Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Сеп 20, 2018 12:13 am

Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Есенни размисли 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Есенни размисли
Ето, че вече есента настъпи, а с нея и студа... вече не е толкова топло и през деня, и през нощта. Дните накъсяха.... :cry: :cry: :cry: :cry:

Снощи плаках, защото си спомних онова прекрасно лято на 2010 година, когато бях щастлива... истински щастлива. Изпитвах удоволствие от живота, наслъждавах се на всеки един миг, живеех безгрижно, имах мечти, бях влюбена... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Нямате си представа колко ми е тъпо, че вече не мога да съм с любимия си човек заради една скапанячка без работа, която така ми съсипа живота. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Постоянно плача, че вече няа как да сме заедно заради онова прасси. :cry: :cry: :cry: Но какво разбирате вие? Вие сте едни жалки комплексарки, които знаете само да съдите човека отсреща и да му се подигравате. Писна ми от досадни наставления от типа на това, че трябвало да се лекувам, че не живея живота си правилно и т.н. ПРОСТО СИ ГИ СПЕСТЕТЕ!!! :evil: :evil: :evil: Сладурчето ми вече не е до мен, заминава, щото ще почва училище в понеделник и аз оставам отново сама. Мама ми мрънка всеки един ден, все едно съм й в тежест и само ми прави забележки за всичко, а баща ми винаги е уморен. :cry: :cry: :cry:

Пет Сеп 14, 2018 2:25 pm Профил
Аватар

Мнение Re: Есенни размисли
Просто много ми е мъчно за хубавите години... 2008, 2009, 2010... тогава всичко беше по-хубаво - списанията, дрехите, предаванията, летата, песните и музиката, абсолютно всичко! :cry: :cry: :cry: Сега и поп-фолкът не е това, което беше преди години. Все още си слушам старите парчета, защото текстовете на новите не ми допадат, а клиповете са си същинска трагедия! :x :x :x :x :x Преди имах хоби да събирам списания... имах всички броеве на Нешънъл Джиографик, на списание Виолета и Браво, но вече отдавна съм изтървала стотици броеве, които никога няма как да си ги наваксам, защото бях съсипана от ония двете змии. :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :x :x :x Не ога да разбера как хората защитават такива жени, които съсипват чуждото щастие и са щастливи за смека на нащастието на някого другиго. Какво им харесват? Изкуствената и претруфена визия, липсата им на грам сиво вещество ли? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Просто не могад а разбера! Да, аз нямам визия за милиони, но смея да твърдя, че съм достатъчно умна и широкоскроена, за да не се подигравам на различните хора като ония патки. :x :x :x

Пет Сеп 14, 2018 2:30 pm Профил
Аватар

Мнение Re: Есенни размисли
Жалките ти опити да ме копираш, апострофираш и подиграваш са израз на психично заболяване. Ходи се лекувай.

Жалки са хората, на които са им смешни болките и проблемите на хората, преживели психичен тормоз и преследване в интернет. Допреди Даниела да се напъха в живота ми, всичко ми беше нормално. Точно курви като вас, които си разтварят с лекота краката, нямате право да съдите морала ми и да ми се подигравате!

Съб Сеп 15, 2018 10:15 pm Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.