Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Ное 13, 2018 9:33 pm

Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Как да се справя със свекърва ми и зълва ми? 
Автор Съобщение

Мнение Как да се справя със свекърва ми и зълва ми?
Здравейте!
Моя мъж живее с майка си и баба си в една къща тъй, като баща му е починал, когато е бил малък и майка му остава сама да се грижи за него и сестра му. От баща си мъжът ми наследява със сеста си и майка му апартамент в гр. София. Когато остват сами отиват да живеят при родителите на майка му. След като порастват големи децата майка им решава да раздели само на думи имотите по следния начин, като етаж от къщата остава на мъжът ми, а апартамента на сестра му на нея остава. Ние с мъжът ми живеем на втория етаж при свекърва ми, а след като почина дядото на мъжът ми и бабата се премест при нас. Майка му в едната стая, баба му в кухнята,а майка му в последната стая. След като зълва ми забременя, свекърва ми изтегли кредит и тръгна да прави ремонт и уж ние живеем в къщата,а за всичко пита дъщеря си и зет си,а нас за нищо ни нямат. Няколко пъти и казвам, че ако и пречим да се преместим или при нашите или на квъртира,а тя все казва на сина ми е на моя дял на етажа от къщата, а апартамента на дъщеря ми.
Някой имал ли е подобен проблем и как се е справил с него? Извинявам се ако имам правописни грешки, но съм много разочарована и го написах набързо, защото имам нужда от съвет :) Благодаря, че ме изслущахте :)

Пон Авг 20, 2018 1:34 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.