Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Авг 20, 2018 1:59 pm

Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
 Домашен любимец 
Автор Съобщение

Мнение Домашен любимец
Малкият много иска кученце, аз все му обяснявам, че е доста голяма отговорност, а и разходите по един домашен любимец не са малко. Вие имате ли домашни любимци и кой се грижи за тях, колко са средно разходите по домашния любимец?

Сря Май 16, 2018 10:10 pm Профил
Аватар

Мнение Re: Домашен любимец
Аз обожавам кучетата, те наистина са най-добрите приятели на хората. Имам две кучета и определено полагам доста грижи за тях. Всяка сутрин стават в 5 часа, извеждам ги на разходка, купувам им храна, често се налага да ги водя на ветеринарен и доста пари заминават. Ветеринарите взимат доста парички, но няма как, когато нямам избор, за мен е важно любимците ми да са добре. Има още доста неща, може да видиш тази статия - https://cashcredit.bg/blog/polezno/kolk ... en-lubimec , доста подробно са описани разходите около домашните любимци.

Чет Май 17, 2018 11:35 pm Профил
Аватар

И аз много искам куче, но в апартамента не ми се вижда ОК да го гледам, ако имам къща със сигурност ще си взема.

Вто Май 22, 2018 2:33 pm Профил
Аватар

vkircheva написа:
И аз много искам куче, но в апартамента не ми се вижда ОК да го гледам, ако имам къща със сигурност ще си взема.

Значи първо теглиш кредит за къща и после за куче :mrgreen:

Чет Май 24, 2018 2:47 pm Профил

Много зависи каква порода е, ако е по-малко, няма проблем в къщата да се гледа.

Нед Май 27, 2018 11:10 pm Профил

Имам самоед, гледам го в апартамент 120 кв. като всъщност той не използва повече от 20. Има си любими места, на които спи и не ни създава главоболия. Всичко е до обучението. Първите 7-8 месеца са много грижа и внимание. Колкото по-дълги разходки правите, толкова по-малка е вероятността на бутне апартамента. Разходите не са големи - храната е около 120 -150 лв. на месец. Ваксините са около 30. Екстри (играчки, четки, легло, чиниики) са около 200, но сумата зависи и от породата и все пак се дава еднократно.

Пет Юни 01, 2018 5:06 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.