Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Ное 21, 2018 11:42 pm

Отговори на тема  [ 13400 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 889, 890, 891, 892, 893, 894  Следваща
 За какво мисля в момента... 
Автор Съобщение

Мнение Re: За какво мисля в момента...
Пак за Лила се вълнувам
клитора и искам да целувам.
Ама тя все не дава и не дава
на друг члена в нея шава.

Чет Яну 04, 2018 8:02 pm Профил WWW
Аватар

Мисля си как вече ми писна да се налагат забрани за всичко! Днес майка ми и сестра ми ме изнервиха на макс - дразнели се, че слушам по няколко пъти песента на Райна "Глезената, гледаната", както и новата й песен. Гасимуси тъпото нещо! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Човек дори в собствената си къща вече не може да прави квото си иска! :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x Сега ако бях с Ники нещата нямаше да изглеждат така, щяхме да живеем заедно, да сме щастливи, да ходим до стадиона, да се гоним по улиците................ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Заради тва праси сега съм в депресия и нещастна............ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x Как ми се иска да има повече списания, свързани с поп-фолка, а не такива, свързани с американските помиярки и курвички. :x :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Чет Яну 18, 2018 11:41 am Профил
Аватар

Wolfie написа:
Мисля си как вече ми писна да се налагат забрани за всичко! Днес майка ми и сестра ми ме изнервиха на макс - дразнели се, че слушам по няколко пъти песента на Райна "Глезената, гледаната", както и новата й песен. Гасимуси тъпото нещо! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Човек дори в собствената си къща вече не може да прави квото си иска! :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x Сега ако бях с Ники нещата нямаше да изглеждат така, щяхме да живеем заедно, да сме щастливи, да ходим до стадиона, да се гоним по улиците................ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Заради тва праси сега съм в депресия и нещастна............ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x Как ми се иска да има повече списания, свързани с поп-фолка, а не такива, свързани с американските помиярки и курвички. :x :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Хайде стига вече, де! Голямо мрънкане, голямо чудо... щели да се гонят по улиците :lol: :lol: :lol: Катерина, да не сте на пет, че да се гоните по улиците? Пък и както мрънкаш, че имаш проблеми с кръста и гърба нищо чудно да си намериш нов повод да кълнеш и да сипеш обиди по когото свариш. Това не променя факта обаче, че ти си един безполезен търтей, живеещ на гърба на обществото като Китуция. И двете сте напълно безполезни, вземете си направете един Берковишки клуб на несамостоятелните и си щракайте с пръсти, ама и за това ще ви домързи. :lol: :lol: :lol: А , и още нещо - докато си въобразяваш, че живееш в измислен свят и че си принцеса не Ники, ами никой мъж няма да те хареса, не разбираш ли? Кой би се влюбил в една кукувица, която живее в интернет и сипе обиди по едно семейство? Хайде вземи се в ръце, че на нищо не приличаш. :x

Чет Яну 25, 2018 9:21 pm Профил
Аватар

Да, ще мрънкам, патице, защото не ти си била преследвана от една ограничена негодничка, не на теб са ти били затривани графиките, нали така? :x :x :x Така че въобще не ми се прави на разбирачка, щото такива кухи лейки като тебе са ми пределно ясни, чаткаш ли? :evil: :evil: :evil: И много моля - недей да обиждаш Кити, защото тя е в пъти повече от някои превзети лигли, курвички и кокони оттук. :D :D :D Тя поне ни си подигава на хората в беда, знае какво са истински ценности, скромна, умна и интелигентна е, а не е като вас - да се присмива на неволите на хората. :x :x :x
И да - искам да се гоним по улиците, защото това си е наша закачка още от ученическите години, която ти не разбираш, ама си правиш устата да коментираш. :x :x :x :x Не, не съм кукувица и не съм виновна задето кисна в нета в опит да си възвърна изтритите графики, мила моя. Принудена съм да го правя заради онова тъпо праси, което злоупотреби с наивността ми и ми изтри графиките, които съм събирала с години! Сега няма графьор, когото да накарам да ми направи някои графики по спомени.................. :cry: :cry: :cry:

Утре ще ходим в Монтана, за да си купя някои неща за Свети Валентин. :oops: :oops: :oops: Нищо че нямам с кого да празнувам празникът ми харесва и си ми е традиция да го отбелязвам с дребната или пък сама. Правя си коктейлчето с млекцето и сладоледчето и лягам да гледам някое любовно филмче, или пък да преоблека лейдиту. :oops: :oops: :oops: :D Е, щеше да бъде в пъти по-яко, ако можех да прекарвам този празник с Ники, но не мога заради оная напаст. Какво ли трябва да стане, за да се съберем с Ники най-накрая? :cry: :cry: :cry:

Чет Яну 25, 2018 9:29 pm Профил
Аватар

Wolfie написа:
Да, ще мрънкам, патице, защото не ти си била преследвана от една ограничена негодничка, не на теб са ти били затривани графиките, нали така? :x :x :x Така че въобще не ми се прави на разбирачка, щото такива кухи лейки като тебе са ми пределно ясни, чаткаш ли? :evil: :evil: :evil: И много моля - недей да обиждаш Кити, защото тя е в пъти повече от някои превзети лигли, курвички и кокони оттук. :D :D :D Тя поне ни си подигава на хората в беда, знае какво са истински ценности, скромна, умна и интелигентна е, а не е като вас - да се присмива на неволите на хората. :x :x :x
И да - искам да се гоним по улиците, защото това си е наша закачка още от ученическите години, която ти не разбираш, ама си правиш устата да коментираш. :x :x :x :x Не, не съм кукувица и не съм виновна задето кисна в нета в опит да си възвърна изтритите графики, мила моя. Принудена съм да го правя заради онова тъпо праси, което злоупотреби с наивността ми и ми изтри графиките, които съм събирала с години! Сега няма графьор, когото да накарам да ми направи някои графики по спомени.................. :cry: :cry: :cry:

Утре ще ходим в Монтана, за да си купя някои неща за Свети Валентин. :oops: :oops: :oops: Нищо че нямам с кого да празнувам празникът ми харесва и си ми е традиция да го отбелязвам с дребната или пък сама. Правя си коктейлчето с млекцето и сладоледчето и лягам да гледам някое любовно филмче, или пък да преоблека лейдиту. :oops: :oops: :oops: :D Е, щеше да бъде в пъти по-яко, ако можех да прекарвам този празник с Ники, но не мога заради оная напаст. Какво ли трябва да стане, за да се съберем с Ники най-накрая? :cry: :cry: :cry:

Виж ти, госпожичката си прави коктейлчета, докато другите хора работят. Мила, Катерина, от какво по-точно се оплакваш? Докато ти си гледаш филмчета, преобличаш си лейдитУ и пиеш коктейлчета някои хора работят, схващаш ли? Докато твоите проблеми, трепети и терзания стигат до това кога ще можеш да пиеш кафенце с мъж, когото въобще не го е еня за теб, на някои хора терзанията и трепетите им са много по-напрягащи и стресиращи. Николай не е единственият мъж на света, огледай се малко и разбери. Но с този твой мързел няма как да намериш човек за себе си.. Никой не е толкова тъп, че да се гаджоса с жена, която не може да познава часовника и да си връзва връзките на обувките, ясно ли ти е? Така че се взимай в ръце, а не само да ми лаеш по форумите, ясно ли ти е? :wink: :wink: :wink:

Чет Яну 25, 2018 9:34 pm Профил
Аватар

Не знам какво да кажа вече. Безмълвна съм!

Пет Яну 26, 2018 12:54 pm Профил
Аватар

Лелеее, просто не мога да повярвам колко тъпи деца има. :shock: :shock: :shock:

Преди малко племенницата ми се връща от училище със сълзи на очи, защото ония шимпанзета й се подигравали за телефона заради това, че не бил айФон. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x Тия у ред ли са, бе? Имат ли родители тия маймуни? :x :x :x :x Е, направо нямам думи - сега пинцеската ми плаче неутешимо задето нямаме възможност да й вземем айФон, какво да направим, че не сме богато семейство и не произлизаме от крадлив род. :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: Понякога искам да отида в училището на дребса и да им изчета една хубава лекция на ония негодници, за да разберат истинските неща, а не да съдят по материалните придобивки. :x :x :x А тия родители заслужават един хубав бой, задето не са научили децата си да не се подиграват на по-бедните. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Пет Яну 26, 2018 3:28 pm Профил
Аватар

Wolfie написа:
Лелеее, просто не мога да повярвам колко тъпи деца има. :shock: :shock: :shock:

Преди малко племенницата ми се връща от училище със сълзи на очи, защото ония шимпанзета й се подигравали за телефона заради това, че не бил айФон. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x Тия у ред ли са, бе? Имат ли родители тия маймуни? :x :x :x :x Е, направо нямам думи - сега пинцеската ми плаче неутешимо задето нямаме възможност да й вземем айФон, какво да направим, че не сме богато семейство и не произлизаме от крадлив род. :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: Понякога искам да отида в училището на дребса и да им изчета една хубава лекция на ония негодници, за да разберат истинските неща, а не да съдят по материалните придобивки. :x :x :x А тия родители заслужават един хубав бой, задето не са научили децата си да не се подиграват на по-бедните. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Е, не, тотално си полудяла бе, Улфо! :? То бива злоба, бива завист, ама твойто чак вече не се трае. Първо си научи дребната лигла да не хленчи за всяко нещо, което види у хората, а тя няма. Ама има на кой да е такава, кво ли се и учудвам. Ти си същата материалистка - уж не се интересувала от вещите, а специални теми отваря да пише какво са й купили и какви нови неща има. :x :x :x И как смееш да обиждаш малки деца, бе? Коя си ти, че да търсиш сметка на когото и да било, при положение, че не можеш да вършиш нищо сама? :x :x :x Почвам да си мисля, че чалгата погубва и малкото останал ти мозък пагубно. :x

Пет Яну 26, 2018 8:37 pm Профил

bebka90 написа:
Е, не, тотално си полудяла бе, Улфо! :? То бива злоба, бива завист, ама твойто чак вече не се трае. Първо си научи дребната лигла да не хленчи за всяко нещо, което види у хората, а тя няма. Ама има на кой да е такава, кво ли се и учудвам. Ти си същата материалистка - уж не се интересувала от вещите, а специални теми отваря да пише какво са й купили и какви нови неща има. :x :x :x И как смееш да обиждаш малки деца, бе? Коя си ти, че да търсиш сметка на когото и да било, при положение, че не можеш да вършиш нищо сама? :x :x :x Почвам да си мисля, че чалгата погубва и малкото останал ти мозък пагубно. :x

Не можа ли да стоплиш, че това е Кити
дето си пада от тези чешити
които в оргазъм изпадат
когато някой друг нападат?

Пет Яну 26, 2018 10:06 pm Профил WWW
Аватар

Мисля се как искам да нямаше такава огромна разлика между богати и бедни........ :cry: :cry: :cry: Вчера бяхме с принцеската и нашите на Монтана и влязохме в магазин, за да й купя нещо. Видяхме едни страшно готски и красиви 3D релефни пъзели на забележителностите по света и тя си хареса на Тадж Махал. Аз също много ги харесах, но бяха 20 лв. :cry: :cry: :cry: :cry: Съгласих се да й взема един, въпреки че ми се стори твърде скъп, но тя поиска два. Представете си кво ми беше да й обясня, че парите не растат по дърветата и че не сме от богато семейство. :cry: :cry: :cry: :cry: :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Как мразя да става така!!! Кой знае Симона с колко играчки глези нейната дъщеря.......... :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x Най-ме е яд, щото знам, че пинцеската ми заслужава най-доброто. :cry: :cry: :cry: Ше помоля мама да ми даде 20 лв., за да може следващия път като ходим на Монтана да й купя този пъзел. :cry: :cry: :cry:

Мисля си също колко съм нещастна............. :cry: :cry: :cry: Никакви разходки почти не правя вече, защото няма с кой. Принцеската ходи на училище, сестра ми и нашите работят, а след работа не им се занимава.... вече не е същото както преди. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Преди с мама всеки ден обикаляхме до центъра, после на стадиона на Берковица, а сега само вкъщи. Краката вече ме болят, не ми е добре.... :cry: :cry: :cry: :cry:

Пет Фев 02, 2018 9:10 am Профил
Аватар

От любопитство реших да вляза след като години наред не съм. Картинката не се е променила, обаче не знам кой е тоя Ники?! Любимия на Кити не беше ли Пепи?! :shock:

Пон Фев 19, 2018 11:17 am Профил
Аватар

студентката написа:
От любопитство реших да вляза след като години наред не съм. Картинката не се е променила, обаче не знам кой е тоя Ники?! Любимия на Кити не беше ли Пепи?! :shock:

Ооо, я виж ти, кой се е появил - Кети. :D :D :D Ти още ли следиш хората бре, хипопотамке? Нямаш ли си друга работа? :x :x :x :evil: :evil: :evil: Ще си правя каквото си поискам, ясно ли ти е??? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Пон Фев 19, 2018 5:05 pm Профил
Аватар

Я по-кротко!
За последно съм влизала преди 3 години, нищо и никой не следя.
Права си-имам си друга работа, далеч по-важна от твоето изсъхнало съществуване.
Ай, много ти здраве! Виждам че успешно си превърнала форума в твой личен дневник, поне сега наистина нямам никаква причина и желание да влизам пак.

Пон Фев 19, 2018 7:01 pm Профил

студентката написа:
Я по-кротко!
Ай, много ти здраве! Виждам че успешно си превърнала форума в твой личен дневник, поне сега наистина нямам никаква причина и желание да влизам пак.

Е те баш ти си ми в полезрението
ама не заради съвукуплението
То вярно, че с теб това искам да ми се случи
понеже моя милост бая неща от теб научи.
Ами аз науката обожавам
отделно и поет с китара го раздавам.

Пон Фев 19, 2018 8:50 pm Профил WWW
Аватар

студентката написа:
Я по-кротко!

О, я не ми се прави на невинна, Кети, щото не си. :x :x :x Още помня как ми се присмиваше, че съм кльощава и тем подобни глупости, така че мен не можеш да излъжеш, пиле. :D :D :D Честно казано старите квачки хич не ми липсваха, ама май взеха да се завръщат. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Ох, надявам се тая година да мога да отида на концерта на Пайнер или поне да си купя повечето им албуми, щото ще полудея..................... толкова много албуми и концерти пропуснах, че просто не е истина. :cry: :cry: :cry: С дребса ще си правим пролетна фотосесия през март, дано времето да се оправи, че мразя тая проклета зима, искам пак слънчице да пекне, за да ми е готско и да става времето за разходки. :D :D :D А как ли е моят мечо сега, какво ли прави? :cry: :cry: :cry:

Вто Фев 20, 2018 11:08 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 13400 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 889, 890, 891, 892, 893, 894  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.