Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Дек 15, 2018 5:26 pm

Отговори на тема  [ 13405 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 890, 891, 892, 893, 894  Следваща
 За какво мисля в момента... 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: За какво мисля в момента...
Харесах си една розова блузка със сърчица от един суперготски магазин. Блузката е уникална, затова ще се моля да не ми я отмъкне някоя квачка, както стана с панталонките от един тийн магазин. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Мисля да навия нашите да ми я купят за рожденния ден, който е след има-няма три седмици. Симонището няма да има такава блузка, а аз ще имам и ще й се изфукам, пу, да я е яд. :D :D :D

Мама ми обеща ако не й създавам повече грижи до април да ми купи билети за концерта на Пайнер пролетния и с племенницата ми ще идем. И тя като леля си има вкус за музика и вече се е ориентирала към поп-фолка, а не към онези петли - метълите. Тва въобще музика ли е, бе? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x

Съб Фев 24, 2018 9:29 pm Профил
Аватар

Мисля си за хубавите ми години - 2007, 2010.... тогава сякаш живеех в някакъв нереален и прекрасен свят. Будех се с усмивка на лице, имах желание да се обличам по-добре, заглеждах се в храните по магазините, за пръв път се почувствах като истински човек, защото тогава за пръв път повярвах, че имаме шанс да бъдем заедно...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Но не, през 2011 се появи оная кранта Симона и съсипа цялото ми щастие - отмъкна ми любовта, щастливите утрини, свали ми усмивката от лицето и заживя живота, който трябваше да живея аз. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Е, как после искате да съм щастлива? Какво очаквате от човек, за който щастието не се е усмихнало от 2011? :cry: :cry: :cry: Знам, че всички квачки симпатизирате на оная пуйка, зтова няма да ви убеждавам в каквото и да е. Тая ми съсипа графиките, които ни свързваха с години, сега тия графики няма как дао си ги възстановя, форумът на планета е изтрит, а графьори, които да ми направят наново графиките за без пари няма. Всичко в тоя свят вече струва пари и парите са най-важните. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Питате се как оная го е променила ли? Ами ще ви кажа как - внуши му, че тъпите пари са всичко и че са най-важното. Промени цялата му ценностна система и той се превърна в един материалист, в човек, живеещ за хорското мнение, в един самовлюбен егоист. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Вто Фев 27, 2018 5:31 pm Профил

За шоколааад :D
най добрите матраци,Ботокс цена,детски обувки,Reading Assistant

Последна промяна optimeon на Нед Май 20, 2018 3:28 pm, променена общо 1 път

Нед Мар 25, 2018 10:37 pm Профил

Мисля си колко ми се яде суши :D :D

Сря Мар 28, 2018 10:43 am Профил

Някой може ли да ме информира
защо Лила тука не се навира
да не би да има 2-3 дечурлига
и времето да не и стига?

Пет Мар 30, 2018 1:15 am Профил WWW
Аватар

VladiLovech написа:
Някой може ли да ме информира
защо Лила тука не се навира
да не би да има 2-3 дечурлига
и времето да не и стига?

Лила няма успехи в любовта.
Още си кара на ръчна сама

:mrgreen:

Сря Апр 04, 2018 9:10 pm Профил

olineza написа:
Лила няма успехи в любовта.
Още си кара на ръчна сама

:mrgreen:

Значи казваш тя е мъжемразка
щом не иска никой да я праска.
Ма е по-добре да действа с ръчичка
отколкото лиже пТичка.
Да не става като тия тука
дето не искат мъж да ги чука:

https://www.youtube.com/watch?v=TyuzUxZw0nE

Чет Апр 05, 2018 2:07 am Профил WWW
Аватар

Дебилни ботове.

Изображение

Чет Апр 05, 2018 3:53 pm Профил WWW

lili_belqta написа:
Дебилни ботове.

Значи същата оставаш
на мъже не искаш да даваш
Ми след като не си задоволена
няма как да бъдеш променена.

Чет Апр 05, 2018 4:19 pm Профил WWW
Аватар

Опитвам се да водя такъв живот, какъвто обществото очаква от мен. Живот на монахиня, на стайно растение, на зеленчук. На бавноразвиваща се, за каквато ме смятат всички. Но истината е че съм ужасно самотна. Но пък не искам да съм с някой простак и идиот. Не искам да гледам на образованието си като на формалност. Не искам да захвърля тези 12 години учене, за да бъда с някой, с по - ниско ниво от мен. Не искам да съм с някой, който трябва да опознавам сума ти време, преди да се реша на нещо.
Преди 11 години вярвах, че има шанс да съм щастлива, вярвах, че обществото ме приема за нормална, че няма предразсъдъци. Така ме уверяваха, а всичко се оказа една жестока лъжа, в която живея. Предразсъдъци и дискриминация има, но обществото бурно ги отрича. Никой не иска да съм щастлива, за да може всички да имат на кого да се присмиват и подиграват, кого да тъпчат.
Най - много ме боли, че въпросния човек избяга от разговор с мен. Толкова исках да го питам какво вижда в мен. Никой не иска да е честен с мен. Никой.
Докога за хората ще бъда само Квазимодо? Кога ще видят в мен нормален човек, въпреки уврежданията ми? Докога изкуствените нощни пеперуди ще карат мъжете да губят реална представа за истинския живот? Кога обществото ще си даде сметка колко е жестоко и какъв ад е да живееш сам вече толкова време, въпреки, че мечтаеш за любов, секс и брак?
Поне един тъп секс чат исках от този човек! Но явно това се води углавно престъпление!
Лицемерният морал е толкова отвратителен, че думи нямам!

Сря Май 09, 2018 1:51 am Профил ICQ WWW
Аватар

Опитвам се да си спомня в кое средно в София беше учила Дани. Искам да видя дали в нета има снимки от нейния бал. Представям си каква и е била визията и. :mrgreen:

Съб Май 26, 2018 5:56 pm Профил ICQ WWW
Аватар

Макар, че съм голяма, продължавам да ходя на фестивала. Заради хубавите ми спомени (единствените за последните 10 години от живота ми), и заради хобито ми - фотографията. И седейки там, на стола, гледайки и слушайки децата как пеят, танцуват и играят, си спомням за своите разбити от обществото мечти. Спомням си единственото красиво лято в живота ми и си мисля колко различно можеше да бъде всичко. Сега ми излиза име на "градската луда", само защото ми е тежък животът без любов и щастие. Поне се старая да правя хубави снимки, за да зарадвам другите и за да покажа, че мога да съм по - добър фотограф от онази.
Да, всичко можеше да бъде друго - да съм здрава, щастлива, да си бях опазила книгите...........Всичко щеше да е различно, ако не бях изпаднала в депресия заради тормоза.
А сега просто живея ден за ден.
Не искам друга любов.
Не искам пак да съм обект на тормоз и завист.
Писна ми от хорската злоба.
Писна ми и аз все да отстъпвам.
Кога някой ще отстъпи за мен?

Съб Май 26, 2018 6:12 pm Профил ICQ WWW

Кажете ми за Лила кажете
от липсата на инфо ме освободете
от мислене за нея изпадах в криза
на кому члена в нея влиза?

Нед Май 27, 2018 11:17 am Профил WWW
Аватар

Дебилен чекиджия.

Изображение

Нед Юни 03, 2018 7:29 pm Профил WWW

lili_belqta написа:
Дебилен чекиджия.

Ей го пак аз искам да ги го набия
а тя отново ми казва, че съм чикиджия
явно все още не знае за какво служи туй
на което народа му казва х.............й.

Пон Юни 04, 2018 12:08 pm Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 13405 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 890, 891, 892, 893, 894  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.