Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Сеп 20, 2018 6:11 pm

Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Той е момина синче 
Автор Съобщение

Мнение Той е момина синче
Здравейте всички,
Да започна от там той е много внимателен, нежен и въобще всичко което иска една жена от мъжа си обаче.... винаги има и обаче никога не съм срещала дете привързаност така за майка си католи пък мъж ... Чудя се нормално ли е от сутрин до вечер мамо станал съм, мамо легнал съм буквално всеки кръгълчас по 2 пъти. Майка му знае всичко за това какво прави той с която е бил преди сега къде и въобще като казвам всичко имам в предвид до най тънката подобност.
Аз от своя стана съм дете(вече на 25год.) израснала по баби родителите ми и днес живеят в чужбина . Никога не съм имала така тясна връзка с някой от семейството ми и се чудя това проблем ли и е или просто аз не го разбирам. Не е ли нормално на 22години вече да си отделен от родителите си?
Очаквам вашето мнение с нетърпение

Сря Авг 24, 2016 12:14 pm Профил
Аватар

Мнение Re: Той е момина синче
И какво търсиш с него като е мамино синче :roll:

Пет Сеп 23, 2016 6:02 pm Профил

Мнение Re: Той е момина синче
Далече!!! Много далече!!!
Вече видях три семейства, които се разпадат с трясък поади факта, че на мъжете им се е паднала властолюбива майка.
Не е номално за човек (от какъмто и да е пол) в зряла възраст родител или друг човек постоянно да взима решения вместо него. При това положение самостоятелността отива по дяволите. Такъв човек не израства, не му се дава възможност за това.
Постави въпроса ребром, с ултиматум. Опиши подробно какъв е проблемът и как влияе на теб и на вас. Вероятно ще реагира агресивно, предупреждавам. Сравнително ефикасно решение е да живеете далеч от родителите си. И за теб важи също. Това за съжаление не винаги е възможно, та ще трябва заедно да намерите компромисно решение.
Ако в крайна сметка той не вземе решение в твоя и ваша полза, си вдигаш гълъбите. Иначе влиянието на майка му ще се отразява и на двама ви, а впоследствие и на децата ви.

Пет Окт 14, 2016 6:47 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.