Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Окт 20, 2018 1:44 am

Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 големи дамски обувки :( 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: големи дамски обувки :(
Хехе...на мен пък все ми се случва моят номер (38) да го няма защото е по-стандартен и по-бързо се свършва. Много пъти като си търся обувки, харесвам си някои НО 37 и 38 номер няма, изкупени са (защото тези размери се носят от най-много жени). Останали са само прекалено големите (над 40) или прекалено малките (36 и надолу) номера. Понякога и по някой заблуден 39-ти номер има, който го меря от отчаяние, но не е по мярка. :roll: Така че...всеки може да е "прецакан". :roll: :lol:

Сря Ное 12, 2014 2:44 pm Профил
Аватар

KKK написа:
Хехе...на мен пък все ми се случва моят номер (38) да го няма защото е по-стандартен и по-бързо се свършва. Много пъти като си търся обувки, харесвам си някои НО 37 и 38 номер няма, изкупени са (защото тези размери се носят от най-много жени). Останали са само прекалено големите (над 40) или прекалено малките (36 и надолу) номера. Понякога и по някой заблуден 39-ти номер има, който го меря от отчаяние, но не е по мярка. :roll: Така че...всеки може да е "прецакан". :roll: :lol:

Да, да така е душице, ама все пак твоя номер е стандартен и по-лесно може да се намери все пак 38 номер го има във всички магазини, а аз с моите големи крачуни мога да си намеря обувки само в определени магазини... :lol:

Сря Ное 12, 2014 3:11 pm Профил
Аватар

Значии големи, дамски и мноого красиви обувки аз съм виждала в магазин Галерия в Люлин. Не мога да дам повечко инфо, защото само веднъж съм била там, но определено това ми направи впечатление. Обувките са на Зара и други хубави марки, но именно, защото не са пълна номерация и има основно големи са на много достъпни цени :)
Дано помогнах

Вто Ное 25, 2014 4:40 pm Профил
Аватар

Изображение :lol:

Сря Яну 14, 2015 10:21 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения