Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Дек 15, 2018 5:29 pm

Отговори на тема  [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 за къдравите коси 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
Аз моята я изправям...Не се харесвам къдрава или поне не така както съм по принцип... :lol:

Нед Май 31, 2009 12:34 pm Профил
Аватар

Мнение 
uleto91 написа:
Аз моята я изправям...Не се харесвам къдрава или поне не така както съм по принцип... :lol:

Ами и аз моята я изправях допреди няколко месеца и по едно време не заприлича на нищо и започнах да си я нося естествена.За по-важни случай обаче я изправям,но гледам да е колкото се може по-рядко.
И аз си мислех,че не съм хубава с къдрава коса,просто започнах да я правя с пяна и се получиха много хубави къдрици

Пон Юни 01, 2009 10:33 pm Профил
Аватар

Мнение 
veselche написа:
Ами и аз моята я изправях допреди няколко месеца и по едно време не заприлича на нищо и започнах да си я нося естествена.За по-важни случай обаче я изправям,но гледам да е колкото се може по-рядко.
И аз си мислех,че не съм хубава с къдрава коса,просто започнах да я правя с пяна и се получиха много хубави къдрици

И аз преди доста често я изправях, не можех да понеса че е къдрава... Но в един момент просто реших, че естествено си е най- добре и с малко пяна ( и лак ако се налага) става перфектно.

Вто Юни 02, 2009 5:14 pm Профил
Аватар

Мнение 
моята коса също е много къдрава.лошото е че има и къдрици и букли направо лудница.намери една много яка цака как косата да стажа пефектна.вечер след акто се изкъпя слагам малко пяна и я сплитам на рибена кост,сутринта я разплитам слагам о6те малко пяна и ефекта е супер пробвайте няма да съжалявате.А за тези които държат да се изправят препоръчвам пресата на braun-es3.имам я и нея и изправя супер

Чет Юни 04, 2009 8:42 pm Профил

Мнение 
harabelka написа:
Моята коса е чуплива и мнооого непокорна, хвърчаща и непослушна. Почти всичко изброено дотук не може да мия укроти.Вече е изтощена от изправяне и се налага всеки ден да я мокря (много) и да и я мачкам с някакъв балсам без отмиване (пак по много) за да може да седи поне малко по-небухнала. А ако някой знае нещо против обем да пише. :)
xaxax moqta priqtelka sa6to ima takava kosa i spr mn se qdosva.a protif obem moje6 da kaje6 na friziorkata si да ти я истани малко :)

Чет Юни 04, 2009 10:07 pm Профил
Аватар

Мнение 
furcholetka написа:
моята коса също е много къдрава.лошото е че има и къдрици и букли направо лудница.намери една много яка цака как косата да стажа пефектна.вечер след акто се изкъпя слагам малко пяна и я сплитам на рибена кост,сутринта я разплитам слагам о6те малко пяна и ефекта е супер пробвайте няма да съжалявате.А за тези които държат да се изправят препоръчвам пресата на braun-es3.имам я и нея и изправя супер

мен няма кой да се сплете на рибена кост но аз си правя плитки става също мн добре и това ми е един от вариятните за разнообразяване
иначе и на рокчета като се направя става мн добре :)

Пон Юни 08, 2009 8:19 pm Профил
Аватар

Мнение 
Моята коса също е къдрава .. преди 2 години започнах постоянно да я изправям .. стигала съм и до изправяне с ютия,което не ви го препоръчвам! .. Буквално изгоря .. нацъфтя..накъса се .. ужас.След време ограничих изправянето и малко се пооправи .. та й сложих едни кичури ии пак на ново изправяне .. пак се увреди!.. Сега си я изправям съвсем малко да придобие някъкав вид ии си ползвам кристали .. та долу-горе се справихме.Съвета ми е следния .. не си увреждай косата,тя ти е привилегия плюс това си и различна .. свежо е,а и винаги си имаш обем! :wink: :oops:

Пон Юни 22, 2009 11:45 am Профил
Аватар

Мнение 
Здравейте момичета,аз съм с права коса.Опитвала сам с ролки ама хубавата ми косичка не стои мирно :evil: и дифузер даже къдрин преди време използвах изгорих я :evil: .И просто вече незнам искам да е направя на вълни.

Нед Сеп 13, 2009 5:42 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ау и мойта е къдрава и не стои добре, затова най-често я изправям, а когато нямам време просто я връзвам :wink:

Пон Сеп 14, 2009 1:25 am Профил
Аватар

Мнение 
BonBonIerka написа:
harabelka написа:
Моята коса е чуплива и мнооого непокорна, хвърчаща и непослушна. Почти всичко изброено дотук не може да мия укроти.Вече е изтощена от изправяне и се налага всеки ден да я мокря (много) и да и я мачкам с някакъв балсам без отмиване (пак по много) за да може да седи поне малко по-небухнала. А ако някой знае нещо против обем да пише. :)
xaxax moqta priqtelka sa6to ima takava kosa i spr mn se qdosva.a protif obem moje6 da kaje6 na friziorkata si да ти я истани малко :)

Пробвай да я изтъниш при фризьор.

Пон Сеп 14, 2009 1:32 am Профил
Аватар

Мнение 
филиране по краищата и малко или много всичко ще е ок :)

Пон Сеп 14, 2009 1:41 am Профил
Аватар

Мнение 
Моята е права, но от 5-6 години я къдря! В началото само с ролки и пяна, но последните 4 години с къдрин - студено къдрене и вече не се помня как изглеждах с права коса :D
Определено къдравата коса се поддържа по-трудно и трябва да се използват много маски, балсами, кристали и всякакви други глупости, но пък си струва, поне според мен :D

Пет Сеп 18, 2009 4:40 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение 
enigmatic_girl написа:
Аз съм с къдрава коса и мн си я харесвам :P Рядко я изправям, просто защото мисля, че е по-секси да е къдрава, а и повече ми отива. Иначе не пражя нищо специално за оформяне на къдриците - само малко пяна след като се изкъпя :)

+1

Съб Сеп 19, 2009 9:44 am Профил
Аватар

Мнение 
Моята също е къдрава, много си я харесвам такава, но е късичка. Е, не много, но аз от години искам дълга коса :( Иначе й слагам само балсам след къпане и не я реша до следващото къпане.

Съб Сеп 19, 2009 11:59 am Профил
Аватар

Мнение 
Съжалявам,че пиша сега-темата е малко стара,но имам два ефекта за чуплива коса,макар и от "Бабините тефтери",но затова пък ефектни :) Пробвайте с бира,взимате бира и я оставяте да се обезгазира(но я дръжте в хладилника) и с някаква помпичка след баня,докато косата ви е мокра впръсквате бирата,сушите с сешоар.А другия вариянт е с белтък,един белтък се разбива и се слага отново на мокра коса,но равномерно,сушите и това е :) Не мирише и подхранва косата :) Пробвайте :)

Вто Сеп 22, 2009 1:53 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.