Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Сеп 19, 2018 6:26 pm

Отговори на тема  [ 547 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Следваща
 Зодии 
Автор Съобщение

Мнение Re: Зодии
И аз съм близнаци с асцендент лъв.
Най-добре се разбирам с овен. Страхотни хора, знаят какво искат и винаги готови да го постигнат. :heart:

Пет Авг 19, 2011 11:22 pm Профил
Аватар

Най-гадната е телец-все тяхното да е :roll:
Аз съм козирог и съм типичния представител на зодията :D ,да харесвам си я,щото съм инат и следвам целите си.. :-o

Вто Авг 30, 2011 9:48 am Профил
Аватар

Аз съм Везни с асцендент Скорпион - тежка форма на шизофрения, но си я обичам, колкото и нетърпима да ставам за околните :lol: .

С кои зодии не се разбирам ми е трудно да кажа, защото има някои на които не познавам достатъчно представители. Но все пак абсолютно на 100000000% не мога да дишам Лъвове - толкова самовлюбени егоцентрични същества с толкова безпочвено самочувствие и неспособност да мислят за друг освен за себе си не съм срещала (извинявам се, със сигурност има изключения, не искам да обидя никого).
С мъж-близнаци не бих започнала връзка никога никога НИКОГА повече, но не са лоши хора, докато не ти се наложи да разчиташ за нещо на тях.

И все пак това са малко повърхностни обобщения, каквото и да си говорим - асцендентите правят чудеса. Гаджето ми е Дева, толкова несъвместима комбинация сме, че на теория трябва да сме се избили няколко пъти досега ... НО и двамата сме с асценденти Скорпион и, докато на повърхността сме пълните противоположности, които се карат постоянно, в основата си споделяме доста близки ценности, темперамент, необходимости и какво ли още не.

Вто Авг 30, 2011 3:09 pm Профил
Аватар

Аз съм Козирог и може да се каже,че си харесвам зодията.
Най-гадна не мога да определя,защото от зодиите на "гадните" хора,които познавам,познавам също и много свестни.

Вто Дек 13, 2011 3:45 pm Профил
Аватар

аз съм зодия разбойник :shock: :evil: :lol: :baloon: преди бях зодия прустак :lol: но си я смених :baloon: и се разбирам само с една зодия :arrow: зодия мръсница :baloon: 8) :lol: :evil: и не се разбирам със зодия леличка :whip: :evil: :lol:

Сря Дек 14, 2011 4:23 pm Профил WWW
Аватар

аз съм водолей :P амбициозни сме и ще минем през всичко за да постигнeм каквото искамe ...най ме дразнят Девите :fight: супер припряни са :wink: или може би защото водолеите не се разбират с дева не знам :D

Нед Мар 18, 2012 6:09 pm Профил
Аватар

Мнение Re:
galindaaaaa написа:
аз съм водолей : Ще е трудно да разберете дамата Водолей, тя самата не разбира себе си.:!: Постъпките й са непредсказуеми, думите – неочаквани, мислите – необичайни

точно !!!

Нед Мар 18, 2012 6:15 pm Профил
Аватар

Най-тегави за мен са везните и близнака!

Пон Мар 26, 2012 11:51 am Профил
Аватар

patricia1234 написа:
Най-тегави за мен са везните и близнака!

Везните са много тихи и кротички. Винаги гледат да уравновесят положението. Близнаците са доста ужасни. С две лица са и докато ги гледаш мили и добри, като се обърнат на другата страна от мухата са направили слон.

Пон Апр 30, 2012 10:54 pm Профил

Аз съм козирог, но не вярвам много в зодиите. Можеби има някакви общи черти, но не знам. На това мнение съм, защото имам млечна сестра,която е родена на същия ден, същата година в едно и също родилно :D хахахххаа.
Та ние двете сме адски различни и даже не сме и близки. Характера ни е различен, вижданията ни за живота са различни..единственото общо между нас е че имаме рожден ден на една и съща дата :)

Вто Юни 05, 2012 10:42 am Профил WWW
Аватар

Аз съм зодия Риби с асцендент в Лъв :) иии много си се харесвам така хаха :P ... Най-неприятни са ми Девите :x .

Вто Юни 05, 2012 12:35 pm Профил

Аз съм риби с асцендент риби. Харесвам си зодията много. :P

Нед Юни 10, 2012 9:43 pm Профил

МНого риби :lol: И аз съм риби,но с асцендент водолей.

Нед Юни 10, 2012 11:53 pm Профил

Да пускаме въдицата значи? :lol:

Сря Юни 20, 2012 9:57 am Профил
Аватар

bEbI написа:
Коя според Вас е най-гадната зодия? Харесвате ли си вашата?

Аз съм зодия Риби и много си я харесвам.. Най-гадната зодия според мен е Скорпион.. Мразя ги! Приятелят ми е Козирог и много си го обичам. Разбирам се с телец, овен, близнаци, лъв и дева.. :)

Сря Юни 27, 2012 8:32 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 547 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.