Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Ное 14, 2018 4:53 pm

Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 Гледате ли сериали и имате ли любими? 
Автор Съобщение

Мнение Re: Гледате ли сериали и имате ли любими?
Тази зона романтика не я знам. Предпочитам нещо по-тривиално, като вбокс7, примерно. Проверих има серии, но нещо не се отварят. Пише че няма такова видео.

Чет Яну 12, 2012 12:57 am Профил
Аватар

Следя "Двама мъже и половина", "Дневниците на вампира" и "Отчаяни съпруги". От сериалите, които вече не се снимат, харесвах "Шепот от отвъдното", "Сексът и градът" и "Приятели" :)

Чет Яну 12, 2012 2:24 pm Профил
Аватар

На мен ми харесва "How I Met Your Mother" и "The Big Bang Theory" :lol: Сега точно съм на тази вълна откъм сериали :D

Чет Яну 12, 2012 4:56 pm Профил
Аватар

А, между другото, сега се сещам, че имаше един (не знам по коя телевизия съм го гледала, преди време беше) - "Втори шанс в живота" (може и заглавието да не му е точно :oops: ). Беше за някакви хора, които уж умират по някакви тъпи причини и попадат при някакъв ангел, който ги връща в решаващ момент от живота им, там срещат себе си, ама като по-млади и трябва да се убедят да не допускат тази грешка, която са допускали. И като направят нещата по друг начин - после се връщат в момента, когато е трябвало да умрат, ама без спомените от стария си живот (когато са сгрешили) и със спомените от след като са променили нещата...и, съответно, не умират :roll: Та този беше хубав. Ама не беше като сериал да го следиш, ами всяка серия с различни хора и си я гледаш като отделен филм :lol:

Чет Яну 12, 2012 5:01 pm Профил

Теория за Големия взрив е класика. :lol: Сетих се и за един "ситком" който даваха преди време по тв. "Рокфелер Плаза 30". Големи образи.

Чет Яну 12, 2012 10:14 pm Профил
Аватар

Гледам " Приятели " отново ! :) Това е един от любимите ми сериали и така и не ми омръзва да го гледам :)
" Клюкарката " е един от любимите ми също .
" Как се запознах с майка ви "

Пет Яну 13, 2012 10:53 pm Профил WWW
Аватар

Хайде да се изкажа за сериалите и сериозно.

Мама им противна на нашите телевизии, но винаги наплескват хубавите сериали като ги озвучават .

White collar - преведен по бТВ като "Престъпления от класа", звучи отвратително озвучено и направо са унищожили цялата игра на думи от оригинала...

The Mentalist - Преведен като "Менталистът - ловецът на мисли", а там с гласовете е станало още по-трагично...

Много добри сериали, любимите ми, но си ги гледам в оригинал...

Psych - чух че са го превели като "Осмо чувство" не знам дали са го пускали озвучен на български, но не искам да си го представям ...

Другото любимо "Двама мъже и половина", но откакто пънът Аштън Къчър се появи в 9ти сезон, започва да става досадно... най-после в последната серия имаше проблясък и той дойде от Алън.

От нашите загледах "7часа разлика", но не е кой знае какво...

Маане-кадън-ходша-паша-ефенди сериали не гледам

Единствените турски филми, които признавам са - G.O.R.A. и A.R.O.G. и може да се каже отомански каубои... този, който ги продуцира и игррае в главните роли, определено го бива.

... ъъъ, кой ли ще е тоя???

Изображение

Съб Яну 14, 2012 1:54 am Профил
Аватар

KukuMop, те всичко така превеждат, не само сериалите :lol: Това си е традиция. А за гласовете, дето се озвучава с тях - да не говорим, а и не звучи толкова смешно и със същото значение, по начина, по който го превеждат. За това най-добре - в оригинал :roll:

Съб Яну 14, 2012 6:01 am Профил
Аватар

М даа , най-добе е да си го гледаш неозвучено . И мен ме дразнят като озвучават . и то с такива смешни гласове .. понякога и превода им се разминава с истинското значение на това , което са казали .. Затова аз винаги си ги тегля и ги гледам на английски :P :D

Съб Яну 14, 2012 10:21 am Профил WWW
Аватар

KKK написа:
KukuMop, те всичко така превеждат, не само сериалите :lol: Това си е традиция. А за гласовете, дето се озвучава с тях - да не говорим, а и не звучи толкова смешно и със същото значение, по начина, по който го превеждат. За това най-добре - в оригинал :roll:

Познато ми е, че некадърието е пълно, но не мога да отреча, че има и добри изпълнения ...
например на "АЛФ" , но доколкото ми е известно то е мноооооооого отдавна озвучавано

Изображение

Съб Яну 14, 2012 10:47 am Профил
Аватар

"АЛФ" скоро го изгледах в оригинал :lol: Може да се каже, че е от добрите попадения (въпреки, че на български съм го гледала доста отдавна, като дете), но пак се губи част от характера на героите при превода.

Съб Яну 14, 2012 7:15 pm Профил
Аватар

Свръхестествено и Честни Измамници...
Ало,Ало,Сексът и градът, Женени с деца,Отчаяни съпруги

Нед Яну 29, 2012 10:19 pm Профил

Напоследък съм зарибена по "Под прикритие" и "Gossip girl".

Нед Фев 05, 2012 8:26 am Профил
Аватар

не гледам нито сапунки , нито реалити формати , нито филми , нито телевизия :mrgreen: ... гледам само скъпи холийвуудски продукции :baloon: :roll: , хитовете на пазара :baloon: 8) :lol: ... или чат пат новини на запис , някой сутрешни блокове и предавания , също на запис :roll: ... и не понасям реклами :mrgreen:

Нед Фев 05, 2012 12:38 pm Профил WWW
Аватар

Банда,

тези, които гледаш, като не ги дават през деня, не мисли, че са скъпи :lol: :lol: :lol: :lol:

Изображение

Нед Фев 05, 2012 1:02 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.