Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Ное 14, 2018 8:14 am

Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Конценционална vs електронна цигара 
Автор Съобщение

Мнение Конценционална vs електронна цигара
От известно време искам да спра да пуша конвенционални цигари. Гледам, че много познати вече са с електронни цигари и се чудех дали това е по-добрият избор? Вие как мислите?

Нед Апр 09, 2017 6:42 pm Профил

Мнение Re: Конвенционална vs електронна цигара
Аз дълго време пуших конвенционални цигари, но после започнах да се чувствам много зле и да кашлям. Това беше една от причините да ги откажа. Тогава си купих от 7puffs.bg електронна цигара. За мен електронните цигари са много по-безвредни и евтини.

Пон Апр 10, 2017 11:21 pm Профил

Мнение Re: Конценционална vs електронна цигара
Добре, че си ги спряла. Като гледам и ти потвърждаваш мнението, че електронните цигари са по-добрият избор.

Вто Апр 11, 2017 10:43 pm Профил

Мнение Re: Конценционална vs електронна цигара
Имам приятелка, която направи асматични пристъши от електронната цигара. Внимавай каква течност взимаш и като цяло каква е цигарата.

Чет Юни 28, 2018 2:31 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.