Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Ное 14, 2018 8:14 am

Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 как се грижите за косата си..? 

полагате ли грижи за косата си?
да 93%  93%  [ 28 ]
не 7%  7%  [ 2 ]
Общо гласове : 30

как се грижите за косата си..? 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
Използвам различни козметични продукти - маски,балсами,спрейове ...

ИзображениеИзображение

Вто Май 03, 2011 1:38 pm Профил
Аватар

Мнение 
Абе аз не знам как ще прозвуча, ама не съм правила нищо от изброените неща с косата си :oops:
Не ползвам ампули и маски
Не ползвам гелове и лакове (единствено пяна съм ползвала някога, 2-3 пъти през живота си)
Не използвам преса (и никога не съм имала :oops: )

Единственото, което правя, е да я мия редовно (то оставаше и това да не правя :lol: ), като, както и Студентка каза, гледам да не използвам шампоани, пълни с разни химии. Общо взето съм си харесала няколко шампоана и ги сменям.
Ходя да и махам връхчетата редовно
Понякога използвам балсам (със или без отмиване) или си вземам шампоан с балсам.
По едно време цедях лимони и си правех нещо като маска с лимони и вода, но вече и това не правя.

Да чукна на дърво, винаги съм имала хубава, гъста и блестяща коса. Мисля, че една от причините е точно това, че не я товаря с взевъзможни химии :lol: Дано да си остане такава :D

Сря Май 04, 2011 3:11 am Профил
Аватар

Мнение 
KKK написа:
Единственото, което правя, е да я мия редовно (то оставаше и това да не правя :lol: ), като, както и Студентка каза, гледам да не използвам шампоани, пълни с разни химии. Общо взето съм си харесала няколко шампоана и ги сменям.

Същата съм и аз. Въобразила съм си, че когато ги сменям, косата ми няма да привикне към тях и да изгуби чара си. Важното е да има обем и да не позволявам лукса на кичурите си да изразяват индивидуално мнение. :D От време на време експериментирам с някоя домашна маска, редовно махам връхчетата и се старая да използвам безамонячни бои като компромисен вариант.

Сря Май 04, 2011 6:05 pm Профил
Аватар

Мнение 
Хахаха, ми то не знам и аз защо ги сменям...и аз уж за да не привиква косата само към един :lol: И направо ми се чудят хората, че имам толкова хубава коса. Имах една фризьорка дето само ме разпитваше "Ама какво и правиш на тази коса, какви мски и слагаш, какви балсами...абе не може нищо да не и слагаш" хахаха, аз само я убеждавах в обратното...

А иначе аз съм и малко странна по отношение на косата си, не търпя нищо по нея просто. Косата ми е дълга и не слагам нито фиби, шноли, ластици (само като си вземам душ я връзвам понякога), не търпя лакове, гелове и такива гадости...изобщо нищо не обичам да има по нея. Единствено си я оформям (на фризьор) в една прическа, която си стои без кой знае какво, и си ходя така...навсякъде :lol: Просто така ми харесва :o

Чет Май 05, 2011 4:36 am Профил
Аватар

Мнение 
Аз обожавам да се грижа за косата си и съответно я глезя по всякакви начини-имам маски на FURTERER-Karite i Tonucia,KERASTASE-Volume bain,отделно редувам шампоаните на същите две марки,а също така и на DUCRAY-за подхранване.В последно време включвам и домашна маска-жълтък с тривитаминол.Не мога да се оплача,всеки един от тези продукти дава отлични резултати-редувам ги в определема последователност.Косата ми, благодарение на тези грижи е с блясък,плътност и обем :)

Чет Май 05, 2011 8:04 pm Профил
Аватар

Мнение Re: как се грижите за косата си..?
Аз много обичам да си правя маски за коса.. просто това е моята страст и все опитвам някакви нови и нови маски за коса сега се спрях на една и съм много доволна.
прави се с:
2 жълтъка
половин чаша кисело мляко

всичко това се обърква добре и се нанася на косата.. тя не стои никакво време на косата веднага се отмива с шампоан за всекидневна употреба. и наистина ефекта е поразителен много съм удивлена. пробвай...! косата става по здрава, мека и бляскава :bp:

Чет Сеп 08, 2011 12:12 am Профил WWW

След като родих започна косата мнгоо да ми капе, също и по време на кърменето. Какво ли не опитвах, а нищо не се полуачавше. Някои неща помагаха други по-малко. Сега полазва серията Vivese Senso Duo и съм много доволна.

Вто Юни 19, 2018 3:07 pm Профил

Всяка седмица си правя маска
електрически инструменти

Пон Юли 09, 2018 10:22 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: