Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Окт 17, 2018 10:51 am

Отговори на тема  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 Сенки за очи 
Автор Съобщение

Мнение 
На Руби Роуз сенките са ужасни - въобще не държат и наистина всички цветове са блестящи, което за светли хора е противопоказно :lol: Но пък на тая цена... не може да се очаква много :)

Нед Май 04, 2008 6:39 pm Профил
Аватар

Мнение 
Да, определено на Ruby rose сенките са блестящии аз точно за това ги обожавам. Консистенцията им е нормална, плътно покриват и най-вече са на много достъпна цена. Гледам, че хвалят Буржоа и други по-скъпи марки, но още не съм се осмелила да си купя. На Avon сенките никак не ми допадат. Тези китайските са ужасни - едни прозрачни, нетрайни :shock:
Други, които харесвам (пак според бюджета, разбира се) са Impala, едноцветните, прахообразните. Пак са металически, лесно се нанасят и са трайни). Единственото, което не им харесвам, е че са много големи, кога ще ги свърша, та да си купя и други. Не обичам да ми застоява козметиката, искам да си купувам, купувам....но да знам, че наистина се налага
:)

Нед Май 04, 2008 6:46 pm Профил
Аватар

Мнение 
rosso написа:
Да, определено на Ruby rose сенките са блестящии аз точно за това ги обожавам. Консистенцията им е нормална, плътно покриват и най-вече са на много достъпна цена. Гледам, че хвалят Буржоа и други по-скъпи марки, но още не съм се осмелила да си купя. На Avon сенките никак не ми допадат. Тези китайските са ужасни - едни прозрачни, нетрайни :shock:
Други, които харесвам (пак според бюджета, разбира се) са Impala, едноцветните, прахообразните. Пак са металически, лесно се нанасят и са трайни). Единственото, което не им харесвам, е че са много големи, кога ще ги свърша, та да си купя и други. Не обичам да ми застоява козметиката, искам да си купувам, купувам....но да знам, че наистина се налага
:)

И аз харесвам сенките на Ruby rose,издържат доста и не се събират.
Съгласна съм с теб за сенките на Импала...

Пон Май 05, 2008 4:37 pm Профил
Аватар

Мнение 
Aз имам 2 палитри на Руби Роуз(24 и 48 цвята)-доволна съм,но клепачите ми са много мазни и след 2 часа всичко се събира,никакви сенки не държат и затова се замислям за основа за сенки :( иначе на бала ми бях много хубаво гримирана точно със сенки на Руби роуз-гримьорката каза да не се притеснявам-е,незнам с какво ме наплеска,но грима ми беше непокътнат до сутринта-нищо не съм освежавала -нито ФДТ,нито сенки,нито спирала,е,чевилото естествено изчезна бързо...

Пон Май 05, 2008 8:23 pm Профил
Аватар

Мнение 
Пробвайте сенките на Catherine Arley момичета.Много ми харесват.На съвсем нормална цена са и са трайни. :!:

Вто Май 06, 2008 12:16 pm Профил
Аватар

Мнение 
Пробвала съм единични на Катрин Арле-наистина и те не са лоши,само дето ми се струват малко бледи :roll:

Пет Юни 06, 2008 1:24 pm Профил
Аватар

Мнение 
Харесват ми сенките на AVON и Manhattan в топлите тонове
Аз по принцип мн харесвам комбинацията между светли и по-тъмни цветове,като постепенно се преливат.Получава се доста ефектно :wink:

Пет Юни 06, 2008 6:48 pm Профил

Мнение 
Честно казано за пръв път виждам такива сенки :roll:

Пет Апр 03, 2009 8:14 pm Профил
Аватар

Мнение 
az izpolzvam Loreal i dior :)

Пет Апр 03, 2009 8:18 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз ползвам на Орифлейм, новите, които пуснаха в последния каталог, много съм доволна, цветът е невероятен, с мокър апликатор, ефектът е плътен и траен , иначе имам една палитра на Ейвън, но никак не съм доволна от тях

Съб Апр 04, 2009 4:34 pm Профил
Аватар

Мнение 
Цитат:
Аз ползвам на Орифлейм, новите, които пуснаха в последния каталог, много съм доволна, цветът е невероятен, с мокър апликатор, ефектът е плътен и траен , иначе имам една палитра на Ейвън, но никак не съм доволна от тях

Az sa6to ne sam dovolna ot palitrata na Avon.
6te probvam tezi na Orifleim nai ve4e za6toto to4no takav efekt tarsia. Mersi.

Съб Апр 04, 2009 5:43 pm Профил WWW

Мнение 
Момичета знаете ли, че се продава козметика на Mac вече и у нас. Много се изненадах като я видях, но се радвам естествено :)

Съб Авг 15, 2009 9:42 pm Профил
Аватар

Мнение 
На Manhattan двуцветните са ми перфектни,защото ползвам по 2 цвята,а когато си взимам повече в кутийка,ми остават и ги хвърлям ;)

Съб Авг 15, 2009 10:28 pm Профил
Аватар

Мнение 
ka написа:
Момичета знаете ли, че се продава козметика на Mac вече и у нас. Много се изненадах като я видях, но се радвам естествено :)

Верно ? Къде се продава ?

Съб Авг 15, 2009 10:52 pm Профил YIM WWW

Мнение 
Да, напълно! :D Лошото е, че не зная как се казва улицата, на която се намира магазинчето. Ще се опитам да ви обясня, а който иска може да се разходи из района и да го потърси. Улицата, която излиза перпендикулярно на Софийски университет, от Дондуков към университета, мисля че беше "Кракра", та на успоредната на "Кракра" има магазинчета и в едото от тях продват козметика и др. неща за бита, и съответно Mac. Много се изненадах, че в такова магазинче продават точно тази козметика, но...факт. Не зная дали го обясних както трябва и дали ме разбрахте, но се надявам да съм била полезна :) Който иска може да провери :)

Пон Авг 17, 2009 11:39 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.