Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Сеп 23, 2017 10:37 am

Отговори на тема  [ 6895 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 456, 457, 458, 459, 460
 ОТКАЧАЛКИполитън 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: ОТКАЧАЛКИполитън
Банда подава пръстче на гри. :lol:

Изображение

Чет Сеп 27, 2012 4:33 pm Профил WWW

lili_belqta, пак ли пръстчета са ти в главата? Прекаляваш с розафкото или имаш някакъв странен фетиш към пръстчета. Едно от двете ще е.

Чет Сеп 27, 2012 9:56 pm Профил
Аватар

Гри, мн си зле.

Изображение

Чет Сеп 27, 2012 10:40 pm Профил WWW

Защо не се учудвам на предното мнение? :lol:

Залагам, че следващото мнение ще е на лили_досадата и ще включва някое от тези словосъчетания:

Зле си, жалко си, дебилно си, пий си хапченцата, чекиджия, бот.

Освен ако лилето не е решило да сподели някоя своя фантазия с пръстче. :boff:

Нед Ное 25, 2012 11:59 pm Профил
Аватар

Гри, мн прогресивно затъпяваш. От миризмата на приятелката ти Смърдуция или прихващащ от форумните чекиджии, които ухажваш?

Изображение

Пон Ное 26, 2012 12:38 am Профил WWW

Познах, че лилето ще се включи. Трябваше да пусна тото. :lol:
Лиле, много ги разбираш смърдуциите и чекиджиите. Нищо не пропускаш във форума. С розафкото ставаш и с розафкото лягаш. :wink:

Пон Ное 26, 2012 12:47 am Профил
Аватар

Гри, мн си жалко.

Изображение

Пон Ное 26, 2012 10:24 am Профил WWW

Много е запустял този раздел.

Канадското правосъдие в действие. Не знам защо, но се сетих за една съфорумка. :(

http://novini.rozali.com/lyubopitno/kan ... jsbuk.html

Чет Мар 28, 2013 9:08 pm Профил
Аватар

Е значи гледам, че излезнахте от пуберитета та рекох да минем на по сериозни теми.
Лъскаме си ний бастуните с Емо Пърпъла у бараката и се надлъгваме кой какво кога. Влезе Ванчо малумното и вика - копелета напраих сефтето! Е как?
Ами така! Имаше една Пепа която държеше стрелбище и батковците го светнали, че Пепа за 10лв те прай мъж!
Еми нема как и ние да не ебем. Тури дънките, фанелката пума и айде на стрелбището.
Бре кой да води преговорите ми АЗ моя милост.
Ми са как да й го кажа? Бре пукай пушки яж лоумчета, търкай се покрай Пепа ама тя се едно не вдява и накрая дойде време да метем.
И ме пита Пепа - ма на тиебе май ти съ ибе?
Ама нали немам 10 лв. кво да кажа а?
Ама ние сме петима ?
Е щом сте петима айде 30 лв!
И ми показа циците и малко вълна демек матеряла е точен...
Казах на пичовете отде мангизи.
Айде на товарна гара два дена разтоварвай цимент! Станахме като прасета.
Трепарат ни краката, но надървени като кочове отиваме да уговорим дейта.
Имаше си Пепа едно фургонче и не лангър лангър към 11 вечерта чук-чук тука сме.
Излезна Пепа и вика първо дай да видим парите! Ми ей ги 6 червени петолевки.
Да ви видя пишките вика Пепа. Ние си мислим да не са големи а то било дали са чисти! Ми не бяха.
Айде обратно на чешмата на минералната баня, сапун, веро. Това намерихме от майката на Илчо Мечето. Прежулихме се от търкане. Славчо Главата даде блестящата идея да сме се намацали със Одеколон Каро, че да миришем на мъжове Ми то гори та си ебало майкта като чакакали вихме в ноща...
И тогава за първи път видях к'во е т'ва преапизмус по бг-ейски перманентна куродървица. Илчо не може си прибере патката у дънките. И така няма лед има сладолед. Намазахме му патката със сладолед и малко поспадна. Айде от там обратно до стрелбището.
Ами са кой да е пръв? Ми естествено аз.
Легнала кът една пантера оная ми ти Пепа, напръскала се с Фа и ми вика ела пиенце да те видим. Изплаших се! Тo смърди на фа, цигари фемина, пот, вековна гнилоч и най вече на ПИЧКА.
Разчепи се Пепа наместих се и к'во трък пrък и свърших.
Забърса се с едно пишкирче парите ги беше касирала предварително. И айде Илчо е на ред.
Бре като се заклати тоя фургон земетресение 18 минути го клати!После го питаме как беше Илчо? Ми как тя цъка семки аз копам.
Главата Славчо не можал и да го вкара ама парите ги нема. Имаш право само на една засилка.
Данчо Лалето(Фанфан) най добре се беше представил и я цунал по циците но по устата не му дала.Той се беше изжулил най-много
Бойко Змията вика ми кво толку кат топло бурканче кисело млеко само по мирише.
Като истиски пичове след тва запалихме по една цигара Кент.
После всичките имахме трипер, но за т'ва ни изписаха калиев перманганат и си прайхме бомбички. Бронз, сяра малко барут, перманганат и айде на гробищата да гърмим.
И днес като усета миризмата на Фа се надървям!

Пон Юни 17, 2013 5:54 pm Профил

member написа:
Е значи гледам, че излезнахте от пуберитета та рекох да минем на по сериозни теми.
Лъскаме си ний бастуните с Емо Пърпъла у бараката и се надлъгваме кой какво кога. Влезе Ванчо малумното и вика - копелета напраих сефтето! Е как?
Ами така! Имаше една Пепа която държеше стрелбище и батковците го светнали, че Пепа за 10лв те прай мъж!
Еми нема как и ние да не ебем. Тури дънките, фанелката пума и айде на стрелбището.
Бре кой да води преговорите ми АЗ моя милост.
Ми са как да й го кажа? Бре пукай пушки яж лоумчета, търкай се покрай Пепа ама тя се едно не вдява и накрая дойде време да метем.
И ме пита Пепа - ма на тиебе май ти съ ибе?
Ама нали немам 10 лв. кво да кажа а?
Ама ние сме петима ?
Е щом сте петима айде 30 лв!
И ми показа циците и малко вълна демек матеряла е точен...
Казах на пичовете отде мангизи.
Айде на товарна гара два дена разтоварвай цимент! Станахме като прасета.
Трепарат ни краката, но надървени като кочове отиваме да уговорим дейта.
Имаше си Пепа едно фургонче и не лангър лангър към 11 вечерта чук-чук тука сме.
Излезна Пепа и вика първо дай да видим парите! Ми ей ги 6 червени петолевки.
Да ви видя пишките вика Пепа. Ние си мислим да не са големи а то било дали са чисти! Ми не бяха.
Айде обратно на чешмата на минералната баня, сапун, веро. Това намерихме от майката на Илчо Мечето. Прежулихме се от търкане. Славчо Главата даде блестящата идея да сме се намацали със Одеколон Каро, че да миришем на мъжове Ми то гори та си ебало майкта като чакакали вихме в ноща...
И тогава за първи път видях к'во е т'ва преапизмус по бг-ейски перманентна куродървица. Илчо не може си прибере патката у дънките. И така няма лед има сладолед. Намазахме му патката със сладолед и малко поспадна. Айде от там обратно до стрелбището.
Ами са кой да е пръв? Ми естествено аз.
Легнала кът една пантера оная ми ти Пепа, напръскала се с Фа и ми вика ела пиенце да те видим. Изплаших се! Тo смърди на фа, цигари фемина, пот, вековна гнилоч и най вече на ПИЧКА.
Разчепи се Пепа наместих се и к'во трък пrък и свърших.
Забърса се с едно пишкирче парите ги беше касирала предварително. И айде Илчо е на ред.
Бре като се заклати тоя фургон земетресение 18 минути го клати!После го питаме как беше Илчо? Ми как тя цъка семки аз копам.
Главата Славчо не можал и да го вкара ама парите ги нема. Имаш право само на една засилка.
Данчо Лалето(Фанфан) най добре се беше представил и я цунал по циците но по устата не му дала.Той се беше изжулил най-много
Бойко Змията вика ми кво толку кат топло бурканче кисело млеко само по мирише.
Като истиски пичове след тва запалихме по една цигара Кент.
После всичките имахме трипер, но за т'ва ни изписаха калиев перманганат и си прайхме бомбички. Бронз, сяра малко барут, перманганат и айде на гробищата да гърмим.
И днес като усета миризмата на Фа се надървям!

:lol:

Пон Май 02, 2016 2:21 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6895 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 456, 457, 458, 459, 460

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.