Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Сеп 26, 2018 2:17 pm

Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 Обрив след кола маска 
Автор Съобщение

Мнение 
и на мен ми стават такива пъпчици и нищо не помага. Козметичката ми каза, че това е до тип кожа. Дори на ръцете като си правя понякога се появяват огромни червени петна все едно ми е изгорена кожата. Просто тези, които сме с чувствителна кожа е така. До сега не ми е помагнал никакъв крем:(
Ако някой даде предложение ще съм благодарна и аз..

Чет Яну 07, 2010 12:10 pm Профил
Аватар

Мнение 
обикновения крем здраве има ефект ама трябва да се маже малко по-дебело и се цапа много

Чет Яну 07, 2010 1:09 pm Профил

Мнение 
Хума с малко вода на кашичка. :o

Пет Яну 08, 2010 12:23 am Профил
Аватар

Мнение 
rrumi написа:
Абе аз ходех в Пикасо, дадох сумати и пари и ефекта беше почти никакъв! :evil:

не си първата ходила там и дала сумати пари а еФекта е НУЛА!!!
и във Варна са същите дерат ти кожата а после нищо!

аз лично се правя с кола маска на ролони цялото тяло !
купих си първо от фризьорката ми /приятелка/ после от http://kolamaska.com си поръчах поромо пакет и доста време ползвам само тяхна кола амска хлорофилна
за да не ми излизат пъпчици научих един номер и да ти кажа сис трува парите!!!! защото и аз съм ходила на какви ли не лазери и глупости и нищо!!! само обещават а после ти обясняват глупсоти !
кола маската ми излиза адски евтино сама вкъщи с тези ролони и бързо става. за по нежните места за да не ми излзат пъпчици ги третирам с дарсонвал ! дарсонвала е малко скъп - но пък резултата е че затваря порите и няма пъпки няма подкожни направооо нямам думи !!! но него го ползвам само на лице и на интим и на ръцете понякога но за горна усна дарсонвала... е перфектен след кола маска

Сря Фев 10, 2010 2:37 pm Профил

Мнение Re: Обрив след кола маска
Аз получих гноен обрив след кола маска и се намазах със салицилов спирт 1%, а след това смес от 1 лъжица зехтин и 3 капки масло от чаено дърво и за 3 дни ми мина :)

Нед Сеп 06, 2015 12:37 pm Профил

Пробвай с термална вода , трябва да успокои кожата.

Нед Сеп 06, 2015 1:52 pm Профил
Аватар

С колата маска не боли ли много? Иначе има някаква пудра мисля, но не съм много запозната.

Нед Сеп 06, 2015 4:58 pm Профил

След кола маска мястото не трябва да се третира с вода поне 12 часа. И много важно нещо, мажете се с олио не с крем. В кремовете се съдържа вода!

Чет Окт 22, 2015 10:26 am Профил
Аватар

На някой хора кожата им е много чувствителна и каквото и да правят едва ли ще е избегнат обрив.

Нед Окт 25, 2015 1:40 pm Профил

Крем Здраве - изпитано средство от поколения назад :!: :D

Чет Ное 12, 2015 5:15 pm Профил WWW
Аватар

И аз имах този проблем с какво ли не съм се мазала, нищо не помага. Даже и на кожен доктор ходих, но той каза,че няма решение на проблема. Накрая реших да пробвам с лазерна епилация с надеждата космите да намалеят и да няма обриви. Поразпитах за самата процедура тук там, прочетох в интернет и избрах да отида в Инканто Център, който се намира на бул. Патриарх Евтимий в София, много близо до вкъщи. Отидох там, бяха супер учтиви и ми обясниха всичко за процедурата, след това си направих няколко процедури и нямаше обриви и другите неприятни проблеми.

Пон Яну 11, 2016 6:59 pm Профил
Аватар

Moже и аз да прибегна към лазерната епилация поне резултатът ще бъде по-дълготраен.

Вто Яну 12, 2016 9:56 pm Профил
Аватар

Препоръчайте ми, ако може, нещо след епилация, което да помага срещу зачервяване и подкожни косми.

Чет Сеп 22, 2016 11:00 pm Профил
Аватар

Използвайте новите технологии) Например, диоден лазер е насочен към ефективно премахване на всеки вид окосмяване, приложим е за светли и тънки косми. Подходящ е за всички типове кожа, дори на кожа със загар. За разлика от традиционните лазерни технологии, SHR епилацията може да се прави през цялата година, без да се налага да се предпазвате от слънцето. Препоръчвам ви център за лазерна епилация Vanity Zone https://vanity.zone

Вто Сеп 26, 2017 7:49 am Профил
Аватар

Използвайте новите технологии) Например, диоден лазер е насочен към ефективно премахване на всеки вид окосмяване, приложим е за светли и тънки косми. Подходящ е за всички типове кожа, дори на кожа със загар. За разлика от традиционните лазерни технологии, SHR епилацията може да се прави през цялата година, без да се налага да се предпазвате от слънцето. Препоръчвам ви център за лазерна епилация Vanity Zone https://vanity.zone

Вто Сеп 26, 2017 7:49 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.