Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Сеп 26, 2018 12:34 am

Отговори на тема  [ 582 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 35, 36, 37, 38, 39
 Ima li fenove na One Tree Hill 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
Josellyn написа:
Абе мани я тая Брук, само Пейтън :D :D :D

Точно.. хихих.. само Пейтън ..

Пет Юни 15, 2007 2:16 pm Профил

Мнение 
Изгледах го. Бях си запазила и 20та серия, за да ги гледам заедно! Какво да ви кажа- адски доволна съм. Страхотен финал на един страхотен сериал. Не искам да продължава. Не че това за мен не е най-страхотния филм, просто смятам, че този финал е най-подходящ и всяка следваща серия би била само разводняване. Определено не се натъжих ( иначе много съм плакала на някои серии ), даже ме зареди с позитивна енегрия! Дано правят повече такива филми.

П.С. Незнам как въобще може да слагате О.С. в тази тема. Толкова безличен и безинтересен филм. Място за сравнение няма.

Няма ден, в който да не мисля за теб! Няма нощ, в която образът ти да не е пред очите ми. Минават дни, но болката не намалява. И аз все се питам Защо? Дано знаеш колко ми липсваш, дано знаеш колко липсваш на всички! И колко много те обичаме.....

Пет Юни 15, 2007 3:37 pm Профил ICQ

Мнение 
brbr написа:
Тя ако не участва за какво да гледам сериала :( Сигурно ако тя не участва какво остава за Рейчъл :cry:

Ама има вероятност Брук да не участва ли? :shock:
Без нея не бих изгледала нито една серия.Този филм без Брук Дейвис не би струвал абсолютно нищо!

Пет Юни 15, 2007 4:19 pm Профил

Мнение 
stefchica написа:
Изгледах го. Бях си запазила и 20та серия, за да ги гледам заедно! Какво да ви кажа- адски доволна съм. Страхотен финал на един страхотен сериал. Не искам да продължава. Не че това за мен не е най-страхотния филм, просто смятам, че този финал е най-подходящ и всяка следваща серия би била само разводняване. Определено не се натъжих ( иначе много съм плакала на някои серии ), даже ме зареди с позитивна енегрия! Дано правят повече такива филми.

П.С. Незнам как въобще може да слагате О.С. в тази тема. Толкова безличен и безинтересен филм. Място за сравнение няма.

не е приключил има и 21 серия :)

Пет Юни 15, 2007 11:19 pm Профил

Мнение 
Да де :) Бях си запазила 20та, за да я гледам заедно с 21 :)

Няма ден, в който да не мисля за теб! Няма нощ, в която образът ти да не е пред очите ми. Минават дни, но болката не намалява. И аз все се питам Защо? Дано знаеш колко ми липсваш, дано знаеш колко липсваш на всички! И колко много те обичаме.....

Пет Юни 15, 2007 11:27 pm Профил ICQ

Мнение 
stefchica написа:

аз съм на същото мнение.в сравнение със този сериал Ориндж Каунти е много голяма боза :lol: :lol:

Съб Юни 16, 2007 10:16 pm Профил

Мнение 
SiNe0ka_MaCkA написа:
brbr написа:
Тя ако не участва за какво да гледам сериала :( Сигурно ако тя не участва какво остава за Рейчъл :cry:

Ама има вероятност Брук да не участва ли? :shock:
Без нея не бих изгледала нито една серия.Този филм без Брук Дейвис не би струвал абсолютно нищо!

точно..тя прави 70% от филма :) даже бих казала,че в този сериал не на пълно,но до известна степен Пейтън е инертна маса :wink:

Съб Юни 16, 2007 10:17 pm Профил
Аватар

Мнение 
Az sam edva do 16-ti epizod... :oops:
Vse ne mi ostava vreme da go dogledam,no skoro shte poravq greshkata si. :twisted:
Dano Brooke da uchastva i v 5-tiq sezon,inache vsicko shte e nqkak si prazno bez neq... :roll: :(

Нед Юни 17, 2007 3:38 pm Профил ICQ WWW

Мнение 
И мен много ме изкефи последната серия.Всичко беше много готино.Най- много се смях на танца на момичетата.Обаче наистина ще е много тъпо ако Брук не участва в 5 сезон, без нея няма да е същото просто

Can’t sell it, can’t buy it

Нед Юни 17, 2007 6:49 pm Профил

Мнение 
тфа е уникалния сериал..заедно със отчаяните сапруги.. ii gossip girl :wink:

Съб Май 10, 2008 2:26 pm Профил

Мнение 
gossip girl е номер 1, изгледах всички серии за 2 дни ахаха :)
5 сезон на ОТХ е доста по-добър от 4ти

Съб Май 10, 2008 3:19 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение Re: Ima li fenove na One Tree Hill
Да, аз обожавам този сериал! Един от най-любимите ми е! :)

Чет Авг 09, 2018 4:16 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 582 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 35, 36, 37, 38, 39

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.