: su6ty taka sum mu vzimala grivni nai-razli4ni i knigi (camasutra,lubobni SMS i t.n.) Pravila sum u na6a snimka v krasiva ramka .. vajno e da znae6 kakvo haresva toi..makar 4e kakvoto i da mu kupi6 toi 6te mu se radva ako e podareno s lubov..pone moq e taka.. :twisted:

Пет Юли 03, 2009 12:59 pm Профил
Аватар

Мнение 
един ден мечта :) :) :)
или поне се надявам да бъде такъв :)

Пон Юли 06, 2009 12:14 pm Профил

Мнение 
аз пък, за един от поводите, му подарих колаж от наши снимки, книга, дрешки,подарих му часовник с гравирано послание от другата страна, романтична вечеря със стая в хотел и последното нещо беше будилник със снимка и опция за записване на послание. Така вместо да чуваш сутринта гадната мелодия на телефона или на будилника, чуваш гласа на любимия и пожеланието, което той ти е записал.

Сря Юли 15, 2009 5:17 pm Профил
Аватар

Мнение 
elenceto написа:
аз пък, за един от поводите, му подарих колаж от наши снимки, книга, дрешки,подарих му часовник с гравирано послание от другата страна, романтична вечеря със стая в хотел и последното нещо беше будилник със снимка и опция за записване на послание. Така вместо да чуваш сутринта гадната мелодия на телефона или на будилника, чуваш гласа на любимия и пожеланието, което той ти е записал.

това с часовника е много яко.. откаде си го купила??

Чет Окт 29, 2009 3:29 pm Профил
Аватар

Мнение ...
Xmm az sushto sum podarqvala nai-razli4ni i interesni ne6ta ... (obi4am po-netradicionnite) .... i za tova smqtam 4e dre6ki i obiknovenni sreburni grivni .. ne sa ne6ty koeto 6te mu napravi vpe4atlenie .. priqtelqt mi sega navur6va 18 .. i da ne razpolagam s nqkakvi golqmi sumi ... no se potrudih i vzeh mu originalna zapalka .. v kutiq (toi e pu6a4) ... i ot ednata strana gravirah '' Za nai-skupiq 4ovek'' a otzad Gravirah imeto si ... || ... Dygi interesni idei moga da dam - podarqvala sum vuzglavnica pod formata na surce ... s 4ast ot stihotvoreniqta koito pi6a ... koito napisah ru4no s boq za tekstil ...|| .. eto primerno pro4etoh idetqta za 6okolada (mnogo mi dopadna) ... ima sladkarnici '' 100 Grama sladki'' .. ot tam poru4ah ramka ot zahar i na6a snimka koqto su6to be6e napravena ot zahar .. be6e izklu4itelno krasivo i ne tolkova skupo - izlezna mi okolo 7 8 leva ... otdelno sum podarqvala ot tezi grivni za koito vie spomenahte .. samo 4e otdolu (biv6eto mi gadje be6e zapalen po Cska ) i .. re6ih da e ne6ty v tozi stil .. - ot pripeva na himna na Cska - ''Surca milioni,a moeto - Edno ''' ... imam nai razli4ni idei i ne tolkova skupi ... ako nqkoi re6i moje da pita .. 4e tuka nqma da mi stigne mqstoto da izbroq .. :P :P :P

Сря Ное 04, 2009 11:55 am Профил
Аватар

Мнение 
На последната ми приятелка за рождения ден й подарих екскурзия до Германия и едно златно сърце.

Струваше си да я видя щастлива.

Сря Ное 04, 2009 4:03 pm Профил
Аватар

Мнение 
Последният подарък, който му купих беше... беше... ммм... май за рождения му ден. Розова блузка :) Отдавна исках да го видя в розово. Сега въпросът е какво ще му подаря за годишнината ни.

Пет Ное 06, 2009 9:52 am Профил
Аватар

Мнение 
Moя приятел има след по-малко от месец рожден ден и съм купила 2 билета за Англия+билет за мач :P +5 дни почивка от това сиво ежедневие :P :bp:

Съб Ное 07, 2009 12:53 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.