Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Ное 21, 2018 11:35 pm

Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
 LIPOVON новото чудо за сваляне на килограми 
Автор Съобщение

Мнение LIPOVON новото чудо за сваляне на килограми
Здравейте
Доскоро бях доста пълничка и опитвах какво ли не за да се преборя с излишните килограми,но все без резултат :( от известно време започнах да ходя на фитнес и треньора ,ми даде таблетки LIPOVON пия го от 1 месец и самочуствието ми расте всеки ден,защото съм вече с 10кг по слаба.Сташно съм доволна и затова реших да споделя и на вас за моето ново откритие!

Сря Сеп 30, 2009 2:16 pm Профил

Мнение 
И един станиол завива мармота в шоколад ! Или беше друго :o :lol:
Както и да е , важното е че това не е много умен начин за пускане на реклама , още от първото мнение. :)

Сря Сеп 30, 2009 3:31 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
Мдаааа 10 кила за 1 месец. После кажи какво използваш за да си прикриеш висналата кожа.
По-добре пусни реклама на друго място. Тук сме умни и няма кой да ти се върже. :shock:

Сря Сеп 30, 2009 4:52 pm Профил

Мнение 
Ами аз полза да правя реклама на някой-нямам,исках само да ви споделя и да ви се похваля какво съм намерила!

Сря Сеп 30, 2009 4:57 pm Профил

Мнение Re: LIPOVON новото чудо за сваляне на килограми
BCAA написа:
Здравейте
Доскоро бях доста пълничка и опитвах какво ли не за да се преборя с излишните килограми,но все без резултат :( от известно време започнах да ходя на фитнес и треньора ,ми даде таблетки LIPOVON пия го от 1 месец и самочуствието ми расте всеки ден,защото съм вече с 10кг по слаба.Сташно съм доволна и затова реших да споделя и на вас за моето ново откритие!

И кво? Дай да вдигнем купон :) и като се наядеш едно хубаво с мазни чипсове и бира отново ще имаш възможността да пийнеш от любимите си хапчета :)

Чет Окт 01, 2009 1:14 am Профил

Мнение 
Е кво я нападате сега не ми е ясно????Като пускат по 1000 теми ''дайте съвет или мнение как да остлабна'',вие кво прайте?Просто отговаряте-''еми виж тази и тази диета,ходи на фитнес и т.н'',а тука пишете-''ама твоя съвет не ни грее''...Незнаех,че във форумите само въпроси се задават...

Чет Окт 01, 2009 1:25 am Профил

Мнение 
Това е реклама, а не съвет. Ако е истина, защо не намери някаква тема с въпрос за отслабване и там да го каже тва?

Чет Окт 01, 2009 1:40 am Профил

Мнение 
choko33 написа:
Това е реклама, а не съвет. Ако е истина, защо не намери някаква тема с въпрос за отслабване и там да го каже тва?

Малко се съмнявам тя го произвежда,за да го рекламира...но както и да е..

Чет Окт 01, 2009 11:13 am Профил

Мнение 
BarbyReal написа:
choko33 написа:

няма нужда да го произвежда в мазето, за да го рекламира.Има едно нещо, дето се нарича "търговски представител" и "дистрибутор", чиято работа е да зарибява балъците да си купуват определен боклук / или направо да им го продава...
Ако някой си мисли, че има чудотворен елексир, от който се свалят по 10кг ей така- няма...! диети и спорт..
ПП Освен да се гримирате, понякога си ползвайте главите и за мислене....

Чет Окт 01, 2009 1:25 pm Профил
Аватар

Мнение 
Освен това знаете ли на какво прилича тялото, когато за месец се свалят 10 килограма? Не е особено приятно.

Чет Окт 01, 2009 2:47 pm Профил

Мнение 
rina написа:
BarbyReal написа:
choko33 написа:

няма нужда да го произвежда в мазето, за да го рекламира.Има едно нещо, дето се нарича "търговски представител" и "дистрибутор", чиято работа е да зарибява балъците да си купуват определен боклук / или направо да им го продава...
Ако някой си мисли, че има чудотворен елексир, от който се свалят по 10кг ей така- няма...! диети и спорт..
ПП Освен да се гримирате, понякога си ползвайте главите и за мислене....

1.Научи значенията на ''търговски представител'' и ''дистрибутор''
2.Определено не използвам главата си само за гримиране и не мисля ''понякога''какво говоря,а винаги..

П.П.Съгласна съм с теб,harabelka,че последиците са жестоки..

Айде лек ден от мен ;)

Чет Окт 01, 2009 6:07 pm Профил

Мнение 
harabelka написа:
Освен това знаете ли на какво прилича тялото, когато за месец се свалят 10 килограма? Не е особено приятно.
не само тялото, а и здравето

Чет Окт 01, 2009 8:21 pm Профил

Мнение 
Форумите са за да може всеки да сподели мнението си,ако не ви харесва просто не пишете в темата и всичко ще е наред,защо си затормозявате "УМНИТЕ" глави които разбират от всичко,влизаш виждаш темата-не ти харесва следователно не отговаряш,ако единственото ти мнение е да обидиш някого...Аз просто ви споделих нещо,а изториите за дистибуторите и т.н.,не че го няма ама представям си на какво ниво,трябва да е една фирма за да разчита на такава псевдо реклама... А и какво значи да рекламираш във форума? Ако темата е за шампоани и ти ми кажеш че си много доволна от еди-кой-си шампоан,това не е ли пак реклама...

Пет Окт 02, 2009 7:32 pm Профил

Мнение 
BCAA написа:
защо си затормозявате "УМНИТЕ" глави
ай без обиди, а? :)

Пет Окт 02, 2009 7:55 pm Профил
Аватар

Мнение 
ехо някой пие ли липовон?От утре го почвам и ще видим кво ще стане.

Чет Фев 11, 2010 4:54 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 99 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.