Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Апр 24, 2018 1:36 am

Отговори на тема  [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 Дайте съвет как да отслабна? 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: Дайте съвет как да отслабна?
спри да се тъпчеш

Вто Авг 30, 2016 6:29 pm Профил
Аватар

Една приятелка си купи една програма с хранителни добавки и алое за пиене, казва се CLEAN 9. Програмата е девет дневна и даже и останаха още продукти да си я продължи след това. До 8-я ден беше свалила 3,5кг и общо 26см от обиколката на всичко -талия, ханш, ръце, бедра и бюст. Честно казано много добре изглежда сега и щяла да продължава със следващата стъпка от серията. Това е пречистваща програма. Следващата стъпка вече е от 30 дни. Каза ми, че майка й преди време само с 9 дневната е свалила 6кг.

Съб Сеп 03, 2016 10:04 am Профил
Аватар

Спорт и правилно хранене ( не диета), няма нищо по добро от спорта, но според зависи от колко ти е наднормено теглото може да се нуждаеш и от консултация със специалист, защото може да си увредиш костите.

Сря Ное 16, 2016 5:30 pm Профил

Amazonkata88 написа:
Спорт и правилно хранене ( не диета), няма нищо по добро от спорта, но според зависи от колко ти е наднормено теглото може да се нуждаеш и от консултация със специалист, защото може да си увредиш костите.

Да бре да специалисти
работите им не са чисти
и по телевизора го показват
ама лошите не ги наказват
Ха вижте аз пък що луд го раздавам
и документ за това притежавам:

http://vladilovech.free.bg/mz2012_11_08_1.jpg
http://vladilovech.free.bg/mz2012_11_08_2.jpg

Чет Ное 17, 2016 2:48 pm Профил WWW

mayata написа:
Употребявах го преди повече от няколко месец. Мисля, че продукта е добър!

Някакви проблеми със странични ефекти ?

Пет Яну 05, 2018 5:49 pm Профил

Според мен трябва да се наблегне най-вече на правилното хранене и пиенето на много вода, а не толкова на хапчетат, защото незнаем до колко са полезни. Разбира се нужни са и тренировки, но лично аз не мога да тренирам тъй като имам здравословен проблем и физическите упражнения са ми забранени. Смятам, че ако човек подбира храната си правилно, яде в нормални количества и пие достатъчно вода на ден може да постигне задоволяващи резултати. Бих се доверила и на някоя хранителна добавка, като допълнителна помощ, но преди това трябва да съм на 100% сигурна, че е ефикасна и безвредна. :) :)

Вто Яну 09, 2018 7:16 pm Профил

donika321 написа:
Според мен трябва да се наблегне най-вече на правилното хранене и пиенето на много вода, а не толкова на хапчетат, защото незнаем до колко са полезни. Разбира се нужни са и тренировки, но лично аз не мога да тренирам тъй като имам здравословен проблем и физическите упражнения са ми забранени. Смятам, че ако човек подбира храната си правилно, яде в нормални количества и пие достатъчно вода на ден може да постигне задоволяващи резултати. Бих се доверила и на някоя хранителна добавка, като допълнителна помощ, но преди това трябва да съм на 100% сигурна, че е ефикасна и безвредна. :) :)

Бре кой простак физическите упражнения ти забранява
дай инфро навалицата да се осведомява.
Не щото аз съм луд,луд, ... и понеже спортувам
ха виж да не мислиш, че лъжи ти хортувам.
http://VladiLovech.free.bg/nogirl.htm

Вто Яну 09, 2018 8:15 pm Профил WWW

VladiLovech написа:
donika321 написа:

Бре кой простак физическите упражнения ти забранява
дай инфро навалицата да се осведомява.
Не щото аз съм луд,луд, ... и понеже спортувам
ха виж да не мислиш, че лъжи ти хортувам.
http://VladiLovech.free.bg/nogirl.htm

Отговора ти на коментара ми е интересен и все пак, за да задоволя любопитството ти (което дефактно не съм длъжна да правя) ще ти обясня. Имам изкривяване на гръбначният стълб в много тежка форма, което забранява упражненията натоварващи гръбначният стълб. ;) Надявам се любопитството ти е задоволено ;)

Пон Яну 22, 2018 4:42 pm Профил

donika321 написа:
Отговора ти на коментара ми е интересен и все пак, за да задоволя любопитството ти (което дефактно не съм длъжна да правя) ще ти обясня. Имам изкривяване на гръбначният стълб в много тежка форма, което забранява упражненията натоварващи гръбначният стълб. ;) Надявам се любопитството ти е задоволено ;)

Ами отново няма как
ще ти обадя, че е простак.
Най-различни упражнения има
ама лечителя като акъл не може да взима......

Обаче да те хипнотизира го е направил
грешно мнение в главата ти е поставил
и който се опита хипнозата ти да разкара
мисълта ти винаги на простак ще го изкара.

Вто Яну 23, 2018 12:22 pm Профил WWW

йога, мила :shock:

Чет Мар 22, 2018 8:42 pm Профил
Аватар

Супер натоварване има при народните танци. Препоръчвам ти да започнеш и ще видиш какъв невероятен ефект има дори след само 2 месеца тренировки.

Пет Апр 13, 2018 10:53 am Профил

elivanova написа:
Супер натоварване има при народните танци. Препоръчвам ти да започнеш и ще видиш какъв невероятен ефект има дори след само 2 месеца тренировки.

Значи и ти селско-стопански фитнес не тренираш
ами няма как нещата да ги разбираш.
Не де щото на слънце с мотика
бая повече пот от тебе блика.

Чет Апр 19, 2018 9:20 pm Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл