Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Ное 13, 2018 6:07 am

Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
 ВИДОВЕ КОНТРАЦЕПТИВИ 
Автор Съобщение

Мнение Re: ВИДОВЕ КОНТРАЦЕПТИВИ
Мерси много за отговорите и за дадения линк,доста ми помогна има доста неща там.Благодаря отново :P :mirror:

Съб Дек 17, 2011 2:21 pm Профил

Мнение ВИДОВЕ КОНТРАЦЕПТИВИ
Для большинства молодых женщин, желающих стать мамой в будущем, но не прямо сейчас, идеальным средством предохранения становятся контрацептивы в таблетках. При этом лекарство должно быть дешевым, но безвредным. А еще желательно, чтобы препарат не снижал работоспособность, не замедлял нервные реакции особенно у тех, кто активно занимается спортом и водит машину и не подавлял иммунитет. Увы, на данный момент полностью этим запросам не отвечает ни один из существующих препаратов. Что используете Вы ? И стоить ли рассказывать нашим детям о способах контрацепции ?

Съб Дек 31, 2011 1:43 pm Профил
Аватар

Здравейте, днес ми изписаха MELLEVA . Въпроса ми е , дали сте ги ползвали и какво ви е мнението за тях? Нови били ..малко се почуствах като опитна мишка :D ( не съм запозната много с новостите на пазара) Благодаря!

Вто Ное 20, 2012 11:00 pm Профил

[quote="|cTaHuMuPa|"]Здравейте, днес ми изписаха MELLEVA . Въпроса ми е , дали сте ги ползвали и какво ви е мнението за тях? Нови били ..малко се почуствах като опитна мишка :D ( не съм запозната много с новостите на пазара) Благодаря!
moqt vupros e v koq apteka uspq da gi namerish zashtoto az tursq dosta usileno i nikude nqma Melleva!

Пон Дек 02, 2013 1:58 pm Профил

А какво представлява meleva?
плата за кетъринг,web and mobile application development,билбордове,ол инклузив

Пет Юни 15, 2018 10:16 am Профил

И аз нямам идея
schody metalowe zewnętrzne do samodzielnego montażu,проекти на къщи,дизайнерски дрехи,лампи

Пон Юли 09, 2018 10:34 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.