Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Сеп 19, 2018 4:31 pm

Отговори на тема  [ 389 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
 The Orange County (или Кварталът на Богатите) 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
Ле-ле-ле-ле, досега гледах 14-та и 15-та серия на 4-ти сезон и се спуках от рев Изображение. Първо Раян беше толкова зле, че си помислих, че ще умре и направо щях да откача, а после Кирстен замалко да изгуби бебето :cry: Оф, ужас. Не мога да понасам такива нервоубиващи сцени. На 23-ти, петък, излиза 16-тата последна серия от 4-ти сезон и последна за целия филм. От промото съдя, че всичко ще завърши с хепи енд, но както винаги пак ще плача - както и когато свършиха Приятели и всеки хубав сериал... Ужас, как ще живея без О.С.? :cry: :cry: :cry:

Пон Фев 19, 2007 10:06 pm Профил

Мнение 
Josellyn написа:
Ле-ле-ле-ле, досега гледах 14-та и 15-та серия на 4-ти сезон и се спуках от рев [img]***://www.myfile.us/cursorV/emoticons/crying.gif[/img]. Първо Раян беше толкова зле, че си помислих, че ще умре и направо щях да откача, а после Кирстен замалко да изгуби бебето :cry: Оф, ужас. Не мога да понасам такива нервоубиващи сцени. На 23-ти, петък, излиза 16-тата последна серия от 4-ти сезон и последна за целия филм. От промото съдя, че всичко ще завърши с хепи енд, но както винаги пак ще плача - както и когато свършиха Приятели и всеки хубав сериал... Ужас, как ще живея без О.С.? :cry: :cry: :cry:

ще дойде някой друг сериал... :wink:

Пон Фев 19, 2007 11:19 pm Профил ICQ WWW

Мнение 
Последният епзиод като цяло беше слаб, защото много го претупаха, но въпреки това ми стана адски тъжно. Най-добрият момент според мен, беше Райан като си пропомняше моменти в къщата и тая супер мега тъжна сцена, как минава с колата и Мариса стои....
Иначе всичко останало беше много пресилено...Кърстин как роди...нямам думи...и това с Джули
Гадно е, че свърши

Пет Фев 23, 2007 2:16 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Уфф жалко че свършва.... :cry: аз гледах само до 8 серия и сега ще си сваля другите....Абе подобре да свърши защото ще вземат да го прецакат нещо, пък така поне ще го запомним като един от най-яките сериали :)

Пет Фев 23, 2007 6:48 pm Профил
Аватар

Мнение 
Оох, няма го вече О.С.! Ужас!! Искам си го обратнооооо... стария О.С. с Мариса и Раян. Знаех, че накрая ще свърши окончателно, но въпреки това сега се чувствам гадно!

Пет Фев 23, 2007 7:19 pm Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
da,i na men mi e gadno sega,ne moga da povqrvam,4e tova be6e poslednata seriq...nqma da go ima pove4e :( :( pone vsi4ko se naredi nqkak si,mn se radvam,4e Seth i Summer se ojeniha,golemi sladuri sa :)

Пет Фев 23, 2007 8:04 pm Профил

Мнение 
dark_phoenix написа:
da,i na men mi e gadno sega,ne moga da povqrvam,4e tova be6e poslednata seriq...nqma da go ima pove4e :( :( pone vsi4ko se naredi nqkak si,mn se radvam,4e Seth i Summer se ojeniha,golemi sladuri sa :)

не ми хареса роклята на самър и ходеше като насрана

Пет Фев 23, 2007 8:10 pm Профил ICQ

Мнение 
Leleee do sega revah i gledah poslednata seriq...mnogo mi stana mu4no!
Jalko 4e svurshi, mnogo silno film4e :( kara te da se zamislish sled vsqka seriq.

Съб Фев 24, 2007 12:10 am Профил
Аватар

Мнение 
И аз днес гледах последната серия. И ревах през цялото време, не знам защо, не че имаше нещо трагично, а просто, че свършваше... и накрая вече като превъртяха лената напред и това беше - направо потънах у нас :cry: :cry: :cry: Не мога да си представя, че това е краят, и повече никога няма да си видя моите любимици... ужас, ужас... :cry: :cry: :cry:

Съб Фев 24, 2007 1:51 am Профил

Мнение 
Ще ми дадете ли някакъв сайт със снимки на Rachel Bilson;Misha Barton

Винаги печеля освен когато губя,но това не се брои!

Нед Фев 25, 2007 8:39 pm Профил

Мнение 
Josellyn написа:
И аз днес гледах последната серия. И ревах през цялото време, не знам защо, не че имаше нещо трагично, а просто, че свършваше... и накрая вече като превъртяха лената напред и това беше - направо потънах у нас :cry: :cry: :cry: Не мога да си представя, че това е краят, и повече никога няма да си видя моите любимици... ужас, ужас... :cry: :cry: :cry:

Оф тукощо я гледах и аз и съм в същото положение...на мен ми дейтсваше по същия начин като на теб....понякога имам чъвството, че имаме души близнаци.....

аз бях винаги с теб, ти бе винаги с мен.

Пон Фев 26, 2007 6:38 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ужас като гледах последната ,то не беше рев не беше чедо.Просто го гледам май от три години тоя филм и си стана като част от семейството ми направо ужасно ми стана толкова рев не бях ревала скоро на филм.Още от средата на серията се почна и после ме държа близо 15 минути след края. :oops:

Пон Фев 26, 2007 6:48 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
а пък аз да ви кажа честно не съм гледала нито една серия, но много ми харесва музиката и съм си я сложила като мелодия на телефона :D :D :D

Пон Фев 26, 2007 7:54 pm Профил ICQ

Мнение 
Josellyn написа:

naistina li samo 16 serii sa i nqma da ima ve4e O.C :cry: az sum stignala do 12 seriq na 4 sezon ..mnogo gadno ne iskam da svurshva :cry:

Пон Фев 26, 2007 10:17 pm Профил
Аватар

Мнение 
lady_in_red написа:
Josellyn написа:

Оф тукощо я гледах и аз и съм в същото положение...на мен ми дейтсваше по същия начин като на теб....понякога имам чъвството, че имаме души близнаци.....

Гушкам те да ти мине... знам колко ти е гадно и на мен ми беше така :(
sofilady написа:
Ужас като гледах последната ,то не беше рев не беше чедо.Просто го гледам май от три години тоя филм и си стана като част от семейството ми направо ужасно ми стана толкова рев не бях ревала скоро на филм.Още от средата на серията се почна и после ме държа близо 15 минути след края. :oops:

Абе, мани-мани, не искам да се сещам, то не беше рев, ред сълзи, ред сополи... ужас, аз още не мога да го приема напълно...

Пон Фев 26, 2007 11:31 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 389 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.