Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Дек 14, 2018 9:03 pm

Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Продукти за почистване на лицето 
Автор Съобщение

Мнение Продукти за почистване на лицето
Мицеларният лосион с АЛОЕ ВЕРА на So’Bio е любимият ми продукт за почистване на лицето след дълъг и напрегнат ден. Понеже държа не само да премахна грима, и да почистя кожата в дълбочина преди да нанеса продуктите ми за грижа да кожата, намирам съдържанието на мицеларна вода в лосиона за страхотна идея, която действително работи. Още с първото измиване, гримът е премахнат. Аз обичам да правя по две почиствания, за да съм сигурна, че кожата ми е идеално чиста. Страхотен продукт, който замества доста от популярните почистващи лосиони на пазара.

Ако ви интересува, погледнете: https://sopharmacy.bg/sobio-etic-lotion ... 500ml.html

Чет Май 31, 2018 3:52 pm Профил

Мнение Re: Продукти за почистване на лицето
Единственият продукт, от който съм доволна и който наистина почиства лицето ми е един почистващ лосион на Clean and Clear. Само, че вече не ги внасят в БГ. Мисля, че само един техен се продава, които е против черни точки, но на мен той не ми понесе. Сега си поръчвам от чужд сайт, за да ми го доставят. Води се за чувствителна кожа.

Пон Юни 04, 2018 4:07 pm Профил

Много съм доволна от дълбоко почистващия гел на Deep Cosmetics. След дългия, прашен ден усещам кожата си наистина чиста и хидратирана.

Вто Юни 05, 2018 2:10 pm Профил

Аз използвам продуктите на Bioderma и тези на LUSH. Изключително доволна съм!
плато сирена,mobile application development company,стелажи,почивка в турция

Пет Юни 15, 2018 10:24 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.