Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Окт 17, 2017 11:31 pm

Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Съвременното "училище" 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Съвременното "училище"
Сигурно мнозина от вас са забелязали в какво се епревърнало днешното училище и въобще образователна система - в едно голямо НИЩО! :evil:

С всяка изминала година става все по-зле, и по-зле. Когато аз бях в гимназията, нещата ми се струваха адски зле, но си представям какво щеше да ми е, ако сега бях ученичка. :x Учениците нямат морал, нямат уважение към преподавателите си, третират ги като кучета, а на директорите им е все тая - толерират простащината на учениците и родителите, за да вземат възможно най-много пари от делегираните бюджети! :evil: :evil: :evil:

Още по мое време беше така, само че не толкова зле - курвичките на класа бягаха от час, ходеха с момчетата от горните гласове да пушат, интересуваха се само от маникюри и простотии, докато аз си учех уроците, интересувах се от светските новини, четях енциклопедии, вестници и списания в училищната библиотека. Точно и затова целия клас беше срещу мен - защото бях в пъти по-умна, по-ученолюбива и по-добра от всеки един там и не можеха да ми стъпят на малкото пръстче по знания и интелект! :P
Сега моята племенница е приета в училището, в което аз учех в гимназията и е 8-ми клас. Оказа се, че по математика ще й преподава същата кукумявка, която на мен ми преподаваше. Тази какво прави още там, бе? Ако бяха свестни ръководството досега да са я изритали! Не искам да плямпа на сладурчето ми колко лоша и мързелива ученичка съм била, защото това не е така! :x :x :x Просто не ми се отдаваше проклетия предмет и затова тя ме тормозеше, давайки ми допълнителни задачи и проекти! :evil: :evil: :evil: А на ония, дето не се вясваха в час, им пишеше високите оценки! :x :x :x
Племенницата ми се оплака още същия ден от класа й - същите разглезени простаци, каквито бяха в моя, дори още по-зле! Подигравали й се, че няма маркова раница, маркови обувки и по 20 лв. за харчене на ден! :cry: :cry: :cry: Сестрами и зет ми се трепят от работа, за да й осигурят това, което има, аз помагам от моите си пари....... Ония келешчета какво знаят? Само дасе подиграват! :evil: :evil: :evil:

Преди години, когато родителите ми са били ученици нещата въобще, ама въобще не са били толкова изпуснати. Тогава всички деца са били равни - нямало е бедни и богати, нямало е дискриминации към по-бедните деца, всички са носели униформи и са били прилежни ученици. Исками се това да беше така и сега, да има стегнатост, ред и дисциплина! Не може да се дават дипломи на ученици, които са ходили 1-2 седмици на училище през цялата учебна година! Пълен абсурд е това, бе! :evil: :evil: :evil:

Като знам аз колко се трудех по всички предмети, колко учих, а сега........... Простотия до шия и разпуснатост! На почит са простите момчета и леките девойки! :evil:

Сря Окт 04, 2017 12:29 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.