Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Ное 13, 2018 1:51 am

Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 плаж-обезкосмяване 
Автор Съобщение

Мнение плаж-обезкосмяване
Здравейте ! Много бих се радвала ако намеря съвети от вас ! Проблемът ми е свързан с обезкосмяването на интимната зона....не използвам епилатор нито кола маска, използвам самобръсначка .... и тук е и проблемът ми ..... аз ли само не мога да се справям добре не знам, но никога не мога да премахна всичко особено на деликатните места Sad, а и винаги остават такива черни точки .... споделете вие използвате ли този метод ... това е и причината да не ходя на плаж ... като гледам хората на плажа колко уверено се "чекнат" нагоре надолу ... много се комплексирам... нямала съм си и приятел до сега и не си представям как ще се разголя един ден пред някого... моля ви дайте ми съвети, всичко ще ми бъде от полза споделете опит и наблюдения... благодаря предварително

Чет Юни 19, 2014 3:46 pm Профил
Аватар

Мнение Re: плаж-обезкосмяване
Ами без епилатор или кола маска няма да успееш. От бръсненето ще стават все по тъмни, твърди и гъсти. Отиди н акозметик да ти направи кола маска. Веднъж като си го направила, после веднъж в месеца да ходиш ще забележиш разликата. Ако те е срам поне всеми с епилатор си обирай само бикини зоната. Все някаква полза.

Чет Юни 19, 2014 4:25 pm Профил

Ако търсиш професионален съвет мога да ти предложа една дерматологична клиника в София. Сигорна съм че могат да предложат най добрия вариант как да подходиш. Сори за българския, от скоро съм в БГ. От къде си?

Вто Юли 15, 2014 10:53 am Профил

използвай самобръсначка с три или повече ножчета

Вто Авг 05, 2014 6:48 pm Профил
Аватар

petia85 написа:
Ами без епилатор или кола маска няма да успееш. От бръсненето ще стават все по тъмни, твърди и гъсти. Отиди н акозметик да ти направи кола маска. Веднъж като си го направила, после веднъж в месеца да ходиш ще забележиш разликата. Ако те е срам поне всеми с епилатор си обирай само бикини зоната. Все някаква полза.

Може да отидеш и на козметичка! :)

Вто Авг 12, 2014 7:22 pm Профил
Аватар

драл съм офце :idea: и тебе ща оправа :lol:

Пет Авг 15, 2014 3:53 pm Профил
Аватар

bubssssssss написа:
Здравейте ! Много бих се радвала ако намеря съвети от вас ! Проблемът ми е свързан с обезкосмяването на интимната зона....не използвам епилатор нито кола маска, използвам самобръсначка .... и тук е и проблемът ми ..... аз ли само не мога да се справям добре не знам, но никога не мога да премахна всичко особено на деликатните места Sad, а и винаги остават такива черни точки .... споделете вие използвате ли този метод ... това е и причината да не ходя на плаж ... като гледам хората на плажа колко уверено се "чекнат" нагоре надолу ... много се комплексирам... нямала съм си и приятел до сега и не си представям как ще се разголя един ден пред някого... моля ви дайте ми съвети, всичко ще ми бъде от полза споделете опит и наблюдения... благодаря предварително

От колата маска определено намаляват косъмчетата......
Ако ходиш редово няма да имаш проблем с прекомерно окосмяване....

Съб Ное 08, 2014 4:24 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.