Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Ное 14, 2018 3:59 am

Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
 Сподели полезни връзки 
Автор Съобщение

Мнение Сподели полезни връзки
Здравейте, мисля, че всички имаме нужда от тема, в която да препоръчваме хубави места, които наистина си заслужават.

Започвам аз със следните:

Частна Занималня в София ж.к. Младост - Казва се "Фантазия"

Магазин за български традиционни сувенири в София на бул. Витоша в този магазин може да намерите: Сувенири от дърво, Сувенири от керамика, Сувенири от мед, Битови покривки и бродерия, Български музикални инструменти, Дърворезба, Подаръци за много хора, Българска козметика, Розово масло, Козметика за лице, Козметика за тяло, Козметика за коса, Подаръчни комплекти, Арт керамика, Троянска керамика, керамични фигурки и статуетки, керамична декорация за стена, керамични слънчогледи, икони и луксозни подаръци.

Продължавам с Мирта Медикус магазин за хранителни добавки и билкови екстракти, те също са производители на билкови екстракти и билкови тинктури. В техния каталог може да намерите: хранителни добавки за памет и мозъчна дейност, хранителни добавки за зрение и очно здраве, сиропи за кашлица и болки в гърлото, хранителни добавки за сърце, хранителни добавки за бъбреци, хранителни добавки за здрави стави, хранителни добавки за отслабване и супер храни. Имат и страхотен блог, в който може да намерите информация като: 9 съвета за по-здрави стави, 10 неща, които не знаете за пробиотиците, детоксикация на тялото и организма и 120 доказани метода за бързо отслабване

Последното, но не по важност място, което ви препоръчвам е Gifted Sofia и тяхната страхотна услуга за Public Lockers in Sofia - Luggage Storage in Sofia

Пон Юли 16, 2018 5:54 pm Профил

Мнение Re: Сподели полезни връзки
Препоръчвам цяла дентална клинкика, защото не мога да назова само един зъболекар, целият екип на Da Vinci Clinic ми помогнаха и проявиха страхотен професионализъм! Дори не ми излезе толкова скъпо, защото работят с НЗК и имах опцията за разсрочено плащане, което ми донесе голямо финансово облекчение.

Аз лично отидох за избелване на зъбите, а съпруга ми беше за поставяне на фасети. Накрая той си тръгна и със сертификат-гаранция за доброто качество.

Просто не мога да ви обясня колко съм доволна от тези дентални специалисти! Хора с висока експертиза, изработиха всичко в собствената си дентална лаборатория... Просто страхотни!

Намират се улица „проф. Саздо Иванов“ 6 Търговски Център ИРИС, 1700 София, в ж.к Студентски град

Вто Юли 17, 2018 8:05 pm Профил

Продължавам с нещо, от което всички имаме нужда през зимата (а може би и това студено лято!), а именно - пелети!

Тези, които искам да ви препоръчам се казват "Пелети-софия.com" и мотото им е супер яко - Пелети софия точка Ком, топлина за всеки дом! Просто ме грабнаха с това!

Имат страхотни котли на пелети, просто най-добрите търговци на пелети в софия!

За контакти, им посетете сайта! - Пелети-софия.com

Пон Юли 30, 2018 10:50 pm Профил

Дами, не знам дали разбрахте но Здравето.com отново е активен! Това беше един от най-любимите ми сайтове преди време. Не си спомням точно кога изчезна от интернет и не можех да го намеря, но съвсем случайно реших да се пробвам отново!

Има страхотни статии, неща които са ми помогнали ужасно много за моето лично здраве и на здравето на семейството ми.

Препоръчвам силно! Споделете мнение какво мислите за сайта! Дано да ви помогне, както помогна на мен!

Сря Авг 08, 2018 1:37 pm Профил

Чували ли сте за Здраве & Вино?

Онлайн магазин, който предлага вино, Билкови кремове, билкови тинктури, българска козметика за лице, за кожа и коса, здраве от природата, продукти от арония, зеолити пробиотици Ентеросан?

Всички продукти са произведени в България! Имат страхотен блог, в който намерих супер интересна информация за арония, пробиотици, детоксикация и зеолит, неща, за които не бях намирала толкова добре разписана информация. Посетете техния онлайн магазин, за да намерите всичките им продукти!

Силно ги препоръчвам!

Сря Авг 15, 2018 1:05 pm Профил

Обичате ли да ползвате козметика с хума? Ами тогава AVIA с хума е за вас!

Според мен те са най-добрите български производители на козметика с хума! В техния лист може да намерите: Кремове за тяло с хума, сапуни с хума, душ гел с хума, шампоани с хума, балсами с хума, маски за лице с хума, маски за коса с хума и не най-накрая - 10 вида хума, различна на цвят и полезни свойства!

По-натурално от природата - няма, а по-качествена природа от българската, не знам! Обичам природата и обичам продуктите на AVIA!

Някой пробвал ли ги е?

Сря Авг 15, 2018 1:19 pm Профил

Здравейте,
Искам да споделя за страхотната подкрепа и професионализъм от страна на Monato Pro! Помогнаха ми с изработката на уебсайта ми, както и с дигиталния маркетинг ( имахме AD Grants от Google), заедно с изработката направиха базова SEO оптимизация!

Дадоха ми прекрасни цени и постоянно се консултираха с мен!

Много съм доволна!

Съб Авг 18, 2018 9:56 pm Профил

Passenger Transfers from Sofia Airport to Bulgaria and Abroad - TravelBG

Passenger Transfers from Sofia airport to all cities and all tourist destinations in Bulgaria and abroad by car, van and bus on competitive prices.

Passenger Transfer from Sofia to Bansko
Passenger Transfers from Sofia to Pamporovo
Passenger Transfer from Sofia to Borovets
Passenger Transfers from Sofia to Koprivshtica
Passenger Transfer from Sofia to Velingrad
Passenger Transfers from Sofia to Sandanski
Passenger Transfer from Sofia to Veliko Tarnovo
Passenger Transfers from Sofia to Plovdiv
Passenger Transfer from Sofia to Varna
Passenger Transfer from Sofia to Bourgas

Съб Окт 27, 2018 7:17 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по