Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Сеп 24, 2018 9:10 am

Отговори на тема  [ 117 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 РАЗЛИЧНИ ИДЕИ ЗА ПОДАРЪЦИ 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: РАЗЛИЧНИ ИДЕИ ЗА ПОДАРЪЦИ
maxpower написа:
Да бе, ама наистина ти идват доста добри идеи от тея секс шопове.. И аз съм клиент на sexshop.bg и досега не съм сбъркал с тях :roll:

вЕрно ли?! :shock:
То бива реклама, ама във всеки пост да споменаваш тъпия сайт и да се правиш на ударен... :?

Сря Ное 27, 2013 1:44 am Профил

Като се абстрахираме от глупавите ви реклами,мацки,какво ще подарявате тази година?

Сря Ное 27, 2013 12:12 pm Профил
Аватар

Стели, аз още съм в чуденка, особено за мъжо, защото много от подаръците при него не могат да влязат в употреба /считай това са: парфюми, бижута, часовници.../

Сря Ное 27, 2013 5:54 pm Профил

Деси,аз вече след толкова време всичко съм подарявала...Тази Коледа се чудя много и мисля да взема един комплект за суши,защото той много обича и често си взимаме за вкъщи.Само трябва да намеря черен.Днес е хубаво времето и ще се разходя до гранда,там разбрах,че имало.

Чет Ное 28, 2013 12:58 pm Профил
Аватар

Аз да се оплача, купих навигация за колата и я скрих. Мъжа ми не рови из гардероба, но вчера се сетил да търси някаква блуза и намерил подаръка. Отворил го и с доволна мутричка отиде да си го изпробва ...сега трябва да мисля за друг или да си остане с този..не съм решила още

Пон Дек 02, 2013 1:29 pm Профил
Аватар

londongirl написа:
Аз да се оплача, купих навигация за колата и я скрих. Мъжа ми не рови из гардероба, но вчера се сетил да търси някаква блуза и намерил подаръка. Отворил го и с доволна мутричка отиде да си го изпробва ...сега трябва да мисля за друг или да си остане с този..не съм решила още

Със сигурност се е досетил,че това е подаръка му :lol: :lol: :lol: :lol:
И аз се чудя какво да подаря,мисля тези дни да го питам и ако не ми каже нещо конкретно ще купя нещо за пръскане,мазане-много обича парфюми,никога няма да му омръзнат и все са му малко :lol: :lol: :lol:

Сря Дек 04, 2013 10:09 am Профил

Май боксова круша ще купувам :wink: Видях го,че разглежда,а в неделя чистеше едната изба и иска да си я прави за тренировка :)

Сря Дек 04, 2013 11:26 am Профил

Ето още една идея и от мен:

Наскоро попаднах на този сайт и има доста интересни неща. Може и самички да си правите дизайни на подаръците.

http://bgpodaraci.com/ - Подаръци по ваш дизайн - тениски, потници, блузи, суитчъри, чаши, ключодържатели, пъзели, подложки за мишки и чаши, термочаши, плакети и много други

Нед Яну 05, 2014 11:06 am Профил
Аватар

АЗ ЧЕТА В заглавието припадъци и предлагам туй :shock: Изображениеаутомобилче :!:

Нед Яну 05, 2014 3:54 pm Профил

Да ви предложа една приятна идея за подарък : Снимка върху дърво ... http://www.artstudio.bg

Вто Фев 04, 2014 10:46 am Профил

cvetq za zhani, koli za mazhe..

Съб Мар 01, 2014 2:39 pm Профил WWW

Като си го е намерил в гардероба, да не е ровил.. Бих го оставила с този подарък :) Наистина се е досетил, няма как. Никой не крие навигация в гардероба. Така че е трябвало да я остави на място и да се направи на изненадан, а не да си я пробва и да си разопакова подаръка.

Иначе аз съм много по подаръците-изживявания. За Коледа подарих еднодневен ваучер за СПА за нас двамата и страшно много го хареса! Сега имаме да ходим някой уикенд на някое готино място, но ще видим кога ще е, че сватбите са през уикендите, така че може чак за октомври да остане :)

Иначе за подаръчета тип спомен, това е един албум, който направих от разни чуждустранни сайтове. Повечето са сватбени, но са персонализирани и могат да се поръчат на някои местни фирми в България: http://www.pinterest.com/melodicaevent/ ... ng-guests/

www.pinterest.com/melodicaevent
www.twitter.com/MelodicaWedding

Съб Апр 19, 2014 10:21 am Профил WWW

Аз ще се възползвам от сегашната промоция в сайта sexshop.bg - купуваш за 200 плащаш само 100.
Набелязах си доста неща и май ще си ги поръчам. Мисля тази година да изненадам мъжа ми с нещо различно и секси :)

Пон Ное 23, 2015 4:12 pm Профил

една палава идейка за подарък,..всички ще са доволни и тя и той ,..ако ме разбирате
нещо палаво и секси
http://orgasmmarket.com/erotichno-bel-o ... o-kristina
с отвор отдолу,.. ;)

Вто Дек 15, 2015 11:58 am Профил

В http://www.sexshop.bg/ винаги имат прекрасни идеи за подаръци, имат си и специални комплектчета, сред които всеки може да намери нещо за себе си. Даже, в момента, са пуснали код за намаление - 10cupidon само се въвежда, когато се прави поръчка и с него получавате 10% отстъпка на всичко. Доста често разчитам на тях, както за половинката, така и за приятели. Дано съм била полезна! :P :P :P

Сря Май 11, 2016 12:59 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 117 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.