Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Сеп 26, 2018 12:25 pm

Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Изработка на сайт за козметика 
Автор Съобщение

Мнение Изработка на сайт за козметика
Добър ден! С мои братовчеди имаме идея да създадем сайт за козметика и да инвестираме в него. Искаме да го популяризираме възможно най-много, за да го знаем всеки потребител. Успяхме да открием хора, които ще ни помагат за част от нещата. Имаме няколко въпроса, на които търсим отговори:
1. Как е по-добре - да вземем нов домейн или стар. Четох доста и много хора ме убеждават да закупя стар, защото по-лесно ще може да се позиционира в търсачките. Ако това е вярно, от къде мога да го взема и какви пари горе-долу ще струва?
2. Интересува ме линк билдинг за сайта. Възможно ли е да ми препоръчате фирма, която предлага тази услуга и колко дългосрочно трябва да инвестирам, за да постигнем желания резултат. Какви са вариантите и как точно трябва да се процедира.
3. В Интернет четох и за така наречените спомагателни блогове. Все още ли този вариант действа, защото видях, че всички имат различно мнение по този казус. Аз лично бих рискувал, за да видя какви резултати ще мога да постигна. Отново трябва да питам как точно да я изградя – с чисто нови домейни или със стари.

Чет Авг 16, 2018 3:48 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.