Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Сеп 21, 2018 11:15 pm

Отговори на тема  [ 547 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Следваща
 Зодии 
Автор Съобщение

Мнение 
Как да го зарежем според зодията. :lol:
:arrow: http://bg-astrology.net/index.php?option=com_content&view=article&id=513:2009-12-12-19-21-34&catid=61:2009-11-10-15-20-03&Itemid=134

Нед Окт 17, 2010 10:57 pm Профил

Мнение 
:lol: :lol: :lol: :lol:

Пон Окт 18, 2010 7:04 am Профил
Аватар

Мнение 
Глупости :lol:

Пон Окт 18, 2010 3:12 pm Профил

Мнение 
Не са глупости :)

Вто Окт 19, 2010 11:12 pm Профил
Аватар

Мнение 
greengo написа:

Абстрахирайки се от всичко останало, което е недоказуемо, аз не мога да приема текст, в който присъства "ентОсиазъм" за сериозен. :D

Сря Окт 20, 2010 7:47 pm Профил
Аватар

Мнение 
greengo написа:

За теб може би, но мъже, които киснат в козметични салони и различават пастелни цветове? :lol: :lol: :lol:

Чет Окт 21, 2010 10:53 am Профил
Аватар

Мнение 
РАК Обикновено сте малко стеснителни и плахи, но когато се почувствате сред приятели, лесно се отпускате. Имате богата фантазия и толкова фини сетива, че дори и най-малката промяна в обстановката може да предизвика дисхармония у вас. От друга страна притежавате ярко изразено чувство за хумор и се стремите дори и в най-трудните моменти да намерите нещо весело. В състояние сте упорито да преследвате любимия човек, намирайки хиляди начини да му покажете чувствата си. Трудно преживявате всяка раздяла, огъня на чувствата остава още дълго да тлее в душата ви. Изобразителното изкуство и особено музиката, са сфери, в които може да изразите мечтите си и да забравите за неволите. Макар да обичате флиртовете, вие се стремите към брак, търсите човека, с когото да прекарате остатъка от живота си.
Всичко тук сякаш е писано точно за мен !!! Това съм аз - една напред,две назад!

Чет Окт 21, 2010 12:53 pm Профил
Аватар

Мнение 
Viola5 написа:
Вътрешно Скорпионът е много емоционален, но понеже е твърде прикрит той не обича да изважда чувствата си на показ и когато претърпи неуспех, това води до неврози и психични заболявания. В душата му често бушува гняв, омраза и презрение и когато си позволи да ги изрази го прави прямо и силно. Трябва да помним, че за Скорпиона подобни изяви са вторични и винаги са предшествани с процес на вътрешно саморазрушение, което низшите и средни представители не умеят да управляват, пък и не си поставят задача.

Слънце в Скорпион показва, че човек е решителен, агресивен и проницателен, рядко е пасивен и неутрален за каквото и да било. Задълбочен, потаен и резервиран понякога ревнив, злопаметен и даже отмъстителен. Възстановителните му сили са забележителни. Търсач на истината, има остра преценка, проницателна интуиция и тези качества дават възможност да властват над другите. Силна воля и настоятелност са силните им страни и въпреки, че донякъде са сдържани, когато ги провокират могат да станат прями и открити.

нямам какво да допълня :lol:

Мноого точно !

На харабията, иначе няма кирия !

Чет Окт 21, 2010 3:38 pm Профил
Аватар

Мнение 
ТЕЛЕЦ :!: тези хора са много критични,обичат да се оплакват,най-дребното нещо го превръщат в световен проблем :evil: и много често агресивни :fight:

Сря Ное 03, 2010 4:59 pm Профил
Аватар

Мнение 
аз съм водолей : Ще е трудно да разберете дамата Водолей, тя самата не разбира себе си.:!: Постъпките й са непредсказуеми, думите – неочаквани, мислите – необичайни

Сря Ное 03, 2010 5:04 pm Профил
Аватар

Мнение 
аз съм овен..
незнам коя е най-гадната зодия, обаче не се разбирам много с близнаци и раци :D

Сря Ное 17, 2010 8:18 pm Профил

Мнение 
vodoleiche написа:
Рак
Обикновено сте малко стеснителни и плахи, но когато се почувствате сред приятели, лесно се отпускате. Имате богата фантазия и толкова фини сетива, че дори и най-малката промяна в обстановката може да предизвика дисхармония у вас. От друга страна притежавате ярко изразено чувство за хумор и се стремите дори и в най-трудните моменти да намерите нещо весело. В състояние сте упорито да преследвате любимия човек, намирайки хиляди начини да му покажете чувствата си. Трудно преживявате всяка раздяла, огъня на чувствата остава още дълго да тлее в душата ви. Изобразителното изкуство и особено музиката, са сфери, в които може да изразите мечтите си и да забравите за неволите. Макар да обичате флиртовете, вие се стремите към брак, търсите човека, с когото да прекарате остатъка от живота си.

дам донякъде е вярно

Пон Ное 29, 2010 4:43 pm Профил
Аватар

Мнение 
sStreli4ka1 написа:
РАК Обикновено сте малко стеснителни и плахи, но когато се почувствате сред приятели, лесно се отпускате. Имате богата фантазия и толкова фини сетива, че дори и най-малката промяна в обстановката може да предизвика дисхармония у вас. От друга страна притежавате ярко изразено чувство за хумор и се стремите дори и в най-трудните моменти да намерите нещо весело. В състояние сте упорито да преследвате любимия човек, намирайки хиляди начини да му покажете чувствата си. Трудно преживявате всяка раздяла, огъня на чувствата остава още дълго да тлее в душата ви. Изобразителното изкуство и особено музиката, са сфери, в които може да изразите мечтите си и да забравите за неволите. Макар да обичате флиртовете, вие се стремите към брак, търсите човека, с когото да прекарате остатъка от живота си.
Всичко тук сякаш е писано точно за мен !!! Това съм аз - една напред,две назад!
Има нещо вярно :)

Вто Ное 30, 2010 12:07 pm Профил
Аватар

Мнение 
VaLcHeToOoOo написа:
аз съм овен..
незнам коя е най-гадната зодия, обаче не се разбирам много с близнаци и раци :D

И аз като теб.. Овен съм отвсякъде и честно казано много си харесвам зодията - такъв характер няма в целия зодиак!!! Иначе ми се лепят само мъже водни зодии - идват ми прекалено блудкави, вечно трябва да ги побутвам и да им давам тон в живота ... Говоря за срадливи и ревниви раци, мърморещи риби и тънкообидни скорпиони .... Много често пък ми се лепят Близнаци и ми се натягат за приятели.... За мен лично това е най-омразната зодия на света. Това са лицемерни хора, вечно менящи своето мнение, до болка егоисти и натрапващи си мнението по всеки въпрос. С големи притенции, а в замяна - едно голямо НИЩО ...!!! :wink:

Като цяло мога да кажа,че най-стабилното ми и най-искренно приятелство е между мен и друг Овен -- може да се караме,но един за друг човек убиваме. В момента съм така с 2 женски овенчета. Не обичам несериозните (говоря по отношение на взаимоотношенията им с другите) хора като Везни например... то това важи за всички въздушни знаци - "въздух под налягане"
Ценя грижовността и домошарството у Козирога !!! Понякога празният поглед на Телеца чак ме отчайва от живота
:D

Още мога да говоря за зодиите понеже се интересувам от тях от доста време и всичко, което съм казала е във връзка с общуването ми с тях ...
П.С Дано не се е обидил някой ....пак казвам изводите съм си ги направила въз основа на житейски опит !
:P

Вто Ное 30, 2010 10:02 pm Профил

Мнение 
аз съм близнаци с аксцендент лъв. разбирам се с всички зодии без мажете зодия телец. иначе най много с везни, лъв, овен, жени телец, водолей, като цяло с всички. Но според мен освен зодията много голямо влияние има и аксцендента както и това какъв човек си. не всичко според мен от от зодията. всеки сам взима решение какъв да е

Чет Дек 09, 2010 4:15 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 547 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.