Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Окт 24, 2018 6:20 am

Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Размисли и страсти.... 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Размисли и страсти....
Тия дни си мисля, че вече ми писна всички да се правят на лицемери. От всички страни слушам, че са против дискриминациите, под каквато и да било форма, но на практика се очертава съвсем друго - понеже съм несамостоятелна, нося очила, хората ме дискриминират. Още от малка повечето деца не желаят да си играят с мен точно заради това. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Още помня как на една детска площадка исках да седна на едната люлка, но вече имаше едно момиче на нея. Помолих я учтиво да слезе, защото и аз искам малко да се полюлея, а тя ми каза - ще имаш да чакаш, грознице. Е, казвам ви, просто ми идеше да я оскубя тая патица проклета. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x Отде накъде тая ще определя кой е хубав и кой грозен? След тоя й "цветущ" коментар, аз взех една клечка отстрани и зплаших, че ако не слезе, ще я ударя с клечката и да видите как пиклата веднага слезе от люлката. :P :P :P :P После познайте кой се люля половин час, без да спре. :D :D :D После в гимназията не ми дадоха да уча испански, защото не съм имала успех над 5.50, а успех над 5.50 нямах, заради тая дърта истеричка по математика, която така и не разбра за тия 5 години, че не схващам математиката и винаги ми оставяше 3. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Заради тая не научих испанския и ми се срина мотивацията да науча който и да било език. Знаете ли какво ми е сега, бе? :cry: :cry: :cry: Сестра ми сега знае два чужди езика, плюс българския, значи общо 3, а аз само българския знам отлично. :cry: :cry: :cry: :cry: Дискриминации винаги е имало спрямо по-слабите, спрямо тези, които нямат уж "идеалните" фигури, лица, държание и т.н., но тези модели на подражание според мен са адски тъпи и не водят до нищо добро, освен накърняване на човешките достойнства. :x :x :x :x :x :x Откъде-накъде 2-3 патици ще имат право да учат испански, само защото се подмазват лицемерно на истеричката по математика? Това го няма никъде по света, бе. :x :x :x :x Мисля си също колко ми е тъжно без Ники и как оная истеричка и тъпа патица Симона ми съсипа живота.................................... :cry: :cry: :cry:

Вто Дек 05, 2017 8:29 pm Профил
Аватар

Мнение Re: Размисли и страсти....
Просто вече ми писна!!!.................... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: На тоя стрес вече не мога да издържам, постоянно ме хокат и ми се карат, каквото и да направя. :x :x :x :x :x На празниците всички бяхме сърдити, дребната се инати и ме ядоса, задето казва, че песните на Райна и Анелия били тъпи, а възхвалява американските продажници и псевдопевици, които пеят пълни простотии. :x :x :x :x :x :x :x :x :x Как ще каже, че песните на Райна и Анелия са тъпи, бе, как? :evil: :evil: :evil: :evil: Това е заради вкуса на сестра ми, която от тийнейджърка слушаше проклетите рок и метъл групи, доже беше облепила стаята ни с всевъзможни грозни, черни и тъпи плакати на тия групи. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Яд ме е, че не мога да си възстановя колекцията от затритите от онези пачи графики и песни на Планета, а в магазина на Планета не съм стъпвала от месеци..... :cry: :cry: :cry: Като помоля нашите да отидем някой път, те все ми казват, че са уморени, заети или пък времето не им е по вкуса. :x :x :x :x :x В новогодишната нощ тия от Близу на два пъти намаляваха сигнала точно по време на концерта на Планета, идеше ми да се гръмна. :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Вто Яну 02, 2018 12:41 pm Профил
Аватар

Мнение Re: Размисли и страсти....
Най-хубавата ми година без съмнение беше 2010. Тогава бях на 22 години, бях наивна, не се бях сблъсквала все още с цялата простащина и лицемерие по света. Най-важното - бях щастлива. Вярвах, че връзката ни с Ники има бъдеще. Тогава все още не се беше появила оная пуйка Симона! :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Тая, която повечето от вас тука защитават, ми открадна и съсипа живота. Винаги съм се мечтала да се видя като булка, но това така и не се случи до днес. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Тая ми съсипа и разби всички мечти, защото не можа да понесе, че някой, който не разполага с нейната курвенска красота може да бъде щастлив. :x :x :x :x След като ме срина психически, отмъквайки ми Ники и омъжвайки се за него, аз се отдръпнах назад, а не трябваше. Трябваше да покажа на тая, че не съм толкова слаба, за колкото ме мисли и че няма да се оставя на една проста пуйка да ме мачка и тормози. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Трябваше, но не го сторих, за което съжалявам. :cry: :cry: :cry: Освен, че ме срина психически, тая съсипа и една от най-ценните ми колекции - фонотеката от части, но най-вече ГРАФИКИТЕ! Тия графики си ги имах още от стария форум на Планета, който днес вече не съществува. След като се организираха с тъпата съседка над нас, тия двете ми пратиха вирус на компютъра, чрез който всичките ми графики заминаха по дяволите! :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: За кои се мислят тия, че да разрушават колекция, бе? :evil: :evil: :evil: :evil:

Чет Яну 04, 2018 8:49 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.