Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Дек 19, 2018 7:20 pm

Отговори на тема  [ 582 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Следваща
 Ima li fenove na One Tree Hill 
Автор Съобщение

Мнение Ima li fenove na One Tree Hill
Tai kato sam golqma fenka na One Tree Hill i te se radvam ako vav foruma ima i nqkoi drug s koito moje da si pi6em ne6to za tova qko serial4e:)

Съб Юни 10, 2006 10:31 pm Профил

Мнение 
Това е най-невероятният сериен филм.Просто страхотен.Супер интересен,супер динамичен,супер смислен.Няколко класи над О.С.
Просто....Този филм те грабва!!!

Няма ден, в който да не мисля за теб! Няма нощ, в която образът ти да не е пред очите ми. Минават дни, но болката не намалява. И аз все се питам Защо? Дано знаеш колко ми липсваш, дано знаеш колко липсваш на всички! И колко много те обичаме.....

Съб Юни 10, 2006 10:33 pm Профил ICQ

Мнение 
Radvam se,4e misli6 taka i az kato go gledam za6toto sam vse o6te na 2-ri sezon v kraq gledam po 10 serii na den mn e obsebvasht i realen vinagi ima ne6to interesno i novo ne e monotonen! jalko e,4e malko hora sa go gledali,za6toto ne go davat po TV btw ti ot kade si? a ima i kanal v mIRC #TreeHill,no ne6to ne sa mn razgovorlivi :lol:

Съб Юни 10, 2006 10:41 pm Профил

Мнение 
tozi serql e neveroqten pove4e mi haresva i ot OC koito go haresva moje da vleze v bg fen saita www.oth.ggbit.info ,mai taka be6e tam ima mnogo hubav forum :) :) :)

Съб Юни 10, 2006 10:48 pm Профил

Мнение 
От София съ,иначе и аз знам за канала,но влизам рядко в мИРК.Аз вече си изгледах и 3те сезона.Започнах да го гледам когато даваха още първи сезон,беше към средата.Да не ти казвам как издържах то 2ри сезон,после за 3ти.И сега пак..направо незнам :)

Няма ден, в който да не мисля за теб! Няма нощ, в която образът ти да не е пред очите ми. Минават дни, но болката не намалява. И аз все се питам Защо? Дано знаеш колко ми липсваш, дано знаеш колко липсваш на всички! И колко много те обичаме.....

Съб Юни 10, 2006 10:49 pm Профил ICQ

Мнение 
Az naprimer 6te bada radostna ako v cosmo skoro ima ne6to za Sofiq Ana Bush ili Hilary Burton ne sa mn izvestni,no taka hem i pove4e hora 6te razberat za tozi strashen serial:) nali znaete,4e i septemvri izliza 4 sezon:) :lol:

Нед Юни 11, 2006 12:17 pm Профил

Мнение 
аз нещо не можах да го намеря в торент сайтовете да си го изтегля.а не мога да тегля от бг сайтовете :(

Нед Юни 11, 2006 12:52 pm Профил

Мнение 
ONE TREE HILL si e SERIALA prosto.. nqma po realen po smislen i po interesen serial.. KiLLaH.. ! LoL .. a chad murray ne bih mu prostila :mrgreen:

Пон Юни 12, 2006 6:13 pm Профил
Аватар

Мнение 
Много хубав сериал. Далеч от тинейджърските простотии и не толкова скучен като филмите " за големи " :lol:
Много ми харесва, че има такива сериали !

Пон Юни 12, 2006 6:31 pm Профил

Мнение 
Еййй,кажете от къде мога да го изтегля!!! :) ТЪрсих го ,но го няма :( ПоМоОоОоЩ! :)

Вто Юни 13, 2006 9:32 pm Профил ICQ WWW

Мнение 
Незнам къде си го търсила че да го няма :?: :roll:
http://oth.ggbit.info/
Това е бг фен сайта.От него те прехвърля към сайтове,в които го има сериала :)

Вто Юни 13, 2006 9:58 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение Жесток сериал!
супер е наистина
само "Секса и града" и One tree hill са сериалите които съм изгледала от първата до последната серия
:)

и сега да чакаме октомври за 4-ти сезон че как завърши третия... Даже не знаем дали Нейтън е жив :((

Чет Юни 15, 2006 4:46 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение Re: Жесток сериал!
Estrella написа:
супер е наистина
само "Секса и града" и One tree hill са сериалите които съм изгледала от първата до последната серия
:)

и сега да чакаме октомври за 4-ти сезон че как завърши третия... Даже не знаем дали Нейтън е жив :((

Също и The OC

Пет Юни 16, 2006 6:10 pm Профил WWW

Мнение 
na Chad nikoi ne bi mu prostil,no i James e mn qk: :lol: za6to nqma takiva mom4eta v realniq jivot ili ako ima hubavi vsi4kite sa zadnici :?:

Пет Юни 16, 2006 7:16 pm Профил
Аватар

Мнение 
Косата на Пейтън е нечовешки красива :)

Пет Юни 16, 2006 8:58 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 582 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.