Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Ное 14, 2018 12:25 pm

Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Приятелят на моята половинка! 
Автор Съобщение

Мнение Приятелят на моята половинка!
Здравейте! Споделям тук, понеже не мога да го кажа другаде, а искам да ми олекне на душата...
Аз и моят приятел имаме здрава, стабилна връзка, много се обичаме. Умираме един за друг. Най-добрият му приятел е по принцип готин пич и преди да се гаджосаме много ми съдействаше. От както обаче сме заедно все уж на майтап го подтиква към други жени. Моят приятел един от малкото верни, честни и доблестни мъже на тоя свят. За разлика неговият приятел е точно *бач - има си семойство, но каквото може още да хване да бодне, да *бне ще го направи. Наскоро излязоха по мъжки - моят приятел ми сподели, че отива само за прикрие пред жената на най-добрия си приятел, ама той пък щял да вземе и една мацка дето е луда по моята половинка... Та въпроса ми:

Що за човек трябва да си да виждаш най-добрият си приятел да обича и да бъде обичан и да му прилагаш клопки да излиза с други жени докато те прикрива????

Моля, ако някоя дама се е сблъскала с подобна случка, да ми сподели как се е чувствала! :)

Вто Юли 26, 2016 9:10 am Профил
Аватар

Мнение Re: Приятелят на моята половинка!
Любовта е сляпа! Имай едно на ум, знам че вероятно твоят приятел е мъж мечта, но понякога човек се заслепява. Говоря от опит и затова ще бъда малко по-директна. НЕ случайно хората са казали, че ще познаеш едни човек по приятелите му. Аз това не го вярвах, но с времето се убедих в правотата на тези думи. Затова към момента обръщам особено внимание на две неща приятелският кръг и отношението с другите хора.

Пон Авг 08, 2016 10:45 am Профил WWW
Аватар

Аз по принцип не се бъркам на другите. Стига моят да ми е верен не бих предизвикала проблем, там където не ми е работата.

Сря Авг 10, 2016 3:45 pm Профил

Има една приказка: Добрият приятел ще те измъкне от затвора. Истинският приятел ще седи до теб в килията и ще казва "Оплескахме я!".
Докато нямаш достоверна и проверена информация, че твоят ти кръшка, не се меси. Много неприятна ситуация е да провалиш връзка заради грешна информация. После се възстановява трудно, а и няма да е същата.
Радвай се, че е откровен с теб и ти казва в действителност какви ги вършат.

Пет Окт 14, 2016 7:31 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.