Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Ное 18, 2018 8:01 pm

Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 LIPOVON новото чудо за сваляне на килограми 
Автор Съобщение

Мнение Re: LIPOVON новото чудо за сваляне на килограми
Anitinka написа:
Добре де аз искам да си поръчам ама попаднах на 10 сайта и на всичките пише че са офицялни. Как да разбера кой наиситина е истинския. Някой с по-сериозен опит да сподели . Благодаря

За мен най-сигурния сайт е Lipovon-bg.com. Винаги съм си поръчвала от там и съм доста доволна :)

Пон Юни 09, 2014 4:42 pm Профил

Хапчета за отслабване - http://buythermacuts.bg Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Чет Ное 20, 2014 8:41 am Профил

maria4789 написа:
Хапчета за отслабване - http://buythermacuts.bg Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Не вярвам на такива недоказани продукти!!!

Пон Дек 08, 2014 2:20 pm Профил
Аватар

Мнение Re:
BarbyReal написа:
Е кво я нападате сега не ми е ясно????Като пускат по 1000 теми ''дайте съвет или мнение как да остлабна'',вие кво прайте?Просто отговаряте-''еми виж тази и тази диета,ходи на фитнес и т.н'',а тука пишете-''ама твоя съвет не ни грее''...Незнаех,че във форумите само въпроси се задават...

Аз няма да те нападам. Скоро във фитнеса ми и аз ги видях тези хапчета, защото там се продават всякакви добавки.... Едно от момичетата, които тренира там ми каза, че ги е пила и, че е свалила много килограми с тях също. Аз не съм ги пробвала още. В момента пия едни други, които си ги купих от аптеката, но няма особен ефект от тях. На мен лично най-добре ми влияе зеленото кафе и вече мисля само на него да си карам. Поне няма да ми навреди. Но не това на капсули, а а на прах... :)

Чет Дек 11, 2014 6:52 pm Профил

Търсите природни продукти, които да ви помогнат да се чувствате и да изглеждате по-добре? Открихте ги! Форевър Ливинг Продъктс предлага висококачествени продукти за здраве и красота. Компанията е разработила гама от напитки с алое вера и козметични продукти, които позволяват на милиони хора по света да се докоснат до забележителните свойства на това растение и благотворното му въздействие върху цялото тяло. Прибавете към тях разнообразните хранителни добавки и продукти от пчелния кошер и ще получите цялостна система за постигане на по-добро здраве и красота.
Koито има интерес към продуктите нека ми пише за повече инфо и цени: 0883494378 filis.m@abv.bg
За хора, който искат да си докарват допълнителен доход чрез Форевър Ливинг Продъктс могат да се обръщат също към мен.
Доставки за цялата страна, а в София и налично може.
http://www.flp.bg/bg/Products_Supplements_bg.htm

Вто Дек 30, 2014 2:43 am Профил

Мнение Re: Re:
missX написа:
BarbyReal написа:
Е кво я нападате сега не ми е ясно????Като пускат по 1000 теми ''дайте съвет или мнение как да остлабна'',вие кво прайте?Просто отговаряте-''еми виж тази и тази диета,ходи на фитнес и т.н'',а тука пишете-''ама твоя съвет не ни грее''...Незнаех,че във форумите само въпроси се задават...

Аз няма да те нападам. Скоро във фитнеса ми и аз ги видях тези хапчета, защото там се продават всякакви добавки.... Едно от момичетата, които тренира там ми каза, че ги е пила и, че е свалила много килограми с тях също. Аз не съм ги пробвала още. В момента пия едни други, които си ги купих от аптеката, но няма особен ефект от тях. На мен лично най-добре ми влияе зеленото кафе и вече мисля само на него да си карам. Поне няма да ми навреди. Но не това на капсули, а а на прах... :)

И аз съм опитвала със зелено кафе, но не постигнах желание резултата. За това използвах липовон и резултата беше много добър :) Различните продукти действат различно на всеки човек :)

Пет Яну 09, 2015 10:06 am Профил
Аватар

Мнение Re: Re:
И аз съм опитвала със зелено кафе, но не постигнах желание резултата. За това използвах липовон и резултата беше много добър :) Различните продукти действат различно на всеки човек :)[/quote]

За Липовона четох доста в интернет и имаше много добри отзиви. И ти казваш, че ти е подействал. Аз вече в чудо се видях с килограмите си и днес ще отида да си купя една опаковка от фитнеса. Просто не мога повече да се понасям, едрея с часове и това ме измъчва меко казано. Дано и на мен да ми помогне, силно се надявам в това....
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Пет Яну 09, 2015 4:12 pm Профил

Искренно се надявам да постигнеш резултат :) Сподели после какъв е бил резултата. Успех

Вто Яну 20, 2015 5:44 pm Профил
Аватар

Anitinka написа:
Искренно се надявам да постигнеш резултат :) Сподели после какъв е бил резултата. Успех

За сега няма особена промяна в килограмите.... :cry: Но се надявам, че все пак ще има резултат след известно време. За съжаление лесно се качва, трудно се сваля тегло.... :(

Нед Яну 25, 2015 3:23 pm Профил

missX написа:
Anitinka написа:

За сега няма особена промяна в килограмите.... :cry: Но се надявам, че все пак ще има резултат след известно време. За съжаление лесно се качва, трудно се сваля тегло.... :(

Здравей до къдя стигна с употребата на липовона? а междо другото от кой сайт си го поръча ?

Пет Мар 06, 2015 9:56 am Профил

Здравейте, видях че доста от сайтовете които предлагат липовон са сменили опаковката. Има ли някои впечатления от продукта в новата опаковка. Защо постоянно се сменя тази опаковка ? Сега не знам от кой да си поръчам, нова ли, стара ли , по-стара ли?

Пон Апр 06, 2015 10:09 am Профил

Опаковката се сменя с цел да се намали продажбата на продукта менте. Продукта в новата опаковка е също толкова ефективен колкото този в старата :)

Вто Апр 14, 2015 9:45 am Профил
Аватар

Изображение :roll:

Вто Апр 14, 2015 10:43 pm Профил

Anitinka написа:
Опаковката се сменя с цел да се намали продажбата на продукта менте. Продукта в новата опаковка е също толкова ефективен колкото този в старата :)

Много благодаря за споделеното мнение! Аз вече си закупих липовон с новата опаковка :)

Пон Апр 27, 2015 9:22 am Профил

И как е положението?

Пон Май 11, 2015 9:34 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.