Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Юни 27, 2017 1:14 am

Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
 самобръсначки 
Автор Съобщение

Мнение самобръсначки
Здравейте! Моля ви споделете каква марка самобръсначка използвате? При мен ако тази вечер ги махна на следващата сутрин трябва да ходя с наболи косъмчета, толкова е неприятно :( сега е лято, а човек не може да се почувства хубав и свободен :(

Вто Юни 14, 2016 12:52 am Профил
Аватар

Мнение Re: самобръсначки
За кола маска не си ли чувала? В кой век живееш?

Вто Юни 14, 2016 9:23 pm Профил

разбира се, че съм чувала, но поради срам, а и финансови възможности и ощв куп комплекси при мен малко този вариант е невъзможен :(

Сря Юни 15, 2016 10:35 am Профил
Аватар

Сори за тона, мислех че си рекламен агент. Кола маска можеш да си купиш и сама да си я правиш :wink:

Пон Юни 27, 2016 6:33 pm Профил

olineza написа:
Сори за тона, мислех че си рекламен агент. Кола маска можеш да си купиш и сама да си я правиш :wink:

Какво ти разбира тъпата и злобна кофа от кола маска, че да ти е ясно дали е добра алтернатива? Момичето иска хем гъсто, хем тлъсто, хем и без пари- е, нема такъФ филм, сори! 8)

Нед Юни 18, 2017 12:27 pm Профил
Аватар

Monakita написа:
olineza написа:

Какво ти разбира тъпата и злобна кофа от кола маска, че да ти е ясно дали е добра алтернатива? Момичето иска хем гъсто, хем тлъсто, хем и без пари- е, нема такъФ филм, сори! 8)

Не се обаждай, малоумна си :lol:

Нед Юни 18, 2017 6:34 pm Профил

Аз отдавна съм се отказала от самобръсначките. Писна ми да се обръсна и на следващия ден да трябва пак да ги махам. Преди няколко месеца си купих епилатор Philips от http://www.home-max.bg/epilator-philips ... hp6420-00/ . Откакто се епилирам с него, е много по-добре. Космите ми са по-тънки и растат доста по-бавно. Освен това използването на самобръсначка може да доведе до тежки последици.

Вто Юни 20, 2017 11:17 am Профил
Аватар

son4eto90 написа:
Аз отдавна съм се отказала от самобръсначките. Писна ми да се обръсна и на следващия ден да трябва пак да ги махам. Преди няколко месеца си купих епилатор Philips от http://www.home-max.bg/epilator-philips ... hp6420-00/ . Откакто се епилирам с него, е много по-добре. Космите ми са по-тънки и растат доста по-бавно. Освен това използването на самобръсначка може да доведе до тежки последици.

На мен и на всички познати които са го пробвали, от този епилатор ми поникнаха повече косми и се сгъстиха :cry:

Вто Юни 20, 2017 9:21 pm Профил

Ако ще купувате епилатор, от тази марка има много по- добри- Браун със сигурност. А ако внимателно се зачетете в поста на момичето, ще разберете, че то се срамува- предполагам, че иска да си оформи интимната зона. С епилатор е почти мисия невъзможна. Нищо не се сгъстява от епилатора, както и от бръснене или от нещо друго като средство за депилация. Може само да се разреди. :lol: Или машинката ги накъсва, или проблемът е в задепилаторното устройство. :roll:

Чет Юни 22, 2017 11:57 am Профил
Аватар

Monakita написа:
Нищо не се сгъстява от епилатора, както и от бръснене или от нещо друго като средство за депилация. Може само да се разреди. :lol: Или машинката ги накъсва, или проблемът е в задепилаторното устройство. :roll:

Да бе да, точно от този епилатор горе, целия квартал станахме космати като горили :idea: :!: :shock:

Чет Юни 22, 2017 7:51 pm Профил

Аз нямам такива наблюдение, може би зависи и от самия косъм.

Пон Юни 26, 2017 9:45 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.