Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Сеп 22, 2018 6:51 am

Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща
 Какъв шампоан използваме 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Какъв шампоан използваме
аз лично тази година започнах с "SYOSS" но не ми хареса .... реших да използвам различни за всяка баня ... Имам на глис "GLISS KUR Total repair 19" който ми прави косата много мека и лесно се реше,"GLISS KUR Shining Blond",а този ми я изруси на места също е хубав,а майка ми позлва "GLISS KUR подхранване и защита с масло от дива роза".Преди ползвах и шампоан и балсам на Пантен ... "pantene pro-v extra volume" много е добър косата е мека,пак лесно се реше и беше спряла да капе.Сега последно си взех на шаума "Shauma" Vitamin" а предi съм ползвала и "Шампоан Elseve L'Oreal Подхранващ" нооо не ми хареса.

Последна промяна siskas93 на Чет Авг 05, 2010 1:48 pm, променена общо 1 път

Чет Авг 05, 2010 1:24 pm Профил

Мнение 
в момента съм с гарниер фруктис, общо взето редувам него и глис, защото знам, че не е хубаво да се използва един и същ постоянно, но фруктис, като по-лек, за мен лично е по-подходящ през лятото, зимата съм на глис

Чет Авг 05, 2010 1:37 pm Профил
Аватар

Мнение 
На Garnier Fructies и Nivea (и други, по принцип, но най-често тези) :D

Чет Авг 05, 2010 2:05 pm Профил

Мнение 
В момента съм с Шаума, но съм много недоволна. Появи ми се егати пърхота, а тъкмо ми се беше изчистил. Иначе сякаш Лореал най-добре ми действат на косата.

I'll try to be nicer if you try to be smarter.

Чет Авг 05, 2010 2:10 pm Профил ICQ

Мнение 
ами Шаума, знам, не го харесвам. Имам една приятелка, която живее в Германия и каза, че там Шаума се счита за един от най-долнопробните шампоани, макар че тук му правят реклама.

Чет Авг 05, 2010 2:11 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз почти не повтарям шампоаните си,сигурно вече съм изпробвала почти всички марки,които имат шампоани за мазна,боядисана коса или за обем,мога да пиша нонстоп в тази тема :lol: Сайос е отвратителен :x Скоро пробвах тъмнозеления Шаума,който рекламират за обем-макар че не ги харесвам като цяло,точно този излезе много добър :wink: Доволна съм от всичко,което съм пробвала на Пантен.Скоро опитах Denise за слаба коса против косопад-малко омазнява,но има ефект(ако се ползва с маска или ампули ще е още по-добре).Сега ползвам на Ейвън за изтощена коса-харесва ми.Новите на Гарниер не ми допаднаха(за мазна и за нормална коса опитах 2).На Палмолив някои са хубави,ако се сетя за още ще добавям :lol:

Чет Авг 05, 2010 4:35 pm Профил
Аватар

Мнение 
Gliss :shock:
http://beautycosmetic.biz/images/Gliss_ ... 095939.jpg

Обичам Филип Анселмо!!Изображение

Чет Авг 05, 2010 5:01 pm Профил
Аватар

Мнение 
И аз съм пробала какво ли не. Най-голямо разочарование получих от Шаума и Глис. Сайъс честно казано ми се отрази добре, харесва ми и на Елсев за изтощена коса. В Англия ползвах Фруктис, но тамошния няма нищо общо с този в България.

Чет Авг 05, 2010 5:06 pm Профил
Аватар

Мнение 
loreal
za obem-strahoten e
shaumata i niveata ne mi haresvat

Чет Авг 05, 2010 5:47 pm Профил
Аватар

Мнение 
Тъкмо тръгнах да пиша,че не знам какво им харесвате на тези Глис-ове и Шауми, ама видях, че всъщност тук много-много не ги харесвате :)
Пробвала съм, че не са ми навредили на скъпоценната коса- не са, обаче хич не ги харесвам. Schwarzkopf, дори Профешънъл сериите им просто изобщо не ми харесват.
Иначе... опитвам разни неща, нямам си съвсем любим шампоан, който винаги да си купувам. В момента съм с Vitality's Fascinelle- това е оранжевият етикет, а шампоана е подхранващ. И е хубав. А сухият ми е Klorane.

I am that shadow following every move, reminding you
That it's never good enough, never good enough...

Чет Авг 05, 2010 5:57 pm Профил
Аватар

Мнение 
Тоя Глис е голяма ужасия, по-зле е и от от обикновените евтини шампоани

Чет Авг 05, 2010 5:59 pm Профил
Аватар

Мнение 
nivea diamond gloss :o

Изображение

Чет Авг 05, 2010 8:20 pm Профил
Аватар

Мнение 
Глис е як.. толкова разбирате :D Не, наистина е готин, ама в момента съм си взела Elseve и съм доволна. :wink:

Обичам Филип Анселмо!!Изображение

Чет Авг 05, 2010 9:45 pm Профил

Мнение 
И аз какво ли не съм ползвала.. Единствените шампоани, от които съм била истински впечатлена, са 2, които ползвах в Англия (тук ги няма :( ) - на John Freida за брюнетки и на Aussie всичките :inlove:
Пантен ми харесва като цяло, от Шаумите ми излиза ужасен пърхут, Глис не е кой знае какво, въпреки че сега позлвам една маска, която много ми харесва, Фруктис са ок.. А!! Сега се сещам, че преди време бях ползвала на Билка някакъв шампоан и бях очарована :D Не знам защо не съм си го купувала от тогава :o

Току-що си купих от един нов щанд в Сердика мола (точно срещу пикадили) един шампоан на Claude Michel - Great Hair за обем. И балсама си взех, като ги пробвам ще ви кажа отзивите си :)

Чет Авг 05, 2010 11:07 pm Профил
Аватар

Мнение 
По принцип ползвам само продуктите от серията на Gliss Kur Изображение

Веднъж или два пъти седмично ползвам и Head and shoulders против пърхут...за да нямам грижа

Да полудявам - пак ще съм аз!

Пет Авг 06, 2010 12:23 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 127 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.