Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Ное 21, 2018 1:12 am

Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 Какво подарих на любимия? 
Автор Съобщение

Мнение Какво подарих на любимия?
Знам че има доста теми от сорта"помогнетеми,какво да му купя...."
За това моята идеяе е тук да пишен какво сме купили на любимият човек за последният повод,да споделяме идеите които имаме за подаръци и така всеки,който чете и незнае какво да подари ще може да "краде" идеи и ще си бъдем полезни.
аз сега примерно мисля за рожденият ден на приятеля си да му подаря карта за масаж,книга(понеже много обича да чете) и да поръчам една сърцевидка торта :)
надявам се темата да ви допадне :)

Пон Авг 25, 2008 9:25 pm Профил
Аватар

Мнение 
При мен с книги не се получава- Не чете.
Купувала съм му доста скъпи химикали /аз съм от колекционерите на химикали и най- вече писалки/, в които той се влюби и си ходи с тях по изпити. :o

Сря Авг 27, 2008 1:22 pm Профил WWW

Мнение 
Аз днес трябва да се разкарам до фотото, но преди това - да се заиграя на рс-то...
Мисля да направя плакат с наша обща снимка, която е съставена от много на брой миниатюрни снимки, на които сме двамата :)

Чет Авг 28, 2008 10:06 am Профил ICQ

Мнение 
tova sys snimkite i az go mislih,ama sme ot po skoro zaedno i kato 4e li ne mi se ravi.ama v4era mi kaza 4e ne obi4a mnogo torti :(

Чет Авг 28, 2008 10:44 am Профил
Аватар

Мнение 
здравейте, аз миналата седмица съвсем без повод му подарих диск с български песни, като първата буква на всяка песен образуваше послание, което се четеше вертикално.

Чет Сеп 04, 2008 3:18 pm Профил
Аватар

Мнение 
Posledno a povod mu vzeh edni djinski i edin sui4er i bokserki na prezervativ4eta i celuv4ici :D Obi4am da si go obli4am kakto mi dopada na men a i toi nqma ni6to protiv za moe 6tastie :P :P :P

Вто Сеп 09, 2008 10:56 am Профил

Мнение :)
za edin negov rojden den mu podarih grivna gravirana s data na koqto mu q podarqvam i imeto mi

Нед Сеп 28, 2008 4:14 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ами аз съм подарявала луксозна запалка в кутия с панделка от горе.Той остана във възторг особенно от кутията :lol: та затова си я гледаше повече от заплаката :lol:
И аз често съм купувала дрехи,защото и на мен ми е кеф да го обличам по мой вкус. :lol:
Други работи са някакъв тип бижута,които съм подарявала:гривни например сребърни или от тези,които са като гумени с нещо сребърно....
Ми за друго не се сещам сега. :oops:

Пон Сеп 29, 2008 11:17 am Профил ICQ

Мнение 
Аз съм му подарявала..обеци,гривни, верижки, боксерки, прашки с хуботче :lol: :lol: за друго не се сещам

Чет Окт 09, 2008 2:14 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ц-ц-ц този проблем и аз го имам... :( Моя след 10 дена има рожден ден и нямам ни най-малка представа какво да му подаря. Гривна вече му купих и той не се разделя с нея, а дрехи не мога да му купя защотото е адски претенциозен в това отношение :o Не знам какво ще измисля :((

Сексът е като снега: никога не знаеш колко сантиметра ще бъде,нито колко дълго ще продължи!:boff:

Нед Окт 12, 2008 1:17 am Профил
Аватар

Мнение 
Последното нещо, което му подарих без повод беше книгата за Металика :) Но дори и за подаръците без повод, трябва добре да знаеш интересите на човека, за да си сигурен, че ще му хареса :)

Нед Окт 12, 2008 11:27 am Профил
Аватар

Мнение 
ami sled 1 sedmica ima rojden den,no az ve4e mu napravih podrak-klaviatura i mi6ka :lol: tazi godina malko skromno vse pak sam bedna studentka :x

Сря Окт 22, 2008 3:37 pm Профил
Аватар

Мнение 
Моя скоро има имен ден :D и поради ограниченият ми в момента бюджет съм решила да му подаря рибка...Някаква готина-я златна рибка,я скалария...И разбира се хубаво подредено аквариумче :)

I touch your skin
I smell the sin
My love for you is dying.

Чет Окт 23, 2008 10:05 am Профил
Аватар

Мнение 
Подаръкът, който най-много му хареса беше една картина, която сама съм нарисувала (защото завърших с профил живопис)
Подарявала съм му също и блузки, подлошка за мишка и чаша с наша снимка, албум с наши снимки през годините, декодер + сателитна чиния на "Булсатком" :lol:
Това са по-интерсните неща :wink:

Пон Окт 27, 2008 10:36 am Профил

Мнение 
mmm az mu podarih srebyrna grivna (malko skuchno, no pyk toi mnogo si e haresa) i sega skoro mu porychah bluzka sys nadpisi po moi izbor :twisted: toi syshto mnogo obicha shokolaad i iskam da mu podarq ogromen shokolad vyv forma na syrce ili da pishe neshto skromno na nego, no oshte nesym razpitala kyde moje da se pravqt shokoladi po porychka.. nqkoi ako znae nqma da e losho da pomogne :D

Вто Ное 04, 2008 5:39 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 58 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.