Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Сеп 25, 2018 4:49 am

Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
 Дамски чанти 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Дамски чанти
Привет! Някой би ли могъл да ми препоръча откъде да си купя дамска чанта? Търся си малка черна изчистена чанта.

Вто Дек 12, 2017 6:35 pm Профил

Мнение Re: Дамски чанти
Аз съм много запалена по дамските чанти. Поръчвам си чанти от https://prestigefashion.bg/ . Не са скъпи, а има много хубави модели.

Пет Дек 15, 2017 2:17 pm Профил
Аватар

Не го знам този сайт. Сега ще видя какви чанти има в него.

Пет Дек 29, 2017 4:38 pm Профил
Аватар

Привет, ако още не си намерила своята чанта, силно препоръчвам един магазин Aqua Marine, мисля че така се пишеше. Страхотно качество и визия.

Сря Яну 03, 2018 4:02 pm Профил

Смятате ли, че е нормално дамите от средната класа да дават колосални суми за чанти от рода на 100-200 лева. Аз лично смятам, че това е напълно излишно, все пак всяка жена може да си намери прилична дамска чанта, която да бъде отличен аксесоар към красивият тоалет без да струва прекалено много пари. Какво е вашето мнение по въпроса? :) :)

Вто Яну 09, 2018 7:24 pm Профил

donika321 написа:
Смятате ли, че е нормално дамите от средната класа да дават колосални суми за чанти от рода на 100-200 лева. Аз лично смятам, че това е напълно излишно, все пак всяка жена може да си намери прилична дамска чанта, която да бъде отличен аксесоар към красивият тоалет без да струва прекалено много пари. Какво е вашето мнение по въпроса? :) :)

Естествено, че не е нормално особено за дами, които не могат САМИ да си го позволят, а и не им се налага да имат чак такива аксесоари по себе си. Ако съм някоя т.нар. бг звезда, да естествено, че стандартът ми на живот ще бъде висок и ще имам достатъчна възможност да си позволявам нещо такова. Обаче когато бачкам за 1000-1500 лева в най-добрия случай да работя месец и половина-два за чанта, някак си не ми се струва нормано. :)

Чет Яну 11, 2018 3:52 pm Профил

Грабоман предлага различни модели на дамски чанти, дамски портмонета и мъжки портфейли на достъпни цени. Голяма част от моделите са от естествена кожа и еко кожа.
Може да разгледате всички наши продукти тук: https://www.graboman.com

Чет Яну 18, 2018 2:49 pm Профил

soncheto1 написа:
Грабоман предлага различни модели на дамски чанти, дамски портмонета и мъжки портфейли на достъпни цени. Голяма част от моделите са от естествена кожа и еко кожа.

Някой пазарувал ли е от този сайт. Гледам че има и модели от Италия ?

Чет Фев 08, 2018 2:43 pm Профил WWW

soncheto1 написа:

Някой пазарувал ли е от този сайт. Гледам че има и модели от Италия ?

Чет Фев 08, 2018 2:44 pm Профил WWW

Потърси в obuvki.bg
кутии за инструменти

Пон Авг 20, 2018 4:05 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 10 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл