Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Сеп 21, 2018 7:42 am

Отговори на тема  [ 389 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Следваща
 The Orange County (или Кварталът на Богатите) 
Автор Съобщение

Мнение The Orange County (или Кварталът на Богатите)
Здравейте!
Интересно ми е да разбера има ли тук фенове на този сериал. Аз съм много запалена, веднага си свалям новите епизоди и гледам с громен интерес. Повечето актъори са прекрасни, самите роли са много интересни, да не говорим за репликите които са винаги добре обмислени. Гледам с голямо удоволствие и се надявам да продължи да е така. Последния 25 епизод от 3ти сезон ме потресе, но няма да разкривам подробности за да не разваля удоволствието на тези, които не са го гледали. Само ще кажа че съм дори ядосана за развоя на събитията :x И се надявам нещата да не са каквито изглеждат през следващия сезон!

URL=http://imageshack.us]Изображение[/URL]

Пет Май 26, 2006 1:25 pm Профил

Мнение 
за по кратко го напиши така The O.C. иначе и на мен много ми харесва най вече това че в всяка серия има развитие и не се застоява като някоя сапунка :lol:

Пет Май 26, 2006 1:29 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ооооо обожавам The O.C. ,но аз прочетох какво ще стане в края на този сезон...и никак не ми харесва :evil: Този филм е страхотен и ми е най-любимия,обаче виждам,че започва леко по леко да позападва :( Всичко става едно такова...банално,повтарят се неща...все има някой който да им пречи и да им се бърка,а почти вече няма истинско щастие във филма :( Въпреки всичко си го гледам,и ще го гледам,но имам лошо предчувствие за бъдещетето на сериала като цяло. :(

Пет Май 26, 2006 1:46 pm Профил

Мнение 
Много сладурско сериалче и с удоволствие го гледам. Най ми харесват тези двамката сладури- Сет и Самър :lol: .

всяка болка в мен остави

Изображение

Пет Май 26, 2006 1:51 pm Профил

Мнение 
И аз много го харесвам този сериал,но четох,че Мариса умира и ми стана малко гадно,защото най се кефя на нея и Раян.Малко съм разочарована,но въпреки това ще продължавам да го гледам. :)

Пет Май 26, 2006 1:54 pm Профил

Местоположение: {преди живеех срещу лудницата,сега живея срещу нас}
Мнение 
Da mn gotino film4e ne6to v stil "i bogatite su6to pla4at"
bqh pusnala link v dr tema za kraq na filma mn tujno no aktrisata otdavna e iskala da napusne seriala i za tova taka sa go namestili

Пет Май 26, 2006 2:04 pm Профил

Мнение 
Мдаа,и аз много го харесвам този сериал-типичен американски-всички са красиви и богати! :lol:
Но снощи като го гледахме с моя приятел и той каза,че напоследък е станал натоварващ-всеки има някакви проблеми и наистина няма пълно щастие!
За Мариса и аз прочетох,но пък и аз съм по-голяма фенка на Сет и Самър!
Ама искам още сериии!

Пет Май 26, 2006 2:18 pm Профил

Мнение 
E, виждам че вече някой написа за Мариса. Хванах се за главата с две ръце като изгледах епизода. Днес рових във всички сайтове, който намерих свързани със сериала, за да намеря доказателства, които да потвърдят или отрекат тази смърт, че поне да знам да свиквам ли с отсъствието на Миша Бартън. Интересното е, че нямаше много категорични отговори за нито едното. Говори се, че поради ниския рейтинг се опитват да направят трагедия като тази, за да предизвикат интерес за следващия сезон...смея да кажа, че успяха! Но и Мариса просто издъхва в ръцете на Раян, нито и е проверил пулса, нито някой казва на глас че тя е умряла....Предишния сезон завърши сякаш Трей е мъртъв но това не беше така. Надявам се и сега да е просто трик.

Пет Май 26, 2006 2:36 pm Профил
Аватар

Мнение 
Е просто не очаквах да видя тук тема за любимия ми сериал :) Не знам за другите, но Мариса като умря направо виех от болка у нас, толкова ми беше мъчно и тъжно.. и Раян не успя да й каже, че я обича.. ох, ебаси трагедията. Толкова много се надявах, че в крайна сметка ще се съберат и ще бъдат заедно.. Направо ми става супер гадно като се сетя. Свалих си музиката от епизода и направо ... много тъжно.. :(
П.П. относно това,че не си сигурна, че умира и може просто да е трик - не, наистина умира. Първо Миша Бартън не е подписала договор за продължаване на снимки, второ е казала, че иска да се снима в сериозното кино, а не да бъде възприемана като геройня от тийнейджърски сериал и трето: http://www.fox.com/oc/recaps/325.htm , в трейлъра на последния епизод пише какво става и завършва с And then she dies.

Пет Май 26, 2006 2:41 pm Профил

Мнение 
Значи, прочетох доста информация тази сутрин от много източници. Първо не е сигурно дали Миша сама е искала да напусне или са я принудили, има противоречива информация. Освен това рейтинга е паднал, а след информацията за смъртта на Мариса зрителите се увеличили с 27% (не помня къде го четох вече). Знам, че на сайта където разказват епизодите пише че е мъртва, но е с едно кратко и просто изречение. Винаги могат да я сложат в кома или нещо такова. Раян и Мариса заслужаваха поне една истинска романтична вечер, сега се чувствам сякаш не изживяха тая тръпка която я имаше през всичките 3 сезона и нещо не ми се връзват нещата...Не е логично просто. Има петиция направена от феновете на сериала, които настояват за връщането на Мариса, и макари да не вярвам в тези методи, това все пак е в Америка така че всичко е възможно...Ето адреса за тези, които искат да се присъединят: http://www.petitionspot.com/petitions/savemarissacooper

Пет Май 26, 2006 3:23 pm Профил

Мнение 
И още нещо. Четох някакво интервю не знам вече на кого но приближен на екипа, в което се казва че тя ПОЧТИ е умряла и че това било ПОЧТИ смърт. Мисля си че за да има бомбастичен ефект, си позволяват да я изкарат мъртва в края на този сезон, за да се шашнат зрителите и да се питат "ами сега накъде?"...Абе просто не е честно, през цялото време зрителя копнее Раян и Мариса да се съберат и изведнъж тя умира...какво стана с голямата любов, която беше основното в сериала от самото начало...няма ли поне един донякъде happy end за компенсация :(

Пет Май 26, 2006 3:28 pm Профил

Мнение 
гледах филма за това как правят сериала, и в него хората от екипа споменават че в края на този сезон няма да има хепи енд защото така било по загадъчно и зрителите да останат изненадани както и да очакват следващия сезон на О.С., а за Миша четох в някой вестник че сама се била отказала от сериала защото и били малко парите или нещо такова :roll:

Пет Май 26, 2006 3:57 pm Профил

Мнение 
Lunzi написа:
E, виждам че вече някой написа за Мариса. Хванах се за главата с две ръце като изгледах епизода. Днес рових във всички сайтове, който намерих свързани със сериала, за да намеря доказателства, които да потвърдят или отрекат тази смърт, че поне да знам да свиквам ли с отсъствието на Миша Бартън. Интересното е, че нямаше много категорични отговори за нито едното. Говори се, че поради ниския рейтинг се опитват да направят трагедия като тази, за да предизвикат интерес за следващия сезон...смея да кажа, че успяха! Но и Мариса просто издъхва в ръцете на Раян, нито и е проверил пулса, нито някой казва на глас че тя е умряла....Предишния сезон завърши сякаш Трей е мъртъв но това не беше така. Надявам се и сега да е просто трик.

Ааа,ама Трей не е ли мъртъв?Аз вчера се шашнах като гледах епизода :D

Пет Май 26, 2006 4:19 pm Профил

Мнение 
Lunzi написа:
И още нещо. Четох някакво интервю не знам вече на кого но приближен на екипа, в което се казва че тя ПОЧТИ е умряла и че това било ПОЧТИ смърт. Мисля си че за да има бомбастичен ефект, си позволяват да я изкарат мъртва в края на този сезон, за да се шашнат зрителите и да се питат "ами сега накъде?"...Абе просто не е честно, през цялото време зрителя копнее Раян и Мариса да се съберат и изведнъж тя умира...какво стана с голямата любов, която беше основното в сериала от самото начало...няма ли поне един донякъде happy end за компенсация :(
Prava si!Ta te sa glavnata dvoika v seriala-GOLQMATA LIUBOV! :cry: Az gledah tozi epizod(po-tochno edna priqtelka me nakara nasila da go vidq) i napravo shtqh da pripadna,no nqma dokazatelstva che naistina e murtva,taka che stiskaite palci momicheta! :wink: :wink:

Пет Май 26, 2006 4:26 pm Профил

Мнение 
Kiss_of_passion написа:
Много сладурско сериалче и с удоволствие го гледам. Най ми харесват тези двамката сладури- Сет и Самър :lol: .
и на мен са ми най-сладки те.а за мариса-наистина мн кофти се получава... :cry:

Пет Май 26, 2006 5:23 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 389 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.